Kuigi mu motoks on uustuusas mitte iniseda ja vinguda elu hädade üle, pean ma täna oma mütsi ära sööma ja ütlema, et täna on üks sitt pask rott värdjas päev. Juhtus midagi mille peale keegi iga päev ei mõtle ja ei peagi mõtlema, aga kui see üks kord juhtub, mõted et miks ma midagi ei teinud. Järjekordne tükike minu dna'd on nüüd loodetavasti paremas kohas.

Reblogin ühte vana Martha Stewarti tutoriali aastast 2006. Toob natukene zen'i koju äkki. "Bath fizzies" ehk siis vaese mehe Lush. (Mu tõlge on suht konarlik, sry)

Vaja läheb:
Tavaline söögi-sooda
Maisitärklis
Sidrunhape
Pihusti
Toiduvärv
Klaaskauss
Lõhnastatud õli
Küpsetusvormid

Mis siis teha:
1. Sõelu 3/4 tassi soodat, 1 tass sidrunhapet, ja 2 tassi tärklist läbi sõela, et eemaldada igasugused kamakad. Et saavutada erinevaid värve, võta veepiserdaja/pihusti ja kalla sinna tassitäis vett ja umbes 6 tilka toiduvärvi.

2. Vaikselt värvi-piserdades tassitäit segatud pulbrit, sõelu see uuesti läbi otse klaaskaussi. Lisa veel natukene vett (pidevalt segades), väga aeglaselt kallates, seda tuleb teha ettevaatlikult, et vee kogus oleks väike ja fizzer ei hakkaks tükki minema või sisisema. Kontrolli pigistades saavutatud pulbrit, kui see muutub pressitavaks ja lumetaoliseks on hea. Vedelikku lisada tulebki seni kuni ta konsistents muutub vormitavaks. Muidugi saab eksperementeerida ja vee asemel kasutada siidrit, mahla, dushigeeli..

3. Vali välja õli, kui tegu on lavendli või mündiga piisab 5 tilgast, kui tegu on nõrgema õliga nagu sidrun või greip võib lisada 6 tilka. Sega see korralikult läbi. Suru saavutatud aine korralikult küpsetusvormidesse. Vormi pandud segu peaks settima ja kuivama paar tundi, seejärel võib proovida ta välja võtta ja kasutada. Võib olla läheb kõik pekki :)


Ja siis veel selline uudis. Me Annekesega mängime muusikat lokaalis Vabandust laupäeva öösel. Kõik on oodatud tantsima. Kes pole kunagi käinud, see on selline mõnus vanakooli urgas mis asub endise kohvik Moskva maa all. Sõbralik koht. Ootame külla väga :) Täpsemalt: https://www.facebook.com/LESBEAT

Heaven Tanudireja jaaa
Bali ja Antwerpi segu disainer. Kaunid asjakesed. http://www.heaventanudiredja.be/ Seal kodukal kahjuks pole midagi peale kontaktide, aga noh kui kellegil vaja kontakteeruda, et eestisse näiteks neid asju organiseerida vms.

samettuus

Vot ei tea kuis varem neid ei kohanud ma, kuid kahe silma vahele nad jäid ja nüüd kuskil eriti müügil pole enam tundub. Muidu mingi väänsimutt pole, pigem niivisi h&m variant 5 euriga, aga Väga tuusad väänsid sametist on siin, just kuna ka tald on sama tooni mis pealis. Headaega ketsikesed mida ma kunagi ei saa, head aega.

far far

http://www.farfetch.com/
Väga lahe pood, kuid rotismi elustiili pooldajate jaoks on veidi mürgine, sest neid hindu saab süüa vaid silmadega.

Väga kena jakk.
WUNDERKIND Fur collar coat.

Ja siis veel selline lugu, et jah ma olen rõve inimene ja mulle tohutult meeldib kaasa minna või algatada lollakaid meeme. Ja noh ei saanud ma selle Laari asjus käed rüpes istuda kui juba keegi lausa fb lehe tegi. Tuli ära paar tükki. Sorri.

           

tuussuus

Uhuuu Uhuu uhuuu.
Tellijatel peaks kohe-kohe hambus olema ja ostjatel ka kohe varsti uus veebruarine Anne&Stiil. Ja sees on seal üks värviline ja ülevaatlik kolumn minu sulest ja minu suust ja breketitest. Lisaks intervjueerisin veel oma arsti igasugu küsimustega mis on teemakohased ja ortodontia keskuse arsti. Nii et nagu päris asjalik ja väga naljakas lugu, sest endale omaselt tagasi ei hoidnud ja isegi turtsatasin korduvalt kui nüüd üle lugesin :)) Veel on seal ka väike tutvustav intekas kus ma vastan paarile nunnule ankeediküsimusele. Illustratsiooni tegi Ed Labetski! Ja brekusid mul enam eiii oleee. Väike snapshot mu suust ilma nendeta ka nüüdisajal. Jeep see on minu suu :D

tähelepanu tähelepanu sõna ja pildi inimesed

Teadagi on meie reklaami ja disainimaailmas töötamas hulganisti sõnaseadjaid ideemeistreid ehk siis erialanimetuselt copywriter'eid. Teadagi on ka see, et päris tabavat ja lühikest sõnaseadmist teemal brand ja reklaam Eestimaal otseselt õppida ei saa ja mida aeg edasi, seda rohkem juurduvad tekstid tuhande omadussõnaga mis tähendavad kõik sama asja ja disainida selliseid lauseid on praktiliselt võimatu. Nii tulebki Eestisse Ricardo Miranda ja annab oma osava panuse selle probleemi lahendamiseks :) Tegu on siis workshopiga ajavahemikus 21-22 veebruar, mille teemaks - “It’s a brand new world. It demands a brand new writing”. Ja eesmärgiks - To provide a new methodology focused on brands for Estonian advertising, web and design copywriters.


Millega võiks veel tutvuda on Ricardo artikkel teemal Portugal vajab (hädasti) õudusfilme http://clubalice.com/index.php?file=1&id=3054
Branding Rome artikkel http://clubalice.com/index.php?file=1&id=4099 ja selline raamat nagu Brandia central http://onossoportfolio.blogspot.com/2010/01/brandia-central.html


Ja siis veelgi juttu mis ma tema CV'st pidulikult tõlgin - 
Ricardo Miranda alustas karjääri kaitseadvokaadina, kuid peale suure kohtuasja kaotust otsustas teha erialapöörde sellisele suunale, kus tema töö ei paneks süütuid inimesi trellide taha. Mängu tuli reklaam. Niisiis 1993 aastast alates on ta olnud copywriter Leo Burnet'is, Foot Cone Belding'is ja nüüd Brandia Centralis, mis on omakorda pärjatud kui parim brandinguga tegelev agentuur Portugalis. Miranda ise on auhinnatud parima copywriterina Portugalis 2010 ja Portugali Effie'ga. On olnud žüriitamas ADC*E's ja LIA's, õpetab reklaami ja brandingut koolides ning kirjutas reklaamiteemalise bestselleri mis müüs 2.147 koopiat. Lisaks oli ta kaasuautoriks "Fight Gravity" nimelises raamatus. Ja tal on tadadadaa, 4 poega! :)

Vot sellised lood, lisainfo ja registreerumine: www.disainikeskus.ee küsimustele vastab sirli@disainikeskus.ee

bamby forever

UUENDUS: Panin üles enda tehtud 2 leheküljelise pdf joonise. Nii et kui soov on, saab välja printida ja oma põtra kokku panna. Enne peab ka järele uurima kui suured sisselõiked teha vastavalt kapa või papi paksusele. Vaadake siis et te seda kommertseesmärkidel ei kasuta ja muu kopirait blablabla, tegu on vabavaraga ja mina pole seda joonist leiutanud :) http://www.upload.ee/files/2012786/makeadeerhead.pdf.html

Katrina oli feisbukis nagu, et tarvis on leida soodsaid loomapäid ja kuigi ta pidas silmas midagi teistsugust leidsin ma sellise põdrapea mis maksis hullumoodi rahhi ja siis ma mõtlesin et no jauram mul on ju kapat peab selle pea ikka omale ise tegema. Mängu tuli ka Karl kes alati toetamas projekte teemal käkerdame midagi jaburat kokku.

Ja nii vektordasin ma kuidagi kõveralt sellise väikese A4 testika põdrapea, selle järgi määrasin paika parandused ja tugeva Karli lõikenoakäega sai loodud täitsa korralik suuremat sorti hirveke.

Jaaa pühapäeva õhtul toimus sensuaalne magamistoa möll. Voodi sai kollaseks ja seinad retroseks. Lihtsalt oli vaja muuta midagi juba. Kostja aitas ka.

Halleluuja!

 

hahahahaha :D

"I love almost anything in the shape of a poodle and considering my increasing lack of space, a useful poodle is even better. This poodle is extremely useful in covering bottles so instead of opening your cupboards and looking like an alcoholic, you can instead look like a crazy poodle freak."
Rõõmu debiilsusest! http://tallrabbit.blogspot.com/

PS. väike edit postitusele: PUUDEL/PUDEL :D


kolm krae ja tõetera

Krae on olemas igal kraega särgil, mida igal särgil pole, on tuus krae. Kuid seda viga on väga lihtne parandada. Kes ei mõtle see sampust ei joo.
Backlingid esmaavaldajatele - http://www.folkclothing.com/men/3-button-shirt-grey.html http://www.pixiemarket.com/store/ http://ricci.pinger.pl/
Ja väike üleskutse teemal sõnavabadus ja muu jant uudistest. http://fuckyouverymuch.dk/post/15504747366/we-like-this

Anjelica Huston retrotuus

Anjelica Huston teeb uhkeks iga naise kes ei sündinud nunnu nöbininaga.
Sattusin siin otsa tema nooruspõlve fotodele, enamus 70'te ajast ja mis siin sogada, vaatama peab.

Anjelica Huston will make every real nose mama proud.
Stumbled upon these 70's shots of here in the interwebs, amazing woman.Kes ei tea kellega tegu, siis arvatavasti esimene kohting Anjelica'ga oli minul Adams Family filmis, õuuujes, sealt edasi tulid armsad Wes Anderson'i filmid ja nüüd viimati oli meil deit armsas vähiteemalises nutufilmis 50/50.

My first interaction with Anjelica took place in Adams Family, later on came the Wes Anderson, and the last time I saw here was a total tear-breaker cancer movie 50/50.

Picture archive with aouthors: http://www.flickr.com/photos/52899036@N05/sets/72157626486308048/with/5614883284/

Milly Milly Milly

Selline brand nagu Milly. Armas. Nordstromist leitud. http://shop.nordstrom.com/


Eile käisime Karliga Uuskasutuskeskuses, saime natuke workshoppi furoshiki teemadel. Mis on siis jaapani tehnika pakkimaks asju ja tegemaks asju ruudukujulisest lapist/sallist/riidest. Riie võiks olla kergemat sorti ja siis ilma ühegi õmbluseta, vaid sõlmekesi sõlmides, saab seda kasutada lõputult edasikasutatavana kingipakina, või lihtsalt ehitada erinevaid kotte jne. Vahva värk. Uuskasutuskeskuses on omakorda kõvasti riiet ja sallikesi alati saadaval ja ka eile krahmasin ma endale sealt ikka ühe kauni tikandikestega kampsuni ja hunnikus suurte plastiklipsudega nõuka juukselõkse. Seega tasub libiseda sinnapoole sõbrad :) Furoshikist lähemalt http://furoshiki.com/

 

Pour Portertuus


Polegi ju hõisanud teemal Pour Porter on selline väga soe ja armas brand. Jee. "Just a husband and wife team located in the Denver, Colorado area working day jobs while running an online boutique"
https://shoppourporter.com/