Delfina Delettrez & Tulnukbikiinide sissetung


on mul siin varem ka läbi käinud (http://uustuus.blogspot.com/2010/08/disaini-ja-disaini.html) oma punnsilmade ja koljude ja hammastega, aga nüüd on asjad woopwoop inteligentsemakski suutnud areneda. Oikuituus.
http://delfinadelettrez.com/
http://modaoperandi.com/delfina-delettrez-fw-2012/looks/Ja kes veel ei tea või kõhkleb või misiganes, HÕFF aka Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival algab juba sellel reedeeeeel! Selleks ei pea olema mingi tüüpiliste õudukate fänn kuna iga aasta on Hõffile valitud ka huumorit ja scifit ja põnevat aasia värki. Mina igastahes juba sajandat korda raudpolt kohal kõik päevad ja pärast näen pppppaar kuud unes edasi põnevaid asju. http://www.hoff.ee/filmid
Festarit avab natsihuumori rõõm Iron Sky ja seal on veel Robocop ka ja noh, tutvugem kavaga ise, Ma omakorda sheeriks hoopis seda treilerit siin :D Tulnuk-bikiinide sissetung Koreast, 28 aprill, 19:30, rõdusaal.

mehi ja värki

Mul kael valutab nii rämedalt ma ära ei sure aga jube vastik on. Igastahes. Näete siin on kolm erinevat meest, nad on üpris erinevad, aga natuke nagu sarnased ka, sõbrad nad vist omavahel poleks ja bändi ka ei teeks, aga tänaval naerataks üksteisele sadaprossa.
Pärinevad erinevatest blogidest mis ka teistele meestele tuleks inspiratsioonikasulikuks - Miks siis kael valutab ma täpselt ikka ei tea, eile oli esimene mõte, et sellest et Gorõ Lana kontserdil vangutasin pead nii rämedalt räpi rütmis et lihtsalt varsti on mul lihastes Hulk kael ja see on kasvuvalu. Ja siis meenus et ma käisin ju Kristina Viirpalu moeshowl ka ja olin nii õhukeselt riides et öise Mac Donalsi tuuri ajal võisin täitsa külmetada. Aga keda kotib tegelt. Mu jalad on ühes teises blogis! Woho! http://p6drad-teel.net/~liisa/FHL/?postid=550teemantsilm

Sellised prillid ühelt prilliasutuselt mille teisi sama 2010 aasta prille olen ma täiega postinud, aga need vennikesed on kahe silma vahele jäänud, või siis just pole jäänud. Kerin Rose kes on teinud lace ehk siis tõlliga kaetud prillid ja chain ehk siis need hiigelprillid millel kuldkett jookseb üleääre, tegi samal ajal ka need Bootsy nimelised beibid. Ja siis veel sinna otsa Phillips lillekestega ja Yoko.
Ilus värk. Hinda ei tasu vaadata. http://store.a-morir.com/

lihtsalt veits värve


Vannitoakardin on Martha Stewart (ma tean täiesti haige on seda nimegi kirjutada, tekib tunne nagu oleksin kõige perenaisem tädi kes eales eksisteerinud) http://www.marthastewart.com/899954/color-block-shower-curtain
Kaelaehe on kahjuks kohast ilma igasuguse source lingita http://sassyandalwaysclassy.tumblr.com/
Nunnupesukene on väga mõnus Anthropologiehttp://www.anthropologie.eu/

APPI AIDAKE. Smeg you're killin me.

Kumb neist külmkapi-toonidest? Srsly ma ei suuda ise otsustada absoluuuuutselt. Vastata palun Pollis. Öäöljhsfsgfksmf.


Tänan ette abisuid ja -käsi!

swedish tuusbeens

või siis Swedish Hasbeens on oma lookbookiga niiii teeemas nagu.
"Our ambition is to continue to release more incoherent and fun shoes and stuff inspired by Hasbeens that once ruled the planet."
http://www.swedishhasbeens.com/

TEE OMA KYYNED NYYD

Selline rõõm on mind tabanud, ma ise vist oma värisevate kätega käkerdaks ikka kõik ära, aga sellised küüned võiks saabuda küll näppude otsa.
- Natuke õhukest läbipaistvat teipi
- Natuke küünelakki
- Natuke kääre
- Natuke pealislakki
- Sitaks äge.

Thea Kliros Ray
Tänavuste Lana del Rey ja muude taoliste kultustega seoses väga aktuaalse stiiliga illukad.
Tahaks lihtsalt ise muutuda joonistuseks.

Thea Kliros on NYCist pärit ja elab praegugi seal. Kunstihariduse omandas Benningtonis ja Yales ja New Havenis. Elas veel lisaks Euroopas - Hispaanias, Šveitsis. On töötanud muuseumides ja vabakutselise illustreerijana. Tema töid on avaldatud The Economist'is kuni Vogue ja Seventeen'ini välja. Ühesõnaga eriti tuus naine.
 http://www.theakliros.com/

Laurenile pühendusega

Veits spaike.

Ja siis veel ahjah mind nagu absoluutselt ei kütkesta LV aga see idee logo-mustrikesega prilliklaasidel is good.


Är unusta vaadata kas võitsid ärajagamises ka.

PAMPAMPARAMPAAAA loosimise tulemused.

Austatud publik, mul on mitu juttu. Kõigepealt tahaks rääkida tööst. Teadagi hängisin ma siin mõnda aega tagasi Portugalis art directori, stilisti, meigikunstniku, juuksuri ja stsenograafi rollis. Lõpuksometi saigi üks seal tehtud töödest valmis :) Tahaks tänada kogu meie tiimi ja siis uustuusa musudele ka ette näidata mis tehtud sai.
Nüüd kus klipp on pidulikult vaadatud räägiks siis DV võidulistest.
Kuna enamus inimesi kartsid et ma hakkan neile seksuaalseid kirju saatma - tagasimeile ja perekonnanimesid ei mainitud eriti, seega palun tuvastage end nende nikneimide ja comment aegade järgi ning pange mulle ikka oma ees ja perenimega mail uustuus ät gmail com aadressile. Siis jätan teie nimele paki Solarise Dolcesse (reedel) ja saate oma kraamid kätte. Võitjad muide võidavadki seda mida tahtsid + veel üllatusi :D + LOOSIMISI TULEB VARSTI TÄIEGA VEEL ÄRGEM HEITKE MEELT MITTEVÕITJAD. I GIVE STUFF TO MY PPL. Süda.


LesTigrissimus (2. aprill 1:00 PM)
Margo (2. aprill 11:32 PM)
Driinu (3. aprill 2:56 AM)
Jaanika N (3. aprill 3:34 AM)
Anonüümne aka Inga A (3. aprill 1:13 PM)
helena (3. aprill 11:48 PM)
Britt (4. aprill 2:26 AM)
Doris (4. aprill 5:40 AM)


Nagu nüüd võiks kombeks saada võite kommida siia, et mida kosmeetilist võita tahaks tulevastes loosidest ja millest puudust on ekš. Ja vaat kui tuus french maniküüri idee laurendall blogist.


teisiba õhtal ärajagamise tulemid

Sest mul on kohe nigu kuldmuna tööde esitamise tähtaeg ja ma kogu nädalavahetuse veetsin Helsinkis tuusade inimestega hängimas ja pean tunnistama ei suuda ma hetkel keskenduda sajakonna armsa osaleja läbivaatamisele ja randomisimisele ja loosimisele, aga teisipäeva õhtul palun kiigata siit läbi eks!

Siit aga tripi jäädvustused. Need magusad detailid on pärit väga vingest stsenograafi kvartiirast. Ja düüd mütsiga on eikeegi muu kui Dexter ise.
tuus koputuus

Vaimuhaiged ukselingid aka koputid on mind lummanud titest saati ühes The Labyrinth filmiga kus David Bowie paraleelmaaima kuningana pätti tegi ja uksed seal said rääkida ja muud sellist.
Täitsa lambid leiud sellega seoses ja selline segane backlink http://blog.travelpod.com/travel-photo/margreet98/1/1230497760/door-knocker.jpg/tpod.html


Ja siis veel midagi kodumaailmast. Pamparampaaa - BHLDN shop pakub kahejsajalg lauda ja raamitud taldrikuid ja puutükk koogitõstjapoissi.Kosmeetilise kraami ärajagamine kestab ka veel muide täitsa esmaspäevani välja :) http://uustuus.blogspot.com/2012/04/eesti-keeli-arajagamine.html

eesti keeli ärajagamine!

Niisis Solarises pesitsev Dolce Vita on mõnusalt varustanud mind võimalustega teha rõõmsaks ennast ja teisi. Seekordne ja esimesekene ärajagamine baseerub sellel, et jep huuled vajavad värvi ala MaxFactor ja jepjep mulle lihtsalt räigelt meeldis Bjorn Axen'i juukse-toodete graafiline disain ja pakendid. Ongi sellised aristokraatlikud rootsi kunni tooted :D Nii et tänasest päevast nädala jooksul võib siia alla kirjutada, kas tahaks võita kogu seti korraga MaxFactor - ripsmekas - MaxFactor - huulekas - BjornAxen - juuksekreem või oleks rohkem võitjaid ja iga toode läheks erikoju? Ja siis veel küsiks et kumba huulevärvi tahaks - punane, kuldne, pruunikas, lillakas? Nädala pärast ütlen võitja nime ja see siis läheb ilusasti DV-sse id kaardiga ja saab oma varanduse täitsa for free :)


Enda peale sai ka topitud testvormis Bjorni ja Factorit. Seerumiga jumestuskreem on kindlalt üks lemmikumaid nüüd, isegi võrreldes kallimat sorti kraamiga mida proovinud olen. Šampoonides tooks välja selle et täiega kenad näevad välja, sellepärast võtsingi testida plus nad ei lõhna hüpermagusalt ja kuigi vahel on hea olla nagu kõndiv vaarikas, on vahel just tuusem lõhnata oma parfüümi mitte juuksetoote järele. MaxFactori ripsmekas 2000 calories jättis väga naturaalse looki. Ja noh täielik seiver on ka AnnejaStiili poolt auhinnatud juuksepuuder. Siinkohal presenteerin teile oma hommikust paistes lõusta PADJAKAAAS ja kössis juukseid VS puuderdatud juukseid :D Hull värk, väiksena olid moeajakirjades sellised võrdlusfotod mu lemmikud. Kuhu me jõudnud oleme!
Ja siis selle nunnu 1956 Pininfarina Fiat Multipla Marineiga tervitaks ka mehi kes vbla ka vajavad juuksehooleduskreemi või võiks osaleda oma naiste terviseks, kui minu mees mulle kraami võidaks ma oleks küll nagu MINEEEE kui tuuus! Kommentaariumidesse siis paluks, sõberid ka ärge tagasi hoidke ma valin võitjad mingi randomaisiga nii et isegi mu vanaemadel on šanssi.