kunstiteemadel ka jätkame

Bang! Milline lillepott! Ok selle töönimetus on tegelikult trofee ja loodud on see representeerimaks tänavusi disainitrende. Ja seda ta ka teeb. Nii mõnus. Tegi selle Elisa NYCist, Rhode Islandi disainikooli haridusega. Minge kõik sinna õppima palun. (Mine ise.)

Bang! Such a pot! Ok it's a trophy actually. Assembled to represent current trends in design. Which it totally does. Elisa is a designer based in NYC. She attended the Rhode Island School of Design. I recommend all of you attend it too! (Myself included.)

http://www.elisawerbler.com/

And now for something different.

I'm everything but words

Lita Bosch on fotograaf Barcelonast, kes kirjeldab ennast twitteris kui piltnikku, kes vahel soovib olla sotsioloogia bakalaureus. Mind räigelt lummab tema kurb poeetilisus maalilisuse törtsuga.

Lita Bosch from Barcelona is a photographer who describes herself in her twitter description as a photographer who sometimes wishes to have a bachelor degree in sociology. I love the poetic sadness and painted feeling in her pictures.


Kostja, this is how I met your father.Laupäeval sai meil Madisega 5 aastat koosolemist. Ma sain selleks puhuks QooQoo siidist kleidi mis oli mu lemmikkleit sellest kollektsioonist ja tõdesin - kui mees elab suga koos 5 aastat, siis lõppudelõpuks saab ka talle selgeks mida sulle kinkida ja mida mitte. Tahaks öelda, et tunded on meil sama soojad nagu sellel päeval mil tutvusime, kuid ei saa seda öelda, sest kell oli mingi kell 4-5 hommikul ja seega ma ei mäleta mis tunded täpselt olid. Ma olin Von Krahlis ja põdesin oma hukka läinud elu kui õde ütles, et oii tule istu meiega ja istutas mind enda ja Madise vahele ja ise jooksis ära. Veits piinlik oli, aga suu peale mitte kukkunud inimestena vestlesime sellegipoolest. Siis ma läksin vetsu ja see on selline vetsu minek keset pidu, et sa ei eelda et mees jääb sind ukse taha ootama, pigem nagu näeme-kuskil-millalgi-ma-nüüd-pissile. Vetsus oli nagu ikka 3 kabiini VS 100 naist. Ja kui ma välja tulin valvas Madis truuilt vetsu ees. 14 minutit kooselu ja juba nii truu.

On Saturday me and Madis turned 5. I got this beautiful silk QooQoo dress that was my favorite from the collection and gotta give it up - in 5 years a man learns what gifts to give and what not. I'd like to say that I still feel the same way as I did when we met, but we met at 4-5 AM in the morning so I can't tell quite exactly. I was at the Von Krahl bar feeling sorry for myself and my sister came up and asked me to join her table and sat me in the middle of her and Madis and immediately ran off. So it was kinda awkward but as we both are quite talkable, we talked. Then I needed to pee and you know how it is, usually you go to the little girls room and say k-thx-bye-see-you-somewhere-after-sometime and then try to escape home. You don't expect a guy stand there and wait. But as I finished my business in the room of 3 toilets and 100 girls and went out, Madis was patiently waiting for me. Already for the 14 minutes of our relationship he was so freaking loyal.
Iiiik mis imal jutt. Tagasi mitte imalasse ellu kutsun ma üles liituma hop hop hop sellise lehega www.facebook.com/fizzfashion. Fizz Special Edition on uus-ilus-tubli-siider, disainitud nõnda et näitustel-moeshowdel poleks pudelit kole käes hoida, vaid sobiks ikka kaunile inimesele näppu. Lisaks on tegu ERKI Moeshow peasponsoriga ja feisbuki lehel hakkab saama Põhjamaade moodi ja nänni.
Enough of the romantic bullshit. Here I invite you to join this beautiful new page that we made for a beautiful new drink that shall look wonderful in your hand at all sorta fashion events www.facebook.com/fizzfashion. Fizz Special Edition is the main sponsor of ERKI Fashion Show and will keep an eye and give away stuff related to Nordic Fashion in general. 

UTHA to the max

Läti megamütsid UTHA oskavad ennast positsioneerida to the max. Eestis peaks neid veel Les Petites'i poes olema kui ma ei eksi, aga etsys on ka www.etsy.com/shop/UTHAhats See VJ asi oli tehtud lives viimasel Riga Fashion Weekil ja muusikavideo on muusikavideo. Tuus.

Latvian megahats UTHA know how to position themselves to the max. This VJ thing was done live at the latest Riga Fashion Week and the music video is the music video. www.etsy.com/shop/UTHAhats


3 magustuusa

Ma täna olen retseptihelene okei. Hoiatuseks see, et kui valmistad selliseid asju kodus, siis väljas söömine muutub ajapikku tülpivaks, sest mittemidagi ei maitse nii.
Sidruni-jogurti-pontsikud-mustika-glasuuris, JESS! 
Šokolaadi-juustukreemi-muffinid, JEJESS!
Kodune-mesi-jäätis, JEJEJEJEJESS!

Today I shall be the recipe-goddess. But I must warn you - once you cook these babies at home, all the desserts in the restos will begin to seem tasteless and dull. You've been warned.
Lemon Balm Yogurt Donuts iwth Blackberry Glaze, PLEASE!
Chocolate Cream Cheese Surprise Cupcakes, OH PLEASSEE!
Homemade Honey Ice Cream, OH BABY PLEASEEE!Lauakesed

Ma täitsa unustasin siin ka tänada kõiki kes Pühapäeval käisid Disainimuuseumis mu Marimekko ringkäigul, teid oli nii palju et ma asusin veits pudistama, aga samas oli väga tuus kogemus ja igati flättering vahvatele inimestele oma teadmisi jagada :) Aitäh võõrustajatele ja külastajatele!
Aga nüüd ma siin laoks välja oma nunnude lauakeste pildi-kogumiku. Tublid disainerid on treinud, sulatanud ja renderdanud puhast ilu. Mul endal on kodus nüüd lõpuksometi klassikaline neeru-lauake.

I wanted to thank everybody who took part in my Marimekko talk at the Design Museum, there was so many ears and I got a bit overexcited, but it was so nice to forward stuff that I know forward.
And here goes my image collection of the cutest tables. Wonderful designers have worked their beautiful asses off to create such beauty. I myself am a happy owner of a classical kidney-table.
Ja Karl sai omala päääris tuusa Chewbacca ümbrise ja puust kella, WeWoodist ma muide uustuusatasin kusagil sajand tagasi ja eriti tuus, et nüüd omal klemmil see olemas :))
Karl Got a Chewbacca phonecase and a proper WeWood wristwatch - what a wonderful male.

@unif @wiacollections @wetheurban @dollskill

Oi ma jälgin instagramis kedagi kes polegi isik vaid mingi brand.
@unif @wiacollections @wetheurban @dollskill
Oh I follow someone on instagram who is not a person but brand.
@unif


@wiacollections


@wetheurban


@dollskill

armas-armas-armas-tuus

Noh hipster emad, sulame nüüd koos üles. (blööblöö eiole nii uus värk 2012, a mis teha nüüd sattusin pääle)
Oy hipster moms, lets melt together. (yeyeye it's not that current, 2012, still I just found it now)

Wildfox Kids lookbook. Photos & layout: Kimberley Gordon, Cartoons: Emily Faulstich, Styling: Kimberley Gordon, Emily Faulstich.


it's ok to be fake

Ma täiesti siiralt usun, et iga inimene kes käib Uustuusa piilumas/lugemas on sedasorti inimene kes kirjutaks karusloomakasvanduste vastasele petitsioonile - kasvanduste keelustamise poolt! Ja statistikale otsa vaadates saaks petitsioon naksti 30 000 häält. http://petitsioon.ee/karusloomakasvandused
www.loomadenimel.org/karusnahalugu

Omaltpoolt lisan, et mina olen oma feik-karva-kasukaga käinud soojalt ringi 2 külma talve ja see maksis 40€. Vintage kasukate teemasse ma ei viitsi süübida hetkel, ajad olid teised, neid kasukaid on moemaailmas piisavalt, uusi pole vaja tekitada.

I sincerely believe that my readers are that kind of people who share my opinion and are against fur-animal-factories in Estonia. Looking at the statistics we could give 30 000 votes on this petition together. Myself I've been kept warm with my faux-fur coat for 2 cold winters now, and it cost only 40€. I won't talk on vintage fur now as it's kinda offtopic.


lõbusrandomtuusSeline blogi on kus spordipallide asemele pannakse kasse.
There's a blog where sports balls are replaced with cats.


Selline uus äpp on Snap-Snap-Go mis on natuke nagu mu üks põhilemmikuid lauamänge Cards Against Humanity, et saad sotsialiseeruda random-lausete-random-piltidega ja väga lollakaid kombosid kombineerida.
There's this new app Snap-Snap-Go which is almost like Cards Against Humanity cardgame, so you can make stupid social jokes with random pictures and sentences.

See on nagu pigem tõdemus kui huumor, aga vahepeal 9. Aprillil sai Marc Jacobs 50 aastaseks. VIIEKÜMNE AASTASEKS! Andku jumal meile jaksu.
This is rather hot than funny cause on the 9th of April Marc Jacobs turned 50. TURNED FIFTY. God bless us.