Augustpiration

Niisiis sünna oli mul ära, tänan kõiki südamest pisarateni kes minuga ühes või teises olekus ja ajas olid. Elu liigub rämeda tempoga edasi. Kes veel pole aru saanud, siis pooldusime Karliga suurest agentuurist eemale ja ehitame oma väikest, kuid Kvaliteetset stuudiot mida seni oleme pidanud kodus - mõtlemise heliga Hmmm. Nii et kui on soov midagi meiega koos teha või et mina midagi sulle teeks, võtkem ühendust helene ät hmmm ee ;)

August ongi kuidagi väärakas kuu blogi pidamiseks, käivad ettevalmistused pimedaks ajaks ja Flow ja sünna meeleolud. Nüüd sõidan kohe paariks päevaks Münchenisse disaini koolitusele - tuuslus! Igastahes nüüd siin vanalinnas pesitsedes on tööisu ja tuurid veelgi joviaalsemad kui kunagi varem. Olen rõõmus.
Sososo my bd passed by, I thank everyone who was with me in one or another form, I love you guys sincerely. Life is moving on with a redicsballs tempo. Maybe you know maybe so - I and Karl took the next step from the big agency and are working on our own little studio, quality stuff. Stuff we used to work on in the evening with the sound of thinking - Hmmm. So if you have any proposals, you wanna do something together or you want to order something from me, go on helene at hmmm dot ee.

August has always been shitty time for blogging. Birthday, Flow, preparations for the dark times, all that. Oh I'm coming to Munchen for the creative camp soon, great stuff! Anyway, here in the Old Town studio I am obsessed with creating great stuff more than ever. I'm happy.
How about some stylespiration for being a unicorn.

Pinterest // Danielle Scutt Spring 2012

Reebok // chicnova.com Fluorescent Plush

 Stephanie Sian Smith

Oh and Look what I found in Helsinki while walking to Flow!