loshaaadkaaaa

Pole tihti juhtunud või siis polegi juhtunud et ma topiks siia midagi adsoftheworldist. Aga päris võimsad on need hobesed. Täiesti randomli hüppas ka pähe see, et kuskohtas on Eestis sellised plakatid ah ah?? Vaadates seda surnud eka ümber olevat aiakut kuhu on pmtselt võimalik midaiganes teha jne..

Watch the making of here: http://www.youtube.com/watch?v=qkNYS_lip_k

Advertising Agency: FOAM, Sony Music Creative, UK
Creative directors: Phil Clandillon, Steve Milbourne
Creative Xavier Barrade
Producer: Simon Poon Tip
Director: Ricky Stanton
Screenprinting: Bob Eight Pop

suvi on laisk

Imelik, et suvel kui on kõik aeg ja tingimused igast asjade tegemiseks täiesti olemas on hoopis raskem keskenduda. Laman paigal poolunes, selles lucid dreamingus ja vaatan alateadvuses ringi, selle asemel et midagi normaalset teha. Kui suvi oleks igavene siis ma vist olekski oranzis kombinees munk pigem.

Mul üks uus tuttav usast, niiöelda instagramituttav, tegi pildi oma mobiili kattest ja see oli nii tuus ja siis ma uurisin, et kes selle tegi ja etsys on selline pood nagu GuiltyFreeCandy! Ja ohohoo mis uustuusad ideed sealt lendasid kohe. Nendele kes mingitel pseudopõhjustel ei julge etsyst tellida pean mainima, et see on umbes sama lihtne kui uue meili tegemine, olen tellind kõik tuleb ilusti ja kõik mis vaja on pangast mingi kõige rotim krediitkaart võtta ja sellega paypali kasutaja teha netis. Iisibiisi.besty sukakate loosi tulemus!

JEEE, sorri et ma nii pidur olen ja alles nüüd ära loosisin, aga mul jäi koer haigeks ja olen liiga palju ringi jauranud ja ja siuke värk. Igastahes. Nüüd scrollisin ringi, panin näpud peale ja võit läheb Kerli nimelisele komentaarijale ja Kadri nimelisele kommentaarijale, võtke ruttu ühendust ja saatke oma suurusjärk ja aadressid, mudu loosin kellegile teisele uiuiuiui!
uustuus ät gmail com ootab teie värke.
Igaks juhuks võitjate lingid ka: http://www.blogger.com/profile/17942576209071062792 ja http://www.blogger.com/profile/15641986409721648086

Ja muidu on nii, et looside tegemine on vist mingi kõige raskem katsumus mulle alati, sest ma olen ilane möku ja tahan KÕIGILE midagi anda. Väga feil on see et keegi peab võitma ja keegi mitte.
Samas sukakad pole ka niiiii tapvalt kallid, et kui keegi ikka rõvedalt tahab neid endale saada siis saab veel tellida ka <3 http://www.besty.ee/

tuusmunasaaga!

siis kui normaalsed inimesed suveõhtut nautisid, sheikis helene üksinda kodus muna. kärsitus siiski karistas mind ja vaatamata õnnestumisele tuli ta pooltoores, kuid sokisheik toimis, ilma augukesteta ega soojendamisteta vaid lihtsalt nii : )
tõestust sellele, et tegu on tõesti minu käsitööga annavad mu legendaarsed käkised hooldamata küüned.


strapya world jälle noh

fak see on ikka hull sait maisuuda. Mul pole midagi sealt vaja ja mul on kõike sealt vaja lihtsalt nii. Nunnud kassetid mis ebayst juba saabusid ei rahulda mu hinge nüüd kus tean et föön võib välja näha ka nagu šokolaad. Manjakk! http://www.strapya-world.com/
Ja need toiduimitatsiooniga kestad on lihtsalt täiesti saikd.
Sealjuures Obama ei pahanda kui tirid tal veits juukseid peast ära ja raputad värskele keedukartulile.

POWER TO THE EGG

Is my blog turning into a foodporn blog? Not quite, but I love this omlette incide an egg idea! So take a raw egg and place it into a sock/tights. Spin it as hard as you can for at least 10 minutes. yes this will wear you out :D When the yolk stops making a moving sound, I guess it has broken incide an egg and shaken up. Then just boil it as usually! After boiling hold it in an ice cold water for a couple of minutes so the shell will come off easily.

Jee uustuus on toidublogi nüüd. Eiole ka. Aga see muna on väga tuus. Toores muna tuleb panna mitte liiga veniva suka vahele ja siis ringi spinnida täiega ja siis ära keeta ja tuleb omlett muna sees nagu. Mulle tegelt munad eriti ei maitse, aga see paistab tuus. Sealjuures enne õige ttulemust läheb mingi paarsada muna pekki. Muna-muna-muna. Üks munalaul ka vahele!No mida öelda on tuus on ilusa ilmaga Eestis on olla on.
Lebo-lebo-lebo-lebo.
Uus lebo ootab mind-meid-teid juba Telliskivi looomelinnakus laupäeval aka Eesti Pops. Haigla teeb pingpongi turniiri minuteada ja mingi miljon artisti on ja päev läbi reläximist. Seega loen päevi.

Johhaidii ja Siim on ka Viinist kodus ja Karlunn tuleb varsti maailmameistri paadis istujate võistluselt. Niiet 9 juuli it's a date, ja ka plakatitest surnud EKA piirdeaial tegin niivisi pilti. 


Aga Schillingul oli ka väga mõnnmõnn lamada ja näha kõiki ja vahepeal püsti olla ja täiega supermeeldis üks vene bänd nimega If We kelle jaoks see üldse oli alles elu 6-s live. Siinkohal kasutan võimalust tervitada kõiki ja fotoraporteerin.

Aga joodiknaisterahval trammis oli seljas särk kirjaga "beat aids with fashion". Kõik hea.

Markus Schwarze

Ma ja ilusad inimesed Markus Schwarze blogis! Cannes oleku ajal jälitas ta mind nats mööda tänavalt ja siis häbelikult küsis etvot mul on fotoblogi ja kas tohib pildistada. Ma olin nagu OFKOORS! :D
http://www.fotowusel.de/site/2011/06/28/cannes-2011-people/