Cannes Lions 2013 blogger version

Boom. Teise nädala fotod peaaegu sorteeritud ja siin midagi on, mitte kõik, rohkem nagu "nägin Jack Blacki ja ei kurna blogipoissi erialaste saladustega". Alustades üldse viimase fotoga kus ma poosetan päris punasel vaibal sealsamas kus Cameron Diaz, palee ja vaip on täiesti ebaglamuursed ja reklaamiinimesed käivad plätades ja higiste t-särkidega, aga sama koht kus filmistaarid siiski.

Boom. The second week pictures are sorted out. Cannes Lions thru the prism of a blogger, not an advertiser, talking fame names. Let the work part stay in the office. Starting with the last picture of me on a red carpet, the same Carpet that takes on Cameron Diaz and so, the palaise is absolutely unglam and ad peeps mostly wear flip-flops and nasty t-shirts, but hey, it's still the same spot where the moviestars go to.

Siin ma pildistan rõõmsalt flaiereid seminari spiikeritega. Here I take wonderful pictures of the seminar flyers.

Siin oli näitus kõige ägedamatest reklaamidest läbi aastate. Here was the exhibition of the coolest work thru the years.


Siin on Martha Stewart, Mel B ja Nick Cannon, räägivad oma twitteritest ja sotsmeedia händeldamisest. Here's Martha Stewart, Mel B and Nick Cannon, talking on their twitters and handeling social media. + Dessert that has nothing to do with anything.


Jack Black lansseerib Yahoo's online sarja Ghost Girls ja räägib TV kontendi liigutamisest veebi ja teeb nalja oma paksu kõhu üle.  Jack Black talking on his new show Ghost Girls that will launch on Yahoo this fall, moving tv content to web and making jokes on his fat.
Annie Leibovitz räägib kuidas ta end Disneyle maha müüs. Annie Leibovitz on selling herself out to Disney. 

Vivienne Westwood - täpselt nii autentne ja võimas naine kui tundub. InsporatsiooniPOMM. Vivienne Westwood - just as authentic and strong as she seems to be. InspirationBOMB.Showing off some shit I bought, at the Google beach.


Party time with Frederic Zouag, cleptomaniac colleague from Belgium.

Conan O'Brien ja Anderson Cooper on igavesed vägevad. Conan on läbi reklaami ja fännide abiga tulnud tagasi telesse ja räägib publikumi loovuse kaasamisest saatesse. Conan O'Brien and Anderson Cooper are the dudes. Conan got back to tv with the help of advertising and his fans and is talking on viewers creativity participation in his shows.


PDiddy avalikustas uue telekanali ilmumist ja ülbitses. PDiddy revealed his new television channel and was PDiddy.

Evenings and mornings.


Lou Reed muusikast reklaamis ja loovtööstusest. Algul ei saand vedama, siis ei saand pidama. Lou Reed on music in advertising and creative industries, at first he was like hmm and then he was like BOOM.


Arhitektiguru Rem Koolhaas meie tööruumidest. Hull Jaapani trio Perfume tantsimas vj-twitter-feed-robot kleitides. Tumblri leiutaja David Karp. Architecture mastermind Rem Koolhaas on our work spaces. Crazy Japanese trio Perfume dancing in twitter-feed-vj-robot dresses. Founder of Tumblr David Karp.


Russian party.

Ogilvy Party. SURPRISE: Franz Ferdinand!! Some Alex Kapranos sniffing and hugging. I put my stupid face on. Yes.


Cannes home.


Tööd mis ma arvasin, et Uustuusa kraudile pakuvad rõõmu ja huvi. Works I thought Uustuus crowd would love to see.
Very long cue.

Home.