fordi kompvekid

Anni Jürgensoni ilusaid Ford modelsi pilte vahtides avastasin alt nurgast sellised naised omakorda. Seitsmendaks sünnipäevaks pani W Korea kokku Märtsikuise assortii Ford models kompveknaistest. Fotodega seotud tüüpide koondisesse kuuluvad: Louis Vuitton, Anais Mali, Crystal Renn, Hanne Gaby Odiele, Hyoni Kang, Julia Nobis, Maryna Linchuk, ja Valerija Kelava. Fotograaf Jang Hyun Hong ning stilist Karina Givargisoff. Muide Anais Mali on kehastamas esiesimest ever mustanahalist modelli selles ajakirjas. Woop! Lähemalt Fordi moeasju - http://www.fordmodelsfashion.com/

tuus kootud trussik ja nännn

Ma suht juba tänase seisuga issandjumal 3 aastat või? Ei vist ikka 2 aastat tagasi tõin Taiwanist omale siia külmale maale kaasa kootud villased hallid shortsikud ja nad on olnud ülimalt asendamatud new age karupükstena mida kanda mitte riiete all peidus vaid täitsa peal. Igastahes nüüd leidsin veelgi kudumeid, päike paistab aknast, aga Madis käis koeraga väljas ja ütles et ikka külm oli, nii et polegi ehk liiga teemast mööda. Tubli kuduja on Annie Larson:
http://www.allforeveryone.com/

Muide! Uustuus hakkab nüüd hulga regulaarsemalt tegema igasugu giveawaysid parfümeeria teemadel. Ripsmetušidest šampoonidega meeste lõhnadeni välja. Esimene tuleb vist juba see või tulev nädal. Weeee. Tagamaadest seda et nunnu Dolce Vita parfümeeria shop Solarisest ja õigemini üks väga armas-ilus-kift Helen võttis minuga ühendust ja küsis et kas ma tahaks ise proovida ja lugejatele ära anda Gucimucisid Max Factoreid ja muud mõnusat ja ma olin nagu MUIDUGI! Vot selline tuus lisa nüüdsiis :) Siinkohal küsiks teilt kamraadid, mis teil vaja oleks? Et millest puudust kõige rohkem on vastu kevadet ja suve? Lõhn? Jume? Ripsmed? Juuksed? Huuled? Ja mis brandid huvi nigu pakuvad? (ja ma ei mõtle Remy Martin'it) öhöh. 

steampunk ehtepoisid

Kostik asus lamama helijuhtmete peale ja teeb minimali, bzzzbzzbzzz.
Ma ei tea kui palju annab teha üllatavaid asju mis on samas juba tehtud ja suudavad siiski üllatada. Siinkohal väidan, et pool ilust on foto kvaliteet. Nii et kõik klemmid ehtekunstnikud - korralik makro ja sädelev valgus ja kaunistus on müüdud. Tegelt ka.
Enspired by Elisabeth.

Karl ja Jaapan

Mu kamraad Karl on küll Jaapanis, aga eks me koleda ilma rotikesed võime siin ka natuke Jaapanit ehitada. Selline kirsiõite projekt. Pärineb väga võõrkeelselt lehelt http://www.duitang.com/

tuusa graafilist disaini vanast koolist

Scanner on ajamasin veebi.
Kõvasti kraami 1930'test: http://www.travelbrochuregraphics.com/
oooooohooo

Tere Eesti, ma arvasin et tagasisaabumine saab olema üsna keeruline. Keeruliseks läheb asi aga alles uue nädala sees, kuna eluolu tööasjus on nagu hüperaktiivne laps. Samas Eestisse naaseng on olnud meeldiv, kuna tulid kohale kõik mu tuhat aastat postiliinidel lennanud asjad ja mees mulle tegi lõhepastat ja Kostja oli nii rõõmus et tal läks rõõm kurku.
Blogspotil on mingi uus välimus, siin edit piirkonnas, see ajab närvi mind.
Armas Katrina saatis mulle mopsudega kõrvakad ka muide.
Ja siis need Jeffrey Campbell Lita diskopalli vennad tulid ka ja siis ühed etsy AMM'i ehted (http://www.etsy.com/shop/amerrymishap) mis on kohekohe maailma vallutamas ja siis need Jeremy Scott'i lady gaga Mickey prillid (ikka vuflid) ja siis see rebase näoga kotike ebayst. Võib tunduda et olen veidi ostumanjakk, aga arvestades interneti hindu ja seda et ma just jagasin ära kogu oma garderoobi, on kevadeks uuenduskuuri täitsa tarvis. H&M sai ka väisatud paarkend minutit, ja sealt veits kraami.
Portugalist veel, mu jalad on verised metsavahel jooksmisest (filmisime projekte eksju), Mariliisi jalad on ka verised, Johannese õlg on väsinud, Karli närvid on läbi ja Inna on kõnepruugi ümberkoolitusel. Einestasime Ricardo Miranda seltsis.

Meil oli tuus!

sul on kellad

Suht uni on olla, aga kellad on kellad.
Uskumatult vahva Nõukogude liidu kellasid hoomav pood on etsys! http://www.etsy.com/shop/ClockworkUniverse nostalgialaks kõigile kes ei sündinud 90-tel.

tohutult isiklikud fotod

Lisaks sellele, et teeme Portugalis täiega tööd võttegrupina, pildistame teineteist rohkem kui keskmine maalane. Give it up foooor Karl&Helene&Johannes, wooop!