stiili


Kuigi paar viimast päeva oma elust olen veetnud voodis haigusemaailmas, täitsa ulmenõrkus universumi veidraim haigus, aga see on nüüd peaaegu möödanik. Igastahes pildiliselt veits iseenda viimase aja stiili ja lisaks teade et tuut-tuut-tuut-tuut on trükisoe ja paljudel juba kodudes uus A&S ja koos sellega valminud jututeos ala Helene le'Vetik lõplikult kandmas nime "Noorte naiste koorekiht" ehk siis "Tegijad Eesti naised keda sa veel ei teadnud". Tegin juttu bioteadusgeeniustega ja dj-dega ja innovaatoritega ja tutvustame spordist teatrini välja neid, kelle tegemistel tasubki silma peal hoida :) Kiitusavaldusi saab avaldada nagu ikka siia https://www.facebook.com/annestiil

kuidas leida ennast ja panna leitu riidesse

Nii nagu jumal juhatab. Või süda või lähim kaltsupood või etsy või misiganes.
Nõnda on lood, et veel väga vähese jälgijaskonnaga, konnaga, ok, aga instagramis tegutseb London Street Fashion / todayslook nimeline user, kes pea et iga päev laeb üles tohutult päris inspireerivat tänavamaterjali. Umbes sellist, et kui meie kohalikud ossid soovivad peksta kohalikke hipstereid, siis nähes tänavatäit neid pildistatavaid tuleks soov peksta iseennast. Mul tuleb aga soov olla mina ise. Mida rohkemad inimesed ei allu vitriinide provokatsioonidele, seda kiiremini muutub ühiskond läbi-välimuse-sisemuse-väljendavaks ja kauniks, aamen. Rotifonide omanikud ei pea ka kurvastama, instakas on veebist täitsa jälgitav kõigile, kõnealune: http://statigr.am/tag/todayslook

vihmavarjus lõhna sees kardina all

Selliste vihmavarjude omanikud on nagu plzzzz plzplzplzz tehke nii et homme sajab! Ja üldse vist esimest korda on jutuks poepoiss Venemaalt. A vist eiole ka esimest, aga üle pika aja igastahes.

Samast kohast ka väike ettevalmistus lihavõteteks või niisama salatikauss ja jänesekõrv kulpkahvelsalatitõstukid.

Ja siis veel üks asi mida ma algselt nägin pinterestist, aga seal poodluses leidub ka - lõhnaõlid random lõhnadega. Ala plastiliin või karamell või merehais. http://pichshop.ru/


Aga ma oma kardinast ei näidanudki pilti ju siia. Ostsin megaallahindlusega viimase tüki sellist triibukangast ja põrandapinnani jäi täpselt mingi 20cm puudu ja ostsin täiesti ebasobivas värvis narmad, paar õmblust ja voila.

tuusgirl-blugirl

Sõime rukkililledega kaunistatud kooke, õmblesin uued kardinad, Madis küpsetas kodust hiinakat, helistasin vanaemale, vaatame etv-d ja SIIS nägin seda Blugirl fall 2012 kollektsiooni. Omgomgomgomg.


vougid glamuurid dollsid

Kuna kõikvõimas aeg on toonud taas me õuele Vabariigi aastapäeva pidustused, sai tasutud ka minu disainivaev kõige toredamal moel kuidas ta tasutud sai saada - läbi äratootmise :) Nii et 22. veebruaril saab täienenud President Dolls kollektsiooni katsuda ja osta Viru Keskuses, samuti on see sammud seadnud ka NuNordikusse ja kindlasti leidub midagi pääsukeste, ilveste ja rukkililledelaadset Tallinn Dolls ateljees. Siinkohal aga annan piilumisvõimaluse minu masterkavanditesse. Et siis selliste rahvuslindudega täienes möödunud aastal algatatud kollektsioon. Woop!PS: Petite Tiaras on päris tuus kreisitädi kes paigutab Disney printsesse igalepoole.
http://petitetiaras.tumblr.com/

Jackid ja Paulid ja taksojuhid

Kas 30 aastat tagasi vaatasid naised raamatuid ja ma ei teagi.. Julius Caesarist näiteks ja mõtlesid, et oioioi selliseid ju enam ei tehta? Ja siis tegelikult ei pannudki tähele et nende nina all sirguvad Jackid ja Paulid ja taksojuhid. Jubedalt iseenesest mõistetav.

Backlinke saab mu boys boys boys kaustast välja võtta, ma olen kuidagi laiskur kopija hetkel - http://pinterest.com/helvetika/boys-boys-boys/

Kurk veits valutab ma loodan et ma nüüd haigeks ei jää. Animal planetist on juba tuhandendat korda saatelõik mehest kes oma kolmejalgsele koerale ehitab proteesi. See näeb retsilt ebamugav välja koer nagu lohistab mingit pulka enda järel. Loll mees.

Karl Lagertuus

Introdjuusin tohutult tuusa blogi - Cat Party ja sellega koos vaat selline Karl Lagerfeld'i huulepulk-käevõru aastast 1989. Foto on pärit sama vanast Collezioni Donna'st.

oo kui tuusad muffinid!

http://sweet-verbena.blogspot.com/2011/10/lace-stenciled-cupcakes.html
Variant 1. Võtad pitsi-satsi, teed šokolaadimuffini, raputad läbi satsi tuhksuhkrut peale, oled tuusade muffinite omanik.
Variant 2. Ei tee midagi ja oled igav käkk.uhogorlonos

Tellisin etsyst ühed väga tuusad kõrvakad ja siis nad tulid kohale suht ekstreemkiirelt peaaegu paari päevaga ja tagasiaadressilt sai Sherlok kohe aru et uuu nad tulid Lätist. Väga vahva!
Lazy Sunday shop on brandi nimi ja seal on veel väga kauneid ehteid ja ideid.
http://www.etsy.com/shop/lazysundaysshop
jaa fesaritüüpidele ka üks väike lingipoiss laikimiseks facebook.com/www.lazysundays.eu

Eile käisin Pello-Iti-Liilitiga Tanditi Vabank kollektsiooni esitlust vaatamas. Lõbus oli, muud ei kosta. Üks väga karvase näo ja peaga tantsiv meesmodell on mainimistväärt.

Ja siis veel on lood nõnda et ma eile esimest korda pikapikapikachu talve jooksul ajasin selga oma uue väikse kleidi, mis ootas kapis juba pool elu oma esmaesitlust. Ja polnudki liiga külm ega midagi. Nii et kevad, c'mon! I dare you bitch.

Valentinikonnad see on teile!

Mida ma kõike oleks teinud kui mul oleks vaid aega olnud????
Ma oleks teinud seda KÕIKE.
Nii et armas sõber kujuta ette et ma täiega tegingi ära need asjad ja kinkisin sulle eks. Olen ametlikult käkk inimene.