tuus-lolluus

http://www.hamburgereyeland.com/
Hamburger Eyes sa teed nii lollrõvedaid toredaid asju, tee nii et oleks juba soojem ja samas halvad inimesed külmetaks.Kuldmunade pidu oli tohutult rotikas, kahjuks. Toimumispaik meenutas suurt ühistualetti ja samas väikest koosviibimise ruumi, lavalt polnud midagi kuulda ega arusaada, kohal oli suures koguses tüüpe kes ei omanud aimu kreatiivsusest ja tavapärast crowdi oli näha vähem kui tavapäraselt. Toit oli umbes nagu lastevorst ja toores lillkapsas. Päris hipster. Auhindadest ma ei oska rääkida, sest eks ma ise näiteks disainižüriis olin ja üllatusi taandasid ka shortlistid. Tagasi peo juurde - usun et üks kord aastas võiks ennast ikka veits rohkem kokku võtta kui üks betoonputka ja kaks joogitalongi. Muusikud olid muide väga toredad selle eest. 

Jätkan famewhoringut I Like YOU's veel mõned päevad! Kuidas oleks Robocopi ja Pikku Myyga? www.facebook.com/ilikeyouvintage
Robocop: Prillid Taiwanist turult, nahktagi Humanast, saapad ebayst, shortsid H&M.
My: Vihmakeep-vanaaegne Sireen Vintage, roosad sussikesed indoneesia lastelt nagu ka nahkshortsid, kassiprillid õelt aka iidsed.