moshi-moshi-moshituus!

Ei no tõesti mida iganes nüüd tuleb ära üks nii tuus give-away et kui ma oleks natukenegi karmast hoolimatum inimene siis osaleks salanimega ise ja võidaks ära kõik.

Twitterisse üks Koosoleku nimeline inimene keda ma isegi ei mäleta miks ma jälgin postitas sellise lingi nagu www.moshi.ee . Seal taga olid peidus sellised kodumaised kosmeetikatooted mida ma juba terve igaviku olen oodanud ja isegi ise vahel samas suunas mõelnud ja mittekunagi ära teinud. Võtsin siis tegijatega ühendust ja ohoo-ohoo, disainid pärinesidki EKA tudengitelt ja üleüldse kogu niiöelda algatus osutus väga siiraks, töökaks ja lahedaks.
Moshi taga on kaks inimest, Kristine ja Marko. Kes teadnud sellest valdkonnast ei rohkem ega vähem, kui keskmine eestlane. Üle poole aasta sai süvenetud ja õpitud (internet, raamatud, foorumid). Äriplaan saigi toetuse töötukassast. Hurra! Siis hakkas pihta reaalne töö. Algul tegi kujundused Marko ise, aga vaatasime, et meil ei ole mingit erilist nišši. Avastasime, et saab taotleda innovatsiooniosakut ja kasutada seda koolidega koostöös. Otsustasime, et kasutame seda võimalust. Uurisime maad ja sõlmisime lepingu Eesti Kunstiakadeemiaga. Kogu au tootedisaini eest saab seega EKA, täpsemalt kolm EKA tudengit, Norman Orro, Sylvia-Johanna Annus ja Ingela Viks. Nendega koostöös valmis kogu Moshi nägu :)

Moshi on 100% looduslik. Moshi on eesti märk. Mulle endale tundub, et Moshi sobib ka isastele. Ja Moshi give-away on kõigi selle postituse kommenteerijate vahel loosimiseks valmis NÜÜD!

kudumtuus

Mõnus t-särgi prindi mõte. Kudum mis kudum.

Lisaks ilmad jahenevad ja mutantsääsed on teinud kõik et mu vasak jalg amputeeritaks.

Samas tööisu on taastunud ja arvuti pole enam vastumeelne.
Aamen!

Veel tüdrukuid:
http://arna-vanquish.tumblr.com/

Angry Girls

Angry Birds Girls somrthing something ;)
Selline tüüp nagu YanuArs Nuvio kes on pärit Indoneesiast, tegi lihtsalt siukse fotoshuudi kus meik on inspireritud kurjadest lindudest. Supertuus mõte imo. Väga imelik et ta oma blogisse aga paneb mingeid pulmafotosid ja värke ja need lindude asjad olid leida ainult instagramist. Igastahes erituus kontsept. http://yanuars-nuvio.blogspot.com/Uute Põhjamaiste illustratsioonide nätuse avamine oli hüpertasemel, nii seltskonna kui söökidejookide kui muusika kui tööde poolest. Tõsiselt tõsine kvaliteet ja respekt ja kõik muu hea. Suured ilusad tööd, varastaks ära ja paneks seina väga mitmed. Väike fotoreportaazkollaazsneakpeak minultki. Süda!

Neiu lipsukesega ja teksaga eiole osa ekspositsioonist, kuid meeldis mulle väga.

une nana cool

Googleshmooglimine viis mind nii armsate ja toredate pesude juurde et ila tilgub. Une nana cool, jaapanist muidugi. Polegi ammu midagi sealtpoolt leidnud. Ja need kõhusoojad pantsud on ka nii toredad, nagu ekstravajalik asi meie superpuper -30steks talvedeks ja nunnu ka. Kodukal muidugi pole absull midagi arusaada ja mingeid teidpidi jõudsin veebipoeni ka. Singapuris on ka seda saadaval ja muudes kohtades kus täiega iga päev shoppama satun. http://www.une-nana-cool.com/nii oosm mõte

Lamp ja sõnu polegi vaja. Leitud müstilisi teidpidi mingist rootsi blogist http://calinas.se/2011/03/04/lampskarm-av-virkade-dukar/


Beckyystyys

Becky koob igast hullusi ja näeb vaeva sellega kuidas neid esitleda ja on 26 aastane Londonlanna ja muidu töötab copywriterina. Põhjus miks ta asju teeb on väga siiras ja armas "Pixielated was born out of wanting to be a bit creative with my spare time, and learning some new skills, and making myself happy." Ninnunännupunnu. Ja etsyrevolutsioon jätkub jätkub jätkub http://www.etsy.com/people/bepixielatedFred Winehouse

Sain mingi muue veebipoe bllablabla promo meili peale, vaatasin et mis oli ja noh mingi nagu ikka fäänsikas. Aga seal uudistest leidsin et Amy Winehouse jõudis kuidagimoodi disainida 2 Fred Perry kollektsiooni enne surma ja need antakse nüüd välja. Tere turundus. Amy poolne tulu läheb muidugi raskete noorte abifondi ja muu selline. As reported by WWD “Amy was passionate and dedicated to the collaboration, and her signature style is clearly stamped across each piece.” http://www.motilo.com/
Muide mu sünnipäev möödus lihtsalt ARMASTUST TÄIS kombel ja niiii tore oli ma ei oska seda sõnadesse pannagi. Sain paberkirju ja kinke ja Piteri reisi ja niiii armsaid feisbuki õnnesid ja messidzeid ja smsse ja kõnesid ja lilli ja jõudsin isegi Moeillustratsioonide näituse pressikonverentsil ära käia ja isegi laulu minust sain, ma olen täiesti veendunud et sõbrustan THE vahvaimate inimestega Eestis.

prillod

Toredad prillarid hint-shopist, 15$ polegi nii surmav hind vahelduseks.
Toredad promopildid ka. http://www.hintmag.com/department/hint-shop
Homme on mul sünnipäev, vananen võluväel veel ühe numbri võrra. ÖÄK. Siiani ei tea kuidas täpselt hängida, aga päeva lõpuks juhtub ikka midagi tuusa.
Siis veel mõne aja pärast aka 19 august avatakse rotermannis moejoonise näitus Uus Põhjamaade Moeillustratsioon, kus esineb mitumitu tuusa tegijat ja ka väljamaa nimed kes on ühel või teisel ajal täitsa uustuusas figureerinud. Nii et tähtis event meile moepededele. Täpsemalt http://www.exhibition.ee/ Näiteks Minni Havas: (Hotto-hotto!)

oyee oyee


Ma ei saa aru miks sellised rõvedad vesimärgid on vaja piltidele toppida, sest need ei kaitse mittemillegieest ja lihtsalt käkivad muljet. Ja see et lehel ei saa pilte seivida on ka nagu Halloo kellel pole screenshoti nuppu. Mnjah. Aga ideest saab aru. http://www.oyeedesign.com/ (teised kujundused on suht boooriiiiing, aga jäätisevärk toimib täiega)

Cassandra Smith mhmh

Cassandra Smith on kunstnik ja freelance kuraator. Töötab ta Milawaukee-s justnii Milawaukee. Ja siis ta veel kaasomab ja toimetab sellist ajakirja nagu Fine Line Magazine. Ja siis veel värvib sarvi ka, väga ilusti. Sarvi saab isegi etsyst osta. http://www.etsy.com/people/MadeByCassandraSmith
oioioioioi kui tuuuuuus

Tükk aega pole leidnud õiget sellist asja, aga nüüd on see aeg läbi. Telekast aga tulevad mädased korterid ja hävinud sõidukid.

http://shop.fleetilya.com/headwear/

Täna tulid mulle ja jalutavale Kostikule vastu kaks tädi kes soovisid et ma õpetaks neile selgeks teekonna Rotermannist Viru väljakuni. Nimelt asus nende hotell kuskil Viimsi spaas ja siis number 1b liinibuss pidi nad sinna viima Viru väljakust. Kaarti tädidel polnud ja käes olid kilekotid. Kuna Kostja polnud veel kakanud siis ei saanud ma nendega päris peatusesse jalutada vaid suundusin murusse. Minu tarkade õpetussõnadele vaatamata ja vaatamata ka sellele et üks tädidest püüdis korrutades meelde jätta "viru keskus viru keskus", suubusid tädid omakorda Viru keskuse asemel otse Rotermanni keskusesse bussi ootama. Mõtlesime Kostjaga et jookseme neile järgi ja suuname ikka uuesti ümber, kuid siis olid nad juba liiga kaugel. Peale seda otsustasin ma ka - las seiklevad, mis mõttes üldse sellised tädid. Ja ega ma tegelikult ei tea kus Viimsi spaa asub ja kuidas sinna saab. Ühesõnaga olen tänase seisuga turistiabi karmavõlglane ja tegin kõike valesti.

Vööd olid ka seal väga vahvad.

Sinna otsa tundus sobilik ka nahast kellake.
That hobo saab ka auhinna parmottliku nimetuse eest. http://thathobo.com/