päikseprillimanjakina

on mul hea meel teatada et kuna ma jälgin eyeheartglasses'it sain ma teada et Henry Holland tegi Le Specs'ile posu tuusasid päiksekaid. Khuul khuul khuul. http://www.lespecs.com.aummmmmagustuus

shokolaaditüdruk+maiuskingad+siksakküpsised!
Ajak Dengi pildistas Amy Troost V Hispaania tarbeks. Seljas on Givenchy, Riccardo Tisci Sügis 2011.
Maiuskingas on mingi niisama googeldatud ja pole suutnud leida normaalset päritolu.


Käisime Marilyniga siin Bukarestis vahepeal ühe uue hamba-botoks-näoilu kliiniku avamisel mida mu sõber-arst omab avas kes on tegelt saksamaalt ja see vist kõik kõlab suht saikolt. Siuke hull reis ja hull riik et täitsalõpp. Agulitest ja hulkuvate koerte vahel kõndimisest kuni poshi Le GaGa klubini välja kus meil olid oma isiklikud vene põkk turvamehed. Igastahes kui ikka tsikkidereis teha siis vist täpselt nii nagu me tegime!

Ja siis väike südantpuistamine ka. Ma arvan et Ingrid Tähiswhatever on väga rumal inimene. Stupidity is against my views! Oma tervist tuleb hoida ja otsida õiget partnerit läbi kogemuste on ainus normaalne meetod kõigemõnusama ja klappivama leidmiseks.


ou mehed

Vaatasin läbi 2012 ennustusi hotside meeste osas. Naljakal kombel nagu Viktor ja Rolf tundusid siuksed et eiold enam nii tuusad ja isegi Jil Sander mitte. Hoopis teistsugused nimed läksid peale. Sellega on muidugi see keeruline lugu, et veits on nii et ma ei saa aru kas mulle see meestemood meeldib kastinguagentuuri modellivaliku läbi või riiete kaudu. Aga objektiivsus võib enivei jääda kohtuhoonele.
Eile telkust mingi vene moeguru ütles oranž oranž oranž on tulevikutähisvärv ja nagu ikka mõtlesin ma veel paar aastat tagasi et see on mu heidituim värv, aga enam polegi, kavalad trendid käivad ikka ringiratast.

Niisiis, tsktsktsk Perry Ellis on siuke kudum ja pehme


Siis on Gant Rugger hea


Ja General Idea on muidugi veits skiso aga kuidagi südames, lakkingsussid ja vöö asemel köis.

market publique

Ma ei tea veel tegelikult kas see on mingi random asi, aga reklaambanner viis mind market publique lehele. Mis on siis selline nagu spetsjom selektsiooniga ebay süsteemil leht. Et on oksjonid ilusatele vintage asjadele ja kõik võivad müüaks hakata, kuid enne kontrollitakse üle kas sa oled piisavalt tuusade asjade edastaja müüaks olemiseks. Asju on tõesti ilusaid. Hinnad sinnatänna.

pane koogike koogialusele

diydiydiydiydiy
Palju lihtsaid asju on universumis, üks nendest on teha ise fancypancy koogialus. Ma olen niimitukorda mõelnud et peaks ostma sellise jalakesega taldriku ja ikka pole üldse endal pähe tulnud kui lihtne on ise teha üht. Tu-tuus.
http://tangarangblog.blogspot.com/2009/01/two-craft-monday.html

Sõber mul kes on sealjuures mu mees on nüüd viimasel ajal nagu iga aasta samal ajal olnud hõivatud mingite asjadega mis on seotud Plektrum-iga. Mis siis omakorda on mõtlemise ja olemise ja audiovisuaalia ja tänavakultuuri ja midagi sinnakanti festival.
See on nüüd kohekohe algamas ja kestmas 8-18.9 http://plektrumfestival.com

Üks asi millest võivad kõik osavõtta veel rutturuttu enne homset avamist on Mälupilt "Mälupilt on tervet Eestit hõlmav digitaalne talgusündmus, mis salvestab ja säilitab tulevastele põlvedele tükikese Eesti elanike elust aastal 2011." Seega võimalik on üleslaadida pilte, lihtsalt oma elust siin maal ja siis tehakse nendest ühisinstallatsioon. http://www.malupilt.ee/

Niih ja siis veel lisaks sellele et programm on väga tihe võiks soovitada siukest asja nagu Bareljeef, saab pidulikult Estoniasse minna ja seal nüüdishelimeeste helisid kuulata ja visulle vaadata. http://plektrumfestival.com/2011/07/festivali-avakontsert-bareljeef/

Aga muidu programmiga tutvuma peab ikka igaüks ise et mis kes kus meeldib ja nii. Plakatikujundused ja need graafilised asjad on teinud Robi Jõeleht :)


Ja üks minu mälupilt ka siia otsa. Tallinna loomaaed, hüään oma uues suures aedikus chillimas, suvi 2011.

päike veel paistab kuid varsti on talv

Oh mäletan veel nii selgelt seda möödunud talve kus tänavad olid täis läbivettinud kulund taldadega wugiuggisi saapaid ja roti-jänese-kõrvade-sabadega mütse. Seeselleks. Mul on väga vaja juhuks kui taas on mingi miinus kolmsada kraadi endofthedays ilm mingeid eskimo jalatseid. Talvejalatsitega on ju see teema et kui paraku terve talve ühtedejasamadega ringi luusid, siis see soolakäkk ja värk rikub nad nõnda ära et võiks nagu uued hankida. Kõrvamütsimaailmast leidsin ka midagi mis on üks õige kõrvamüts. Etsy etsy etsy. Btw ma olen veits meile saanud et oioioi kuidas küll julgeda internetist tellida ja miskuskuidas. Ma ei oska muud vastata kui et see on sitaks lihtne ja põdeda on vähem tarvis, tihtilugu tuleb ikka odavam kui niisama poest ja kui näha et antud müüale on positiivne tagasiside ja kõik tuleb kohale, siis mida karta. Postirõõmud on hea asi.
http://www.etsy.com/shop/vaivanat
http://www.etsy.com/shop/indai


prampampaa moshi võitjad


Ououou Kuna Moshi oli überlahke giveaway tegija, siis ma saan seekord tervelt 4jale inimesele midagi anda. Mis on äärmiselt tuus kuna osalejaid oli ka mitu-mitu. Niisiis täiesti random scrolli-ringi ja pane näpp peale süsteemi järgi + natuke vaimukama lausevõtu seal näpu alt eelistamise järgi lähevad purgid: Mirelle-le, Veitsviird-ile, Marii-le ja L-le. Kui nimed kattuvad või midagi siis blogerite profiilikate järgi saab aru. Pange siis mulle meili oma ees-perenimi-mobiil-lähimspartpost :)

Telliskivi turul müüsime ära hunniku stuffi Anne ja Heleniga. Enne tegime veits vaimuhaigeid pilte ka. Nüüd järgmisena oleme Portobello täikal, see on siis juba 10 september katlaaias. Siit on näiteks kollane jope alles ja triibulised retukad ja muidu ka hunnik asju veel veel. Mingi tädi telliskivis rääkis teise tädiga et shoppab omaenda kaltsupoe jaoks asju kokku, ma ofkors kuulsin seda kogemata, tuli võttis meilt hunnikus paarieurost kraami, Helen küsis, et kas proovima ei taha minna et see on suht väike ese, naine ütles et oi eiii ma ostan oma emale kingiks selle. Tänks! Suht ükskõik kas neid asju nüüd edasi müüakse, aga valetada pole ilus pole kena.

Muide ajakirjas PULSS mis on tasuta igast salongides, keskustes, kohvikutes saadaval on terve stooritäis Kostiku saamisloost ja mis ta muidu teeb ja nii. Fotod fotografeeris Jelena Rudi.


sündmusedshmündmused

Kohe alguses ütlen ära, et Moshi võitja või võitjad annan teada järgmise nädala alguses, kuna kaup on hetkel postitädide juures ja läheb veel paar päeva aega!

Mis veel aga üleval on, et sain toreda-vahva-nunnu-ninnu-pakikese usas't. Kuidagi nii juhtus et instagramis laikisin ühte mopsiga pilti ja tuli välja et see kuulub ühele lahedale usa kunstniknaisele kellel on ka blogid ja ehtetegemised käsil ja jutud ja nii me üksteise mopse ja värke laikisime kuni ma selle paki sain. Jes! http://www.mylittlefisheye.com/ ja siiiiis neidsamu tema vanakoolsõbrapael släsh ogad saab siit http://www.etsy.com/shop/mylittlefisheyeshop

Siis veel siuke jutt et sellist odavamat paarieurost t-särgid nänn plönn müüme mina ja my dear Helen Objartel see laupäev telliskivi turul! Nii et roomake palun kohale, meeste asju tuleb ka, näiteks S suurusele t-särk burgerkingi pildiga aga kirjaga Porno King. Nimodi.

Ja siis kuu aega peale seda võib omakorda valmistuda. Pampaampaa Glämmilaadaks yo. Kus omakorda mina ja mu armas õde Anne müüme juba sellist glämmimat kraami mis võib sädeleda ja kohati meenutada kleite ja nii. http://www.cosmopolitan.ee/2011/08/glammilaat-tuleb-taas/

Ja siis veel nagu ikka TFW on kohekohe majas kuna sügis on ka. Seega tasub silmad-kõrvad lahti hoida mingid ürrarid on ja showd ja värgid, tihti nad ikka on, seega võiks tsekata.