Partners&Spade&Tuus

Lihtsalt eriti tuus soki pakend.
Just a rather cool sock packaging.UTHATUUS

UTHA ON EESTIS! Ma Riias nägin neid peavarje erakordselt ultimate toreda välimusega inimestel, aga arvasin, et eks nad ise teevad neid endale ja see on mingi kättesaamatu värk. Kuid nüüd on mul endal rebasemüts ja elu on lill, sest Les Petites võttis asjandused müüki, kõik saavad ilusaks, jess. www.facebook.com/uthahats UTHA IS IN ESTONIA! I saw these creations in Riga on some really creative cool looking ppl and thought nah they probably make them only for themselves! Buut now I have a foxhat and life is a flower, in Estonia Les Petites took the hats in and anyone can bloom! For the WW shipping check out etsy.com/shop/UTHAhats
www.facebook.com/uthahats

FUNFUNFUN

Leidsin köögist juba Veebruari Anne&Stiili kus on juba teist kuud järjest minu lehekülg Tehnotrend ja seekord juba 19'dal leheküljel!

Anita on lühikest aega Eestis ja tõi mulle Henry Hollandi paki. JEE!

Võitsin ajakirja Kodukiri konkursil Aasta Kodu Värvipreemia :)

Karma tasuks kõige hea eest läksid katki mu paljukiidetud Soreli saapad ja mul pole tšekki alles.
I already found the February Anne&Stiil in the kitchen and it's already a second issue with my Techtrend page inside and already on the page no19!

Anita is in town and brought me a package by henry Holland!

I won the local Home Of the Year "Color" award :)

But as we have to pay our dues to the karma my Sorel boots got broken and I don't have the receipt. Mehed kuulge, see on ju Picasso

Leidsin 30€ eest Picasso teemalise 80'te jaki Etsyst, ostke keegi ära ometi!

Found this Picasso themed jacket on Etsy, somebody just buy it already!
Greenaccordion

"Kui ma olin väike laps oli mul väike roheline akordion. Aastaid hiljem külastasin ma oma kodumaad ja mu mees ostis mulle akordioni. See meenutas mulle lapsepõlve tundmusi. Nii ma valmistasin oma esimese mälestuste akordioni prossi ja sellest sai kõige algus." Veselka Bulkan.

Ja mina tahan omakorda näidata neid pliiatsi asju. Nõnda tuus.
”When I was a little child, I had a little green accordion. After I came back to my country of birth many years later, my husband bought me an accordion which recalls the signs from my childhood. Then I made a brooch of the accordion from my memories. It was the beginning of everything." Veselka Bulkan.

And I would like to show you her pencil accesories.KUMUTUUS

Viimasel päeval nagu ka paljud teised, sest palju teisi oli ka kohapeal näha, jõudsime Madisega lõppude lõpuks Kumusse Moodi külma sõja ajal vaatama ja Raoul Kurvitz oli ka väga tuus. Kuna näitused on nähtused mida süüakse silmadega siis ma pigem näitangi natuke mis rohkem meeldis. (Kui mu käkkpiltidest ei piisa, siis on raamat ka olemas, Apollos 23€ ja KUMUs 17€)

Nädalavahetus oli edukas ja Homeless Couture toimis ja tutvusin reedel Sinilinnus toredate lugejatega, nunnupunnu.
At the last day of the Fashion and the Cold War Exhibition me and Madis finally made it to the Kumu museum (just like loadz of others late bloomers we met there). Raoul Kurvitz exhibition was awesome too. Anyway as I feel art is something you should eat with your eyes, take a look at what I liked best.

Weekend was fun, Homeless Couture went fine, met some readers at the club, sweeeet.
UH AH OH McQueen'13

Moeblogid ohivad ühes rütmis McQueeni 2013 sügiseste plaanide peale. Mina ohin just nendel piltidel esitatud materjali üle ja väga meeldib ka see kuidas on näole valgus sätitud. Küll on kena. Ülejäänud riided on veits Marusjad :d Öhöh.  Fashion blogs are loosing their breath over McQueen's plans for fall 2013. Me too, to be precise over those pieces in these pics and how the face light is set. Nice. Otherwise it's a bit too Marusya for my taste :d Eheh. 


Foxy Hair

UPDATE YALL! FOXY HAS MOVED TO THE PIKK STR 9 OLD TOWN TALLINN!
Kõigepealt on mul suur teade, et FOXY VINTAGE teeb üllatuseelset tühjendusmüüki ja tasub oma nina sinna pista. Avatud 12-19ni laupäeval kaasa arvatud Vene tn 6 (lase kella ka).

Siis on veel selline lugu, et ma panen oma raha sinna kus on minu suu aka mu juuksed on ajutiselt väga kollased.
If you happen to be in Tallinn, my favorite vintage store FOXY VINTAGE is holding a huge sale before one huge surprise. It's opened from 12-7 and also on Saturday, Vene str 6 (ring a bell).

And then there's this thing that I do put my money where my mouth is and that means my hair is temporary very yellow. 

 

VRV

Vastu Veebruari on kuidagi alati nii, et hakkab tunduma, et kuidagi kuivik on olla ja möödunud 3 kuuga on nagu järjest kuivikumaks läinud ja tahaks mingit värvi ja värki. Tänavu uhas see mind üle läbi armsale shootofheroine.tumblr.com lehele sattumise ja mõned tunnid hiljem postitas Katariina mu seinale ühe suvise pildi minustendast ja see nägi välja nii nagu pidigi.

Jeep Ariel Kostik on päris hots.
With February on the doorstep I begin to feel quite dull, it's been 3 months of cold dullness and this world is in need of some color. So I stumbled on this lovely page shootofheroine.tumblr.com and that made me realize how much I miss brightness even more plus some hours later Katariina posted a summerish picture of myself on facebook and it just looked like it was meant to.

Ooh yes Ariel Kostja pug is quite hot.
sandal-scandal

Moeuniversum sillutab teed soki-sandaali populariseerimiseks seksika hipster jalavarjuna. Oleme selleks valmis vä? :D Fashionuniverse is building a bridge to lead the way to socks and sandals as a sexy hipster footwear. Are we ready? :D


väiksed tuusad majakesed

Ma juba ammu olen hakanud koguma väikeseid nunnusid majakesi, sellepärast et nad on nunnud ja sellepärast et minu perel on üks väike kole suvilakene ja kunagi tulevikus saaks seda võibolla korrigeerida. Siin on majakesed üheskoos ja nende taga aupaklikud lingid kohtadele kust nad leitud on. I've been saving those cute little house images for a long time now, because they're cute and because my family owns this little ugly summerhouse and maybe one day I will get to fix it. Here they are all together and behind the images are the backlinks to the sources where I found them.