juushuultuus

niisama veits värvi tänna.

source: google

chrumchrum!

Mul on kaks sellist sõpra nagu Tytus ja Adam. Nad on Poola creative tiim ja saime sõbraks Hamburgis Eurobestil ja väga hea klapp on olnud ja jäime suhtlema jne Ja siis ma instagramis vaatasin et Tytus postitas oma koerast sellise foto selise liha-kujulise padjaga. Ja kommentaarisin et omg kui tuus lihh! Ja kui me nüüd Cannes kokku saime taas festivalil, võttis Adam kotist välja ühe hiiglasliku lihapadja ja see oli mulle!! :D Nii tuus, vedasid lihtsalt poolast mulle sellise asja kaasa. Kõik see on seotud ka sellega, et nende disainer-kreisi-naine-sõbranna valmistab neid patju ja ta on mingi kuulus poola kreatiivkuninganna. Ja kodukas on tal http://www.chrum.com : ) Jeeeeeee!

Schillingtuus

Ououououuuu juba nädala lõpus surun varbad muru sisse sest rooman Schillingule! Igast tuusasid artiste seal ja möödund aastal Antoninadega ka äftekal jaurasime. Igastahes hea on et festivalid annavad kohustuse ronida nendesse Eestimaa paikadesse kuhu muidu ei tuleks pähe ronida. KilingiNõmme muutub siis ajutiselt SchillingiNõmmeks. Kusjuures üks mu põhilemmar asi on hommikul ksukil sellises võõras linnakeses toidukoha otsing ja siis mingite heade pannkookidega pleisi leid, väike õlu väike pannkook ja mälestused möödunud Schillist. Mmmm! Paljud vinguvad et Schilling on laulupeoga samal ajal, ma ei vingu.

Kohale tuleb siis ronida KilingiNõmme suveaeda 2 juulil,
asjalikku juttu ka:
Käimas on Schillingu piletimüük Piletilevi müügipunktides, internetis aadressil www.piletilevi.ee ja Statoili bensiinijaamades. Pilet maksab kuni 31. maini 13€, alates 1. juunist 16 € ja toimumise päeval 20 €.  Pilet Schillingu klubiööle maksab 4 eurot, seda saab osta ainult klubi uksel.

Loos! Uued Besty sukakaaad

Uhuu uhuu uhuuu! LOOSIMINE letsgo.
Keegi saab ühed ja keegi saab teised.
Kadri-Maria Mitt tegi Metsvindid ja Birchess tegid Soundwaved!
Selleks et siis ühed või teised omale saada võiks siia kommentsitesse kirjutada midagi randomit ja siis seda et mis moebrand kuulub Kadrile ja mis nimesid kannavad päriselus duo Birchess : ) Kui ei tea ja googeldada ei viitsi siis no ma ei tea mis saab!
Tellida saab nagu ikka siit http://www.besty.ee/

Ja pakikesed seekord piparmündi asemel krabiroosad, kuna tegu on natuke teistsuguste sukakatega, et siis nagu näha on need ülepõlvesukad ja värvidega saab siis eristada, kujundusepoiss nagu ikka mu sulest.

wehearttuussushi

Sotsiaalmeediaiphoneomamisejnehoos tegin ära omale ka weheartit accoundi, http://weheartit.com/helvetika vahepeal siis saab sealt leida nunnupunnusust ja ilusid. "Kogutud teosed" hehe.

Muide leidsime Karliga autentseima sushi-pleisi mida ma Eestis kohanud olen. On ikka seda feik-jaapanit üritatud teha ja sõitvaid sushisid on paaris kohas, kuid just seda päris Tokio vaibi ja teenindust ja Tasuta! rohelist teed ja vett ja armsaid aasia neide ja Odavaid hindu kohtasime Oishii Sushi-s, neil kodukat pole kuid aadress on kesklinna Swedpanga maja all Rävala 5. Fotoreportaaz!

jorgentuuus

Ououou tuli mu juurde just Grete ja pistis näppu Jörgeni uue visitka. Sest ta on üks uus meessoost stilist ja tal on nüüd visitika ja blogi ja täitsa mitu tublit tehtud tööd. Seega here we go Jörgen Terepson ootab followere ja tellimusi : ) http://terepson.blogspot.com/ 
Tehtud töid ka.juuksetised

mu pool pead võiks juba siuke olla.

ebavajalik

Päike paistis lagipähe, murelid tulid meie kõhtudesse nagu ka suitsusilgud ja ma olen nüüd oma telefonigapildistamisest täitsa vaimuhaiguses. Instagramiga siis ja fellow-instagrammijad võivad leida helvetikacam nime alt. Sheerin palukesi ka:Igast lollakad vigurid. Need kassetid lendavad juba hiinast mu poole. Aga kärbseseen ei lenda. Kuigi ipodiga juhtus mul selline asi et sodi läks kuulariauku ja eisaandki seda enam välja sealt ja kõik oli pekkis. Selles suhtes sodiennetusena hea asi. Skinnide kodu on http://stores.ebay.com/worldwidetrade88 ja jublakate kodu http://www.strapya-world.com/products/44362.html


PS. MUL ON HEAD SÕBRAD!
PS. PS. Slipmatid tibu ja biidiga mina tegin!
PS. PS. PS. Uute sukikute loos on käimas Besty FB-s, tuleb pakkuda mis neil pildiks on ja ükskõik mis pakud ikka võib võita, höhöh: http://www.facebook.com/bestytights

madisel on synna je

Aga Madisel on jah sünna ja täitsa teemasse eksisteerivad sellised kaardikesed kus saab ise ära värvida vajaliku arvu küünlaid. Nunnupunnu!

hahahaa