SATURN

A. Mul on nüüd Anne&Stiilis oma KÜLG. Selle nimeks on TEHNOTREND ja hakkab ilmuma iga kuu ja ka Jaanuari numbris on täitsa olemas. Kirjutan sinna uustuusadest gadgetitest, äppidest, saitidest, leiutistest ja küsin iga kord kelleltki lahedalt midagi vastavasse teemasse. KAS POLE MITTE TUUS :D

B. LÕPPUDELÕPUKS on valmis Marilyni plaat Back to Saturn. Mu suurimad tänud Thomas Woland'ile fotode eest ja Karlile abi eest ja oma närvidele mitte üles ütlemise eest. Me tegime seda raisk!

C. Tšekkisin meili ja olin juba pahur, et hullult mingit spämmi oli kokku sadanud ja avastasin, et Uustuus on hoopis tükkis rahvusvahelise bloggers.com esilehel ja eriti popp. Hopp.

D. Mu iphone kukkus juba teist korda peldikupotti oma elu jooksul ja see on masendav. Oleks normaalne, et see on masendav, sest ta on üks kallis asi ja rahast on kahju, aga tegelikult on hoopis kahju, et ma ei saa teha instakat oma uuest sonksist!
A. I now Have an official page of my own in a paper magazine Anne&Stiil, where I write about the newest coolest gadgets, apps, web, inventions and do some interviews on the topic. It's called TECHTREND. I am so excited to actually have such a thing in Estonia it's like the coolest theme ever! LOVE doing this and the first piece comes out in the January issue.

B. FINALLY Marilyn's album Back to Saturn is out. Great thanks to Thomas Woland for the photos and Karl for the help and my nerves for not breaking down. We did it!

C. I checked my mail and was like whaat iis all this spaaam craaaap! And then I was like hmmmm it's not spam at all, these are the letters from all the bloggers at bloggers.com because my blog is featured on the frontpage! Wow :D

D. I threw my iphone in the toilet. I did it again! Twice to the same phone. I am an ass. And what is most depressing is not the money I'm loosing but the fact that I can't take an instagram of my new hairstyle!