SALT ärajagamise tulem ja kudumisklubi

Salt kuninganna Leen Videnski tegi fortuunat ja saatis mulle tänasel kaunil hommikul järgmiste inimeste nimed:
Mustad kõrvakad: Triin Niinemets
Roosad kõrvakad: Kati Ots
Helesinine kaelakas: Katrina Sirelpuu
PALJUPALJU ÕNNE-JEEE! Kättesaamise asjus võtab Leen teiega ise ühendust, ja muide avan saladuse, et kõige soodsam viis SALT asjade omistamiseks, on lihtsalt vastaval FB lehel otse message kirjutada ja hind sisaldab ka postikulu :) >> www.facebook.com/SaltAccessories

Ja siis randomli tätoveeringutest. 80 aastane daam sai kihlveo tagajärjel tindi nahka mis ütleb "Knitwit". Väga inspireeriv.

The Washington Ballet - Alice in Wonderland

Kui ma need märtsikuised pildid avastasin, siis lihtsalt mõtlesin, et see on mingi aasia moefoto asi ja küll on tuus, et taas on viitsitud ühendada tüpograafia ja fotograafia. Siis aga hakkasin otsima ja puurima ja tuli välja, et tegu on hoopis reaalse balleti lavastuse promoga. Õppusevõtu materjal. (Muidugi lavastust ennast oleks tahtnud ka tohutult näha).


Creative & Art Direction:  and  of Design Army
Photography: Dean Alexander

Hair & Makeup: Dean Krapf for T.H.E. Artist Agency
Makeup: Jenn Quinn

Costume Designer: Liz Vandal
Costume Graphic Design: 
Fabric Digital Printing & Glossy Finish & Swarovki Elements Applique By Masking Technologies & Innovations: 

tuus-toorist

Hinnad veits jäävad kurku kinni, aga hullult tuus on ju.
http://www.to-orist.com/

Udu-hägu pilte sellest kuidas ma eile Disainiauhindade näitusel käisin + mu isa on ka pildil ja puha. Sellest ka kuidas ma disainiöö NORR11 näitusel käisin. Sellest kuidas ma täna eriti vara ärkasin. Meeldiv meeldiv!


kolm tuusa pusa

Kord elasid kolm pusa ja nad kõik olid päris tuusad. Aloha from deer.

*Täna on LHV peamajas Disainiauhindade ja SÄSI näituse avamine kus ka minu tööpoisid!

*Ja reede hommikul palun keerata ETV pääle te televiisorikastid, sest minul on sõna :)
Viimane pusa pärineb Artnau'st http://www.artnau.com/2012/08/aloha-from-deer/
Pusa puuviljadega on mingist imelikust kohast sheinside vms http://www.sheinside.com/Turquoise-Fruit-Print-Loose-Cotton-Sweatshirt-p-96852-cat-1773.html
Ja pusa tuviga on SIZE'st http://www.size.co.uk/product/staple-design-pigeon-sweatshirt/31902/

zu Pan tuus

"Beauty in unusual circumstances comes easily to the camera of Kerstin zu Pan, one of Berlin's most original photographers. Her photos are moments amid stories - playful wild stories that leave the reviewer guessing. Her work is expressive, ebulliant, and strange. There is always more here than is apparent at first glance." Clayton Maxwell, Eyemazing 3/2007

Hirmus tuusad tööd.
SALT SALT SALT ärajagaminePOSTITUSE UPDATE: Salt kuninganna Leen Videnski tegi fortuunat ja saatis mulle tänasel kaunil hommikul järgmiste inimeste nimed:
Mustad kõrvakad: Triin Niinemets
Roosad kõrvakad: Kati Ots
Helesinine kaelakas: Katrina Sirelpuu


Üks kord ma juba heietasin sellest kuidas mulle me kodumaine Salt accesories meeldib. Nüüd on jõudnud see kaunis hetk kus tekkis võimalus täitsa mitu Salt'i ehet ÄRA JAGADA! Wohoo. Palun siis vastu korrektsete tagasimeilidega ja nimedega siia alla vastata, et mida sellest järgnevast valikust endale või oma pruudile või ettekujutletavale sõbrale tahaksid?(tegu on kaelaehete ja kõrvakatega) Ja siis nädala pärast on jälle fanfaaride laks :)
Kutsun üles Salti ka efsaris supportima: facebook.com/SaltAccessories
Ja kes ei viitsi võidu peale loota siis saab ehtepoisse tellida näiteks siit siison.ee/brandid/salt-accessories.html/

Elizabeth & James & Disainiöö

Kõigepealt ma ruttu ruttu sheerin seda mida näevad ja teevad juba tulevaseks kevad 2013'ks ette Elizabeth and James. Ma ei tea kas see on jälle see, et mulle lihtsalt hullult meeldib modell kellel riided seljas või riided ise, aga meeldib mis meeldib.


Nagu ka varasematel aastatel on ajaliselt käes aeg disainiööks ja sellega seoses tasub täiega käia näitustel ja avamistel ja workshoppimistel ja üritustel. Infot saab kodukalt: http://disainioo.ee/ Üritused toimuvad nii Tallinnas kui ka Tartus, nii et Lõuna-Eesti klemmid hoidke ka silma peal. Ametlikku juttu:
VII festival keskendub valdkondadele, milles disaini roll elukeskkonna paremaks muutmisel on toonud käegakatsutavaid tulemusi. Design Matters egiidi all toimuvad seminarid, konkursid ja kontaktiöö keskendub disaini ja ettevõtete koostööle ning aitab lahti mõtestada edu võimalikkuse mudeleid erinevate valdkondade vahel tutvustades praktikute edulugusid mööbli- ja moetööstuse valdkonnas. Esinejate seas on eesti juurtega maailmatuntud moedisainer Oskar Metsavaht Brasiiliast, Per Mollerup, Tapio Anttila, Adam von Haffner Paulsen, Fabien Cappello, Pekka Timonen jt tunnustatud disainerid Taanist ning Suurbritanniast. Keskkonna ligipääsetavusele keskendub rahvusvaheline väljapanek Cities For All. Plakatiaktsioon Rodchenko 120 tunnustab konstruktivismi rajajat, tutvuda saab moodsa vene plakatiga ning fotonäitustega jm. Festivali tippsündmus on Eesti Disainiauhindade gala Lennusadamas, mis on sel aastal katuseks BRUNO auhinnale kui ka teistele disainiauhindadele. Tunnustust jagatakse nii tootedisaini, graafilise disaini kui ka teenuse disaini valdkonnas. Tavapäraselt on festivali kavas erinevad töötoad, kiirloenguid saab jälgida Pecha Kucha õhtul; noortele disaineritele on suunatud Portfolio café; Reet Ausilt on oodata elamusetendust Trash to Trend. Kultuuripealinn Guimarãesi stardib Balti jaamast kunstirong Cosmic Underground. Disainiööd aitavad oma üritustega rikastada sattelliidid üle terve linna. Festivali tõmbekeskused asuvad Rotermanni kvartalis ja Eesti Disaini Majas, kus asub ka disainiööklubi. Tartus koonduvad üritused alates 27.septembrist Loomemajanduskeskusesse.

rohkem nagu isiklik

Aga mina ju teisipäeval otsustasin, et tahan lõigata juuksed veits ära ja loomulikku värvi tagasi. Miks? Milleks? Kas see üdlse sobib? Äkki peaks juuksuriaega kinni panema? Kuna aegu kohe samaks sekundiks kunagi pole, siis kõndisin hüperaktiivselt poodi, võtsin mingi paki läksin koju, tõmbasin köögikääridega roosa patsi maha ja voilla. Alguses olin ise jube pettunud ja vaatasin et olen ikka igavene loll, aga nüüd hakkab vaikselt harjumine saabuma ja koos sellega uued Jeffrey Campbelli saapad, koertega püksid ja hunnik QooQoo asju (lõpuksometi iseendale mitte teistele).
FUKUSADATUUS

Ryosuke Fukusada sündis 1979 aastal Osakas (ma olen seal käinud öhöhö), Jaapanis. Õppis tootedisaini Kanazawa Kunstiülikoolis mille lõpetas aastal 2002. Ja siis tõmbas Itaaliasse minema ja hankis sisekujundaja magistri Domus Akadeemias. Seejärel sai tööle Milanos, Studio Urquiola tootedisainerina. Ja mina olen omakorda vaimustuses tema puu-lambipirnist :)

http://www.ryosukefukusada.com/

Primaveratuus + SÄSItuus

Mäletan, et kui kunagi Moskvas sai emaga muuseume läbi kammitud, siis hakaks kogu sellest kullast ja üleküllusest pea lihtsalt valutama ja peale 1876543't Фаберже muna ei saanud enam mufigi aru mis toimub. Siin omakorda New York'i Primavera galerii blogi toob karda välja pika jutuga ja puhta pildiga. Tuus mis tuus. http://blog.primaveragallery.com/
"For over forty years, we have been seeking out the finest and most interesting decorative objects, jewelry, furniture, and paintings associated with the major design movements of our century, including Art Deco, Bauhaus, French 1930's and 1940's, Italian glass and furniture, and Contemporay Design. While our focus is on the notable artists and designers of their periods, we are also interested in worthy works by lesser-known artists, or even by someone unknown. Our interest is in designs that transcend their period, and manifest an eloquent originality that sets them apart. For us, the most important elements are design, workmanship, condition and authenticity. We take pride in offering our clients the choicest examples of 20th and 21st century design."


Ja siis veel üks ÜLIKÕVA uudis on see, et mina, Helene Vetik, sain nomineeritud SÄSI preemiale ehk Eesti Noore Disaineri auhinnale 2012, oma viimaste aastate tööde alusel :D Väga tuus on olla nii kõvade disaineritega õlg õla vastu ja niiöelda antud nominatsioon ongi minu jaoks juba täiega õnn! Minu tööd siia klikates. Nominendid siia klikates. Ja auhinnagaala leiab aset 21. septembril Lennusadamas, pileteid saab osta ja värki ja näeb Metsavahi moeshowd!

lõputud seened, ärajagamise võit, pello

Fanfaarid ja väikesed paažid toovad hõbekandikul teate, et QooQoo gvieaway võitu otsustasime ära anda TOPELT. Jep 2 inimest saavad siison.ee 80€ QQ krediidi kumbki. Lisaks on väga tuus, et veel posu erinevaid QooQoo asju on siisoni saabunud, nii et valik on laiem kui varem :) http://siison.ee/brandid/qooqoo.html/

Uusrikkad mannavahu-kass-naised on peidus meilide taga sadacaroline ät gmail.com ja mariana.hint ät gmail.com nii et nendega võetakse ilusti ühendust Siisoni poolt ja antakse teada, et kuidas šoppama hakata. Wee!
Ma tegin veel vahepeal sellise asja, et registreerisin Pellole blogi ja kribasin 4 esimest postitust, et ta vana konn kord juba blogima hakkaks, sest ta teeb ilusamaid toite ja leiab tuusimat meestemoodi. Seega SILM PÄÄLE: http://pellissimo.wordpress.com/ Ja kuna Pello seenerallist juttu teeb, siis minupooltki dokumentatsioon superpühapäevast Ester, Tõnise, Pello ja Madise ja metsaga. Ah ja siis täiega unustasin vihjata, et minu kodu lugu on septembri Anne ja Stiilis! Saab stalkida millises voodis ma magan ja mis laua taga söön :D Sealtpoolt ka ilus pilt Stina Kase kaamerast.

VEEL kreditit fab ciraolo'le

Mingi hetk Coolhuntingus olid tema illustratsioonid kui ma nüüd järele googeldan, aga mulle jõudis pärale kuidagi alles nüüd läbi selle Lady Diana pildi ja Judy Garland (muide kas te ikka teadsite et seesama Dorothy on Liza Minelli ema, jepjep, kunagi lugesin Garlandi elulooraamatust ja jäi mingi forever meelde nagu eriti tähtis teave) ja Picasso portree. Igastahes igati tuus tüüp.