värvimutukas

Suht mitu hooaega on teemas juba värviliste juukseotste teema, 90ndad ehh.. Igastahes inimesena kes on end vesinikblndeerind tuhat korda elus ja korduvalt end täispoisipeaks pidanud seetõttu lõikama et normaalsed juuksed tagasi saada, ei taha ma enam juuksevärvimisega mõnda aega tegeleda. Aga mingit ajutist funni paneks pähe küll. Ja siis keegi panigi pinteresti sellise pildi nagu Kevin Murphy colour bug. Tundub põnev. Seal lehel on õpetus ka et kuidas kasutada jne, aga kuidas seda eestisse saab ei tea. Samas suht biljon eestlast elab austraalias, küll leegi ikka saadaks :) 
http://www.kevinmurphy.com.au/

sexy sweater on tuus sviiter

Siin seal olen ma nüüd näinud üksikuid hulle sviitreid mööda veebi ja kahtlustasin et nad pole päris ja nad polegi. Aga väga tuus mõte igastahes. Ehk siis eksisteerib selline sait mille omanik neid lõputult toodab. Kui nad vaid oleks päris.. mm :) http://sexy-sweaters.com/

toimuvad igast asjad

Anne ja Stiili ilulemmikud 2011 said valitud. Deidiks Marilyn toppisin omale kaela valged suled ja talle valge shelfi ja oli väga tore. Bonaparte toit oli tohutult delishess ja Liisi kostüümides ettekandjad ja uus Bonbon ja see et peaaegu kõik viitsisidki dresscodi järgi valgesse panna oli täitsa nagu Glam-Tron.


Vintage Tallinn ka toimus mis toimus, ilusad asjad, kallid asjad, kui saan suurema kodu siis kindlalt topin selle sellist mööblipoissi täis.


Ja Lauren Fisheye saatis mulle Californiast sellised shortsid selle eest et ma talle firma tunnusjoonistuse tegin. Väga rajud, tohutult tahtsin neid! Rõõmrõõm.


Niih siis veel avaldan taaskord tänud Karlile, Antonile, Johannesele ja Andresele selle eest et nad nii tuusad ja andekad mehed on ja et meie ühisponnistus Just Filmi treiler sai Motion Served esilehele! Nagu päris välismaa parimate tööde eksponeerimise saidile. See on megaau! http://www.motionserved.com/


Nunnu tähelepanek linnapildist mida mu föön jäädvustas on see et Hämarik sai tiivustatud. Ekstratore idee. Kõigi skulptuuridega palun enne jõule midagi ette võtta, süda soojaks vaadata :)

ankrute divisjon

Üks hea ütlus tuli google tõlke abil eile - I understand that I am insignificant lump of shit

Igastahes, mitu korda on nokudega isendid küsinud minult, et kas on soovitada mingisuguseid meeste blogisid mis aitaks olla vähem igav oss.
Ja neid ikka on mitmeid, blogisid, ja mehi ka. Just komistasin ühe toreda otsa.
Lumi võiks juba normaalne olla. Anchor Division - http://anchordivision.com/


SWAGGERtuus

Midagi aru ei saa aga jube tuus on.
http://www.swagger-co.com/
Jaapani hiphopi onude brand.
Aga tegelt mulle meeldis peamiselt see kampsun. I'M ILL.

ostud ostud

Nädalavahetusel lisaks Les Beat'iga animated driimsimisele ja mutandil käimisele ja studios käimisele ja sotsiaalelu elamisele lamasin ma vahepeal diivanil ja tegin läpakas tööd ja sõin ja vaatasin netipoodidest asju ja seletasin madisele et issandjumal ma ei taha enam kunagi tavapoodi minna sest see on nii mõttetu sest palju tuusemaid asju saab online ja ODAVAMALT. Sedapuhku sai tellitud mu jõulukink (kõrvakad ja kamps) mulle mida ma nüüd kassisilmi ootan!
Joseph Aaron Segal!!!!!!!! ooojaaaaaaa
http://www.etsy.com/shop/PrettySnake

Karen Walker teretere

Karen Walker on ilmselgelt keegi kellel läheb päris hästi ja selleks et soetada tema asju peaks endalgi minema vähemalt sama hästi. Blööääöääöäöömm.
Leidsin Kareni nii et mingi välismaa düüd kes instagramis mu mopsi pilte vaatab ja siis viisakusest vaatan tema pilte ka pildistas ühtesi päiksekaid ja ma olin nagu whaaat ja see oligi Karen.
http://shop.karenwalker.com/

all that girlyness

Kui tavaliselt panna küünistele glitterdavat küünelakki siis jääb heal juhul peale 5 litrit ja needko on hädised. Siin on midagi mis tundub asja ära ajavat, kuid seda eestist samas ei saa :P http://lippmanncollection.com/

145€ ... ou mai ou mai. Vastik Marc by Marc Jacobs ma nii tahaks sind. http://www.net-a-porter.com/product/179026#

skeletid ratastel

Ma olen olnd nii lasik blogija ja nii töine töötaja see nädal et see on uskumatu. Ja täna pole isegi teisipäev, üldse neljapäev on ja ma muudkui teen ja teen ja töö otsa ei saa. Samas mul on armastust ka. ma ei tea miks ma alati selle idiootse täiesti toimimatu Tammsaare tsitaadi otsa oma ajuga komistan kui ma tööle mõtlen. Sellel pole mingit seost.Võiks isegi öelda - ka laiskvorst saab olla armastatud.
Eriti kui ta nüüd postitab sitaks palju asju korraga.

Eile olid stokmanis leti juures sjuba 30 sendised piparkoogid ja karl oli nagu need on hullult head aga ei mina piparkooke söö kuni lumi normaalselt maha tuleb! Mehe jutt noh. Ja nõnda võluväelgi ilmusid mu bloglovinisse sellised kollikesed. http://www.thinkgeek.com/homeoffice/kitchen/e9de/

Ja siis selline tüüp nagu Ron Arad disainis jalgratta mis on täitsa teistsugune kui muidu. Oktoobris said kõik W hotelli külastajad selle rattaga sõita, see asub omakorda kuskil Leicester Square'l ja nüüd müüakse ratas oksjoni raames Elton John'i AIDS foundation'i heaks maha. https://www.facebook.com/wlondonhotel

Ja siis veel selline isiklik jutt, et taaskord tegi aastakene ringi peale ja saime Karliga juba neljandat korda mõelda ja higistada Just Film'i treilerit. Ja nii ta valmis sai. 3D mees on Anton Toomere, kaamerakunn on Johannes Arro, musa tegi Andres Nõlvak, tekste animeeris Reims ja muidu kompoti keetsime algusest lõpuni kokku mina ja Karl Saluveer my friend. Omaltpoolt veel märgiks ära et tegu pole otseselt lastefilmide festivaliga, vaid ikka sellisega kus on täiega filme täiskasvanud lastele nagu me kõik oleme. Endal jäid kavast kõige enam silma Toast ja Pingviinipoeg Lolo esmakordselt tänapäeva ekraanil :))

mustershmuster

Tuvastasin et minu pinteresti ja weheartidi kogudesse lisamiste üks suhteliseid kindlaid omadusi on mingid sellised värvilised räpakad värvid indiaani või vaiba mustritega. Aga kõik pole üldse üksikute leidudena siia jõudnud. Mhh.. Elagu nad siis koos siin sellise koguna.

Kõiki backlinke ei viitsi väljaotsida aga sealt saab - http://pinterest.com/helvetika/

tammetõruke


Tahaks nüüd öelda jälle, et ideed on õhus, aga tundub et ideed on siiski ajudes.
Superideeeee! http://www.etsy.com/shop/bullseyebeads

MAC & Tuus Piggy

Mac viitsib ikka iga kord välja mõelda igast promoakstsioone. Võimalik et antud asjandus jõuab ka Eestisse. Sest wonderwomeni stuff ja black hello kitty eri olid täitsa olemas, kuigi mõlema ostuajaks suutsin ma poodi jõuda alles siis kui ainult testerid olid alles. Aga kuna teada on et alates 14. Novembrist saab seda asja USA-st, siis on täitsa võimalus veel ajastada seda shopingut.

Et siis kui eestisse ei jõua need siis exclusively online saab ka alates 14 november: http://www.maccosmetics.com

Nii et räme lainer, muppet ripsmed ja rorororoosad laud. Ma tean päris kindlasti et minu Hermet oleks rõõmus kui ma meenutaks Miss Piggyt. Kekeke :))