oooooohooo

Tere Eesti, ma arvasin et tagasisaabumine saab olema üsna keeruline. Keeruliseks läheb asi aga alles uue nädala sees, kuna eluolu tööasjus on nagu hüperaktiivne laps. Samas Eestisse naaseng on olnud meeldiv, kuna tulid kohale kõik mu tuhat aastat postiliinidel lennanud asjad ja mees mulle tegi lõhepastat ja Kostja oli nii rõõmus et tal läks rõõm kurku.
Blogspotil on mingi uus välimus, siin edit piirkonnas, see ajab närvi mind.
Armas Katrina saatis mulle mopsudega kõrvakad ka muide.
Ja siis need Jeffrey Campbell Lita diskopalli vennad tulid ka ja siis ühed etsy AMM'i ehted (http://www.etsy.com/shop/amerrymishap) mis on kohekohe maailma vallutamas ja siis need Jeremy Scott'i lady gaga Mickey prillid (ikka vuflid) ja siis see rebase näoga kotike ebayst. Võib tunduda et olen veidi ostumanjakk, aga arvestades interneti hindu ja seda et ma just jagasin ära kogu oma garderoobi, on kevadeks uuenduskuuri täitsa tarvis. H&M sai ka väisatud paarkend minutit, ja sealt veits kraami.
Portugalist veel, mu jalad on verised metsavahel jooksmisest (filmisime projekte eksju), Mariliisi jalad on ka verised, Johannese õlg on väsinud, Karli närvid on läbi ja Inna on kõnepruugi ümberkoolitusel. Einestasime Ricardo Miranda seltsis.

Meil oli tuus!