noh läks hästi noh!

:))))))))))))))))))))))))))))))))
Nii ongi et kui möödunud aasta ei leidnud nagu töid millega päriselt osaleda tahaks, siis tänavu sundis Karl mind ADC'le asjad siiski ära saatma ja sealt see rõõmusadu alguse sai. The Legend of the mighty Soap filmiplakatid mis olid ühtalsi mu elu esimesed filmiplakatid ever said hõbeda ja lendavad edasi Barcelonasse ja samuti ka Just Film identiteet, mis polnud küll sugugi minu esimene tunnusgraafika kuid kindlasti esimene 50 leheküljeline küljendatud kavaaraamat ja näiteks õhupalle pole ka varem oma disainiga näinud :) Ja Tallinn Dollsi ilvesemolud said ka tunnustada finaalikohaga. Kogu selle kompoti peale inspireerusin ma sedavõrd et täiesti vabast ajast pühapäeval istusin maha ja kujundasin ära ühe konkursitöö, millise veel öelda ei saa.

Vahelduseks kiita saada on väga mõnus ja annab täiega indu, haters gonna hate muidugi ja lovers gonna love, kaldun sinna loversite poole :)

Ooo mis smailideparaad tänases postituses. Heheh.
http://defol.io/adcestonia/2011disain/finalists

Ja muidugi räigelt sured tänud kõigile kes abiks olid, Anton Toomere aitas 3D hiigelseepi vorpida ja Maiken Staak paljast Kristo Viidingut pildistada ja Madis üldse kannatab sellist tööhoolikut nagu ma ja Karl kui musketär muiste kaitseb ja hoiab kõike mis teeme ja nagu näha võidutööd on tavaliselt ikka sellised kus kliendid annavad vabad käed, ehk siis tuusad kliendid :)Eka vilistlaste pidu oli eile, sealt moraal, kui Depeche Mode ei mängi oled halb DJ kui mängid oled hea. kokkuvõttes vaatamata sellele et oli pühapäev, tantsivaid inimesi oli ja sai õe ja Mowkaga DJ-lustitud. Kuna ma enast ilusaks teha ei viitsinud siis plökerdasin niisama silmad ära nii mustaks kui sain ja selgus et täitsa khuul on nii.

leedu-ruta-tuus

Karvane Sokk on esktraarmas kunsti/ehete algatus mis siis algas omakorda aastal 2009. Tiirleb kogu see lugu Ruta Kiskyte ümber, kes on Leedust pärit stsenograafiks haritud visuaalkommunikatsiooni tudeeriv neidis. Ja nagu näha ongi need ehted iseenesest väikesed stsenograafilised elemendid ja lood, täpsed väikesed mudelid. Nii et väga kodulähedalt midagi väga erilist :)

"Mostly inspired by everydayness."

http://www.hairysock.com/
feisbuki leht: Hairy Sock
Derelict made in Estonia

So nice when nice things happen and oh so nice to be nicely proud when you find out all those nice designs happening in your little Estonia country. What I especially like about this Derelict product, is that you cans store stuff inside the chair! I always have problems with not enough storage space and a chair like that would be just a blessing. So check out this project by Tõnis Kalve and Ahti Grünberg:
https://www.facebook.com/Derelict.Furniture

Jeejee nagu ikka on tore kui toimub toredaid asju ja saab olla uhke et oioi meil tehakse ka toredaid asju. Mis mulle nende Derelictide puhul tegelikult kõige rohkem meeldib on see et toolide sisse saab midagi panna, nagu võileiba või ajakirju või midaiganes mis näppu jääb. Minusugustel on igastahes alati mure ruumipuudustega kuna kraamimine on elustiil, siis multitalentsed mööblid on kasuks.
Tõnis Kalve & Ahti Grünberg:
https://www.facebook.com/Derelict.FurnitureAnd were DJ-ing with Les Beat duo at the Art Academy party, yes!

Aga pühapäeval mängime Les Beat-iga halvasti miksitud cheesy muusikat Eka vilistlaste peol. Ooooo eka.. Tulge kõik! Midagi tahtsin veel öelda aga unustasin ära. Oh well. https://www.facebook.com/event.php?eid=247428488641155

vaipking

Niisis parandatud post kuna leidus saabaste meister :) Maison Martin Margiela spring/summer 2012 collection.
Toredad vaip-saapad. http://wordsforyoungmen.tumblr.com/

tuus-meremaa

UHUHUHUHUuudistus! nagu näha nii vasakult kui paremalt on Kostjal vaatamata viisakale vanusenumbrile alles nüüd tekkinud facebook page. Aga sinna hakkavad siis tilkuma armsad ninnukad pildid seanäo igapäevastest tegemistest ja lollustest ja videod ja koomiksid ja selline Kostja värk youknow.

Designtree on Uus-Meremaa stuudio. Mulle meeldivad väga need lambid ja kiikhobused. Kiikhobused mitte niiväga tegelt, aga lahedad on. Nii et lisaks Flight of the Concordsile on veel üks tuus asi sealpool.
http://www.designtree.co.nz/Ja siis ja siis veel kilekoti kujuga nahkkotid, kõigile kilekottijatele. Baggu bags! Väga nunnu nimetus. Mittenahast baggud ka. http://baggubag.com/


kreisiweisiwtftuus

Maailmas on olemas mitmeid asju, osad neist on seletamatud. Ma ei pea silmas ufosid ega midagi sellist teaduslikku. Üksainus tõepoolest seletamatu asi on randomness ja millegipärast on see nii tuus.
Saba selga ja kõrvad pähe ja reedesse.
DIY mõte ka samas, selliseid kõrvikuid kannaks forever ja ma usun tegelt et tantsides saba keerutada oleks ka päris hots. Kui vaid kõik inimesed oleks sabadega..
Vaimukusega lõi omakorda Glimm Cat; http://www.etsy.com/shop/GimmCat
fiercetuus


Kui ma peaks kunagi saama täiskasvanuks, blondiks ja naiselikuks, siis olgu see nii.
http://www.2c.com.au/ Corrie Bond, Sydney Magazine - Ivy.

tuus mees, Joseph Aaron Segal

Kas ma teadsin misasi on pretty snake?
Ok ma arvasin et see võiks olla mingi ilus uss.
Kas ma sain teada misasi see on tänu silmadega kassikampsunitele igast blogides?
Jah ja aitäh.

Joseph Aaron Segal is a fashion and textile designer. He is the creator of and designer for JAS and Pretty Snake. And he seems to be one wesome dude!

Hull mees noh! Nii armsad asjad nad on nagu lihtsalt sellised, tsau me oleme lambikad ja toredad ja teeme maailma rõõmsamaks ja totakamaks. Väga hea meel ja loodan, et ta saab rikkaks ja kuulsaks ja kõik jutud mis ta iseendale sooviks.

www.josephaaronsegal.com
www.prettysnake.com


kuidas päästa tehaseid

ideedega.
Võib ette kujutada, et SNURK ei kuluta tootmisele ja kvaliteedile eriliselt rohkem kui teised voodipesu tootjad, ideedele kulutavad kindlasti. Väga musi asi.
https://www.snurkbeddengoed.nl/patsmüts

Tymoshenko'st inspireeritud mütsidel läheb vist hulga paremini kui tädil endal.
Celapiu nimelised poolakad panevad täiega kudumist. Tuus.
http://www.etsy.com/shop/celapiu
Fibit algab Nüüd! Rooman pidulikult avamisele, mida selga panna ei teaaaa, õnneks variante on, päeva lõpuks tuleb enivei midagi sellist mida ise ka ära ei arva.
http://www.virukeskus.com/kampaaniad/2011fibit/