nohkar-nerd

Ma justkui teadsin koguaeg selle blogi olemasolust, aga kas ei pannud tähele, et seal on all veel viited ka sarnastele asjadele või ma ei tea. Igastahes nüüd annan proper respekti nerd boyfriendile, sest see on ikka eriti tuus, et keegi otsib välja asjad ja annab vihjed :) http://nerdboyfriend.com/mehe jalad

Mehe püksid, mehe sokid, mehe jalanõud. Sügis.
Päris haiku pole, aga midagi sinna.
Asjade ostukohad:
http://www.jcrew.com/
http://www.smartturnout.co.uk/
http://www.rugby.com/


nii palju tuusa et ise ka imestan kööhköhköhh

Gaga kontsert oli ülivõimas ja ma armastan ka The Darknessi väga, nii et minu laupäev oli oivaline. Ronisin pildistama ka eriti tuusade skull-tüdrukutega - nad olid lihtsalt niiii lahedad ma olin nagu wooooow tulge mu instakasse plz! Aga nüüd on mul nabapluusis higistamisest mandlid täiesti paistes ja kurk rohekaspunane, laman haisvate ravimite mõju all ja nean tervist. Allpool paar pilti ka mu monsterpit lookist.

Nagu näha meeldivad mulle eiffeli torni kujulised käärid, aga ma ei tea kust neid saab. See kett-sall on ka tuus, aga ta hind on lihtsalt nii rämekirves, et ma isegi ei tea kas linki panna, aga panen http://www.sightunseen.com/shop/chain-scarf/ Martin Margiela soovitab see sügis käia selliste toredate maskikestega. Weeee! Niinii need kõrvakad nunnu tühiteemantiga on ka päris tuusad, üldse hea etsy pood http://www.etsy.com/shop/sewasong Ja Christian Louboutini kingi unustasin täitsa kanda möödalibisenud kevadel. Ja see metallik tooni silmavärvileiutis on päris tuus - Ellis Faas LIGHTS Highlighter Pen.
geishad ja toolid

Design Piimast reblogin väga nunnut kontsepti mis meeldib mulle isegi mitte seetõttu, et uu majanduskriisi ajal vajame suuremaid rahakassasid vaid pigem isegi seetõttu, et diivanil niheledes olengi juba diivani sisse kogunud täitsa normaalselt rahhi :D Aga siin siis Pedro Gomes tegi rahakassa-elusuuruse-tooli-kontsepti.
Ja siis vana hea kadekops kuraator kaevas välja erituusa tõestusmaterjali teemal - Geishas are the original hipsters! Või siis Geishas are the original moeprohvetid. Need on 1900 aasta paiku tehtud tundmatu fotograafi ülesvõtted ja üldse mitte fotoshopatud fäänsid plakatid, täitsa sellised mustrid ja toonid olidki Jaapanis ujumisriiete moes, Harajuku tüdrukud on puhkusel võrreldes nende tädidega.


Ja QooQoo giveaway ärajagamine heldekäelisus on käimas ka - http://uustuus.blogspot.com/2012/08/qooqoo-siison-arajagamine.html

PS. MA LÄHEN GAGA KONTSERDILE HOMME FAKKJEE! Haters gonna hate, aga mina armastan muusikut, kes kirjutab oma sõnu ja viise ISE, mängib pilli ISE ja paneb hullu (Kanye hakkas Kardashaniga käima, keda mul nüüd ikka armastada.) Muide tunnen siinkohal vajadust jagada Marc Jacobs afteka videot, mille minuteada postitas aastal 2009 Kanye oma blogisse ja mis omalajal muutiski mind heiterist laaveriks.

PSPS. HOMME ON HOOVIS KIRBUKAS, MINA, ÕDE, TEISED TUUSAD NAISED MÜÜMAS, TULGE POODLEMA, DJ'D JA JOOGIKESED ON KA. Homeless Couture kell 15:00 https://www.facebook.com/events/217684195026726/

QooQoo + Siison ÄRAJAGAMINE!

UPDATE! PRINTSESSID LOOSITUD, TULEMUS SIIN: http://uustuus.blogspot.com/2012/09/loputud-seened-arajagamise-voit-pello.html

Peale nädalavahetust mis suutis mul venida neljapäevani välja on mul hea meel teatada, et Uustuusakene blogikene sai võimaluse anda ära 80€ krediiti QooQoo osakonnas Siisoni veebipoes :D http://siison.ee/brandid/qooqoo.html/ Yes 80 mitte 8 :P
MIDA TEGEMA PEAB AH AH AH? Tegema peab seda, et 
- hops hops looma omale konto siisonis, seda on eriti üks-hiireklõps teha facebook sisselogimise kaudu 
- ja siis kirjutama siia alla, et ouou konto tehtud ja ma näiteks kasutaks krediiti Multicat kleidi või millegi taolise tarbeks :)

Ärajagamine kestab 2 nädalat, see tähendab, et niikaua on siis aega kommentaarida ja registreeruda. Luban aupaklikult, et sügisel on plaanis veel üks QooQoo jaotus ja et alati tasub osaleda, sest senimaani on ikka võitnud kõiksugu erinevad tavalised igaltpoolt inimesed.


PS. Pange tähele - Moonrise Kingdom toob endaga kaasa maipõrnikate punasesse raamatusse sattumise ja etsy on kohekohe täis selle tõestust! Ja muidugi ma armastan seda filmi nagu ka kõiki teisi Wes Andersoni lapsi.

Muide ma nagu saan aru, et mittemingit seost peale nunnuduse ei teki, aga mul tahest tahtmata tuli soov soovitada kõigile kellele MK meeldis vaadata kindlasti ka Spike Jonze'i I'M HERE nimelist lühimilmi robotite armastusest. http://www.youtube.com/watch?v=u2Tu4VwYzio

Joji Kojima maskituus

Californias 80'te keskpaigas ema üsast välja roninud Joji alustas näputöid tiinekana, hankis graafilise disaini, foto ja tüpo hariduse Tama Kunstiülikoolis Tokios. Ja siis läks kuidagi nii, et veel ülikooli ajal jäid tema tööd silma igast kuulsustele - nende seas Lady Gagale näiteks ja nii sündis aastal 2010 JOJI KOJIMA ametlik bränd. Vot selline inimene ja sellised tööd!
PS. Oktoobris ilmub temalt muide uus kollektsioon ;)
PSPS. Ja kui tahaks ta töid osta peaks end lennutama Pariisi butiiki :P
http://jojikojima.com/Ja oih ma olen jälle Chictopias esilehele hääletatud :D Küll on hää kompliment.

QUUSTUUS QOOQOO


Tähelepanelikum silm on juba kindlasti täheldanud, et mul siin nurgas särab QooQoo lingipoiss ja et olen siin seal teinud vihjeid koostööst. SIIN ONGI TULEM! Juhtus siis selline lugu, et Polhem PR'i külastades (tänu Itile) armusin ära QooQoo riietesse, postitasin nähtu instagrami, kus kohe leidsin ka brändilooja Alyona Bauska, ja siis talle meeldis omakorda mu juuksevärv, ja nii sai võetud vastu ühine otsus teha minuenesega QooQoo fotod. WooHoo!
Lähitulevikus on kavas ÄRAJAGAMINE koostöös QooQoo ja Siison'iga, nii et palun uurigem hoolega - mis meeldib ja kuidas meeldib :D Jauram need riided on ikka retsilt tuusad ja minu suurim rõõm oleks kui Eestimaal neid rohkem müüdaks! Elagu Läti moekunst!

Superteam: Maiken Staak; Maria Ader; Liis Plato; Helene Vetik. (Kõik elusad kassid on päris)

Mida mina arvan?

Flow 2012 siis :)
Loogiline vist oleks mitte süübida diipidesse analüüsidesse vaid lihtsalt rääkida rohkem nagu sellest mis meeldis ja vähem vastupidisest. Nagu näiteks viimasel päeval ühe viimase bändina esines St. Vincent kel esinaiseks Annie Erin Clark ja kelle muusikavideote järgi olin ma arvanud, et tegu on sellise soliidse preilinaisega kes ilusasti ja staatiliselt laulab talle ettekirjutatud lugusid. Laivis aga. Oioioi. Ta on nii väike ja väle ja intensiivne ja virtuoosne ja mängib kitarri nagu naissoost Prince. Lihtsalt uskumatult vahva! Madis tõi veel võrdluseks, et oleks nagu Miranda July muusikust versioon. Veidi seksistlik lokkispäisete naiste ühte patta panek, aga ausõna, peaaegu sama andekad on nad lisaks lokkidele ka.
Otsisin youtubist välja ühe live video kus on seda kitarrivärki ka tunda, scrolligem 1:32 kellale, seal ta on.


Ja kui veidi subjektiivseid kriitikanooli pilduda, siis kahjuks-õnneks erinevalt St. Vincentist polnud Chromatics ega Feist lives üldsegi nii romantilisõhulised nagu ma plaatidelt kuulama harjusin. Björk on samas üldse teine liiga. Kõik ka kõige kaugemates vetsudes istunud inimesed pöörasid oma pead ja kõrvad tema suunas nii kui esimene häälepiuksatus tuli - lihtsalt jumalus naine. Muide vetsud olid puhtad ja alati paberiga. Tagasi naiste poole pöördudes, siis mulle väga meeldis, et esines niiiiipalju naisvokaliste. Kuidagi peale Folgi Mehe Laulu ja Positivust kus oli umbes nagu 0,5 naisesinejat 827462 mehe peale, oli hää tunda - tussudel on powerit! Et mehi mitte laita, siis Kindness ja RBMA DJ'd on ka jätkuvalt armastatud ja kõvad. Kahjuks kohalikke räppareid ei saanud üldse kuulda kuna 65 tuhat inimest astusid esimesel võimalusel ette ja pähe ja varbale.

Siis veel juhtus selline asi, et seisime me Müürilehe Heleniga kuskil enne mingit kontserti ja siis tuli meie juurde üks ilus preili ja küsis, et kas tohib oma blogi tarbeks pildistada. Ma olin kohe muidugi jee tohib ikka. Ja siis kui me seisime ja tema fotograafi ootasime ütles ta, et teate mul on selline tänavamoe blogike nagu Hellooks. Minu nägu tegi selle peale nii :DDDDDDDDDD OFKORS MA TEADSIN SEDA BLOGI. Nii et ma siis nüüd reblogin siia ka ennast ja teisi kes Flowl Hellooksile silma jäidhttp://hel-looks.com/
  
Ja siis veel enne kui eluga edasi minna näitan meeleldi omaenda iphonesiat Flow, Kiasma, Helsinki, OMA SÜNNIPÄEVA ;) ja klemmude teemadel. Muide muide muide, üks tuus juhtum juhtus veel. Kiasmas oli käimas uuekooli koomiksinäitus ja rahva omaloomingu seinale joonistasin ka ma oma panuse, ning see sai postitatud twitterisse Kiasma enda poolt. Milline au!