kõike ei peagi selgitama

Fabien Strain kadekops kuraatorilt. 

vihma sajab mustad majad

Tegelt on mõnus.
Siin Ohlovelythings õpetab kuidas teha niiditutid ja nad ära värvida ja saada väga tuus kaelaehe, minupoolest võib valmis naksakad juba kangapoest osta ja samamoodi ketti panna, ilus värk. Ja siis the It Girl Project ütleb, et pange viina ja roosat limpsipulbrit kokku ilusasse klaasnõusse ja naudelge.Ma nii armastan Adventure Time animasarja, nagu tõesti peale reaalselt 20 aastat tagasi tehtud Sailor Mooni mõtlesin, et ma ei tunne enam kunagi nii ühegi animeeritud seeria suhtes. Aga ikka AT teeb mind lihtsalt nii retsilt rõõmsaks ja inspireerituks. Uhhhhh! MUL ON VAJA SELLE DVD BOXI!

Floyd Grey Tuus

Maailmas kus ma oskan paremini joonistada kui ma oskan, joonistan ma nagu Floyd Grey. Natuke Gruau kes on lugenud kõvasti mangat ja vanakooli Burda't. Mõnus. 21 aastane düüd Malaisiast.
Fesarileht: https://www.facebook.com/FloydGrey12
Devart: http://grey90.deviantart.com/
confettii tititii

Väga armsad lihtsad sõrmused. Etsyst saab nagu ikka armsaid asju eh.
Twinklebird poeke mõtles nad välja ja äritseb http://www.etsy.com/shop/Twinklebird 


Ja ilm on selline et polegi muud öelda kui et ratta selga ja letsgo. Tädi http://www.refinery29.com/'st oskab seda õigesti teha nagu näha. Juuksed peas ja puha. Ma kindlasti tahtsin veel midagi öelda aga ei mäleta enam mida. Hmm.

Erki moeshowle tänavu ei sattunud, aga hängisin EKKMi murul Telliskivist rattaringkäigult jäätist söömas lauseehituse preemia siia :D Igastahes. Nägin modelle väga retside hobusekujuliste kilomeetri suuruste soengutega, tundusid toredad.

Paar iidset päris toredat reklaami ka tänasesse päeva.

Mingi ahv solvas mind peol,  tegi veits kurvaks, aga siis üks tüüp tegi komplimendi ja hakkas kohe tore. Kohutav. Peaks vähem kottimist harjutama.drop dead tokyo tore päev ja internetiõppus

Lisaks kõigele allascrollitavale tuli täna trükist minu rõõm. Jube tuus, et mu põhisõbrants Marilyn Jurman kellele sunniviisiliselt Instagrami installisin irvitab just sama Anne & Stiili numbri kaanel kus ka minu sotsiaalmeedia minipiibel. Loodetavasti peale seda lugemist on veits selgem mis on Foursquare, kuidas skännida QR koodi, teha asjalikumat sorti newsfeedi, shopata ebays ja paypalida. Kirjutise mõte tuligi sellest, et ikka ja jälle seda nii siin kui seal küsitakse, kust saapad sain ja kuidas siuke foto tuli, nii et nüüd saab üheselt ja korraga paberil kõik selgeks tehtud. Wooho!


Mu aju täitsa projetseeris mulle teadmise et ma olen jaganud suurema rahvahulgaga teadmist Drop Dead Tokyo fesarilehest mida omakorda tutvustas mulle Karlos. Aga aga aga vaatan et polegi. Ekstravagantsed Jaapani inimesed. https://www.facebook.com/DROPTOKYO

Aga täna seisab veel ees Couleur Caramel'i meigi saamine Siluetis ja ajakirja Mood tarvis fotole jäämine Maiken Staak'i luubi all ja Kints Viguri sünnipäevamine. Säärane toredus.

reykjavikcornerstoremayotuus

http://www.reykjavikcornerstore.com/hanger-cloud on mummupilve kujuline riidepuu. Mul on isiklikult räme probleem riputada oma vöösid ja Madistori lipse värke nii et nad kõik alla Kostjale pähe ei pudiseks garderoobinurgas. Nii et võib olla see toimiks. Väike ingliskeele õppetund ka: "Reykjavik Corner Store offers a carefully selected variety of products from emerging designers and artists. The store is committed to a high-quality local production and works in close collaboration with the designers."


Veits aegunud uudised Meksiko klemmidele. Gurú Galería's sai hiljuti läbi vägaväga tuus näitus. Kari Mayo solo show DE AQUÍ A MAYO. Mayo leht kirjutab et näitusetööde puhul on tegu duaalsust ja sümbolismi uuriva mängulise kunstiga.Lahe on see Kari Mayo inimene. http://www.karimayo.com/


TD ja Moshi ja ma

Teadagi lugu, et ma ammu fännanud Moshi tooteid ja omakorda ka vast teada, et olen tihtilugu Tallinn Dollsile kreatiiv-graafiliseks abijõuks. Niisis kõigi nende omaduste kombineerimisel sündis selline uus kehakoorijate ja kehaõlide kollektsioon. Kontsept ja graafika siis Hmmm (aka Karl Saluveer ja Helene Vetik) poolt, au ja ilu Tallinn Dolls&Mari Martin ja sisu Moshi&Kristine Kivi. Weee :)) Müügil hetkel eksklusiivselt ainult Tallinn Dolls-i esinduspoes Pärnus, kuid on kuuldused Siison'i jõudmisest ja kui tead kedagi kes teab kedagi kes soovib olla edasimüüa, andkem Moshile teada info @ moshi.ee +372 559 50463. Igastahes mul on rõvadelt hea meel et see idee teoks sai :D Aitäh ja palju õnne :)))


Ja siis veel selline jutt, et otsakorrale jõudis mu stiilinädal I Like you's. Kogu setti saab näha siit https://www.facebook.com/ilikeyouvintage ja omakorda uut stiilinädalat alustab imeilus Maarja Koovit, kes tavaliselt modellib Foxy Vintagele. Lõpus ka väike lisapilt mu tegelikule minapildile.tuus-lolluus

http://www.hamburgereyeland.com/
Hamburger Eyes sa teed nii lollrõvedaid toredaid asju, tee nii et oleks juba soojem ja samas halvad inimesed külmetaks.Kuldmunade pidu oli tohutult rotikas, kahjuks. Toimumispaik meenutas suurt ühistualetti ja samas väikest koosviibimise ruumi, lavalt polnud midagi kuulda ega arusaada, kohal oli suures koguses tüüpe kes ei omanud aimu kreatiivsusest ja tavapärast crowdi oli näha vähem kui tavapäraselt. Toit oli umbes nagu lastevorst ja toores lillkapsas. Päris hipster. Auhindadest ma ei oska rääkida, sest eks ma ise näiteks disainižüriis olin ja üllatusi taandasid ka shortlistid. Tagasi peo juurde - usun et üks kord aastas võiks ennast ikka veits rohkem kokku võtta kui üks betoonputka ja kaks joogitalongi. Muusikud olid muide väga toredad selle eest. 

Jätkan famewhoringut I Like YOU's veel mõned päevad! Kuidas oleks Robocopi ja Pikku Myyga? www.facebook.com/ilikeyouvintage
Robocop: Prillid Taiwanist turult, nahktagi Humanast, saapad ebayst, shortsid H&M.
My: Vihmakeep-vanaaegne Sireen Vintage, roosad sussikesed indoneesia lastelt nagu ka nahkshortsid, kassiprillid õelt aka iidsed.


VÕIDUKONDORID

Jaaa ärajagamiste seekordseid võidukondoreid on 5 tükki.
Iga kondori nimel ootab pakike Solarise Dolce Vitas alates reedel kella 12-st, kaasa võtkem IDkaart! Woop-woop.
Muidugi ema-teresana soovisin ma anda kõigile inimestele asju,
aga 5 kinkigi on ju parem kui 1. Ärajagamisi tuleb veel, andke ka teada mida vaja oleks. Näiteks juuksevahendeid saab ja lõhnu saab ja jume-kama saab ja kreeme saab ja küünevärke saab ja võite niisama DV'st tsekata mis meeldib ja karjuda siin all, et tahan seda müüat näiteks.

A jah võitjad ka -
Oliver Süvalep - Varvatos
Andra Puusaare - lakikesed
Maria Roosalu - lakikesed
Carina Claudia Paas - Juicy
Maarja K (kassmaarja9) - Juicy

Congradulations.

teine päev hiigelplatvormitel

Ostan aga ostan kokku endale boogie-nights jalatseid, aga kes neid siis minu eest kandma peaks. Ja tänu I Like You Helene nädalale sunnin end hommikuti ka kontsa otsa ronima, kandadega.
Siin ma annan üles 2 esimest laiendatud versiooni 2 esimesest päevast. Aga homme ja ülehomme ja üleülehomme ja üleüleülehomme jaa üleüleüleülehomme saab veel visuaalset informatsiooni mis baseerub minu kaootilisel stiilil siit: www.facebook.com/ilikeyouvintageJa veel olen sealsamas maha ärimas 7 euriga täitsa mint konditsioonis sellist roosakat-kulda tooni kingakesi, suurus 37. Nii et kui keegi soovib, olen rõõmus rõõm. Otselink

Muide HOMME panen üles ÄRAJAGAMISE SAAJATE NIMED. Wohoo.
See ja teine :)


sa meeldid mulle!!I like You! On selline facebook-põhine tuusemat sorti kraami oksjon-shop.
Miks ta mõnus on on see, et ta on lihtsalt väga lihtne ja uueneb väga kiiresti. Ostu sooritamiseks tuleb lihtsalt tahetud asja alla kirjutada "I like You" ja panna messagetesse inf kuhu ja kuidas soovitakse pakike saada. Nii et kaegem, mul muide on kohe tulemas ILY's isikliku tänavastiili nädal, nii et ma ei saagi tavapäraselt pidzaamades tööl käia vaid pean kena olema :/
Siia siis paluks: https://www.facebook.com/ilikeyouvintage

Veel selline lugu, et mina ja Karl otsime omale tööle praktikanti/praktikante meie käe all õppima ja meiega projekte kaasa tegema. Mis tähendab siis päris õiget reklaamiagentuuri praktikat ja geniaalsuse puhul tööd ja muud põnevat. Täpsemalt saab siis meie aktsiooniga tutvuda pampampam Taeva fesarist. KLÕPS SIIA!
Ma siin veits illustreerisin olukorda näiteks meie Fizzi beebsudega.

Ja kosmeetilise loosi loosin selle nädala jooksul ;)


Kallista Porkupiini

Kas see on kevad või on see mood või on see see et kõigil on järsku beebid või kõhud, aga nunnusus on enamgi nunnu kui kunagi varem. Kuidas oleks küpsistega kõrvas või väikese origami rebasepoisiga. Kusjuures ma kui spekuleerija teemadel kui ma oleks mees, paneks ka niivisi triiksärgi tasku peale mõne sellise prossijulla.
http://hug-a-porcupine.tumblr.com/ Hug a Porcupine!

Ärajagamisele vastamine on ka selle nädala jooksul teemas :) http://uustuus.blogspot.com/2012/05/arajagamine-taas-majas-salt-accessories.html