NEIVZ IT IZ

Tundub, et vana hea Seppäla on mõnusalt disainishnitte võtnud siit. Minul on igastahes see silmadega kaelakee küll olemass. Olengi mõelnud viimasel ajal et kuidagi liiga tuusaks need Seppäla asjad läinud. Aga rahakotile mõjub see muidugi paremini kui päris NEIVZi tellimine :D

Meile lähimad pärispoed edasimüüjad on Ab Fab - Stockholm, Lazy Oaf - London, The Distinguished - Devon, UK, Studded and Stoned - UK, Peaches and Cream - Liverpool UK, Mollywood - Belgium. Asukohti peab täpsemalt ise googlima :P

http://www.worldofobjects.com/ on mingi tore pood inimestele kellel raha voolab kõrvadest välja. Leidsin sealt ühe toreda julla mida võivad ahvida need kellel raha kõrvadest välja ei voola. Süda.


PS. ERKI on tulemas ja vaatasin Anne ja Stiili blogist pildikesi ning lemmarlemmarlemmar on Marin Sild ja tundus üldiselt et kõik on vaevatsenud. ERKI Moeshow 2011 toimub 04.06 Volta tehases. Juhuu! Uksed avatakse kl 18:00, show algab kl 19:00.


PPS. Pensionärid kurtsid, et kirgede torm on ebamugaval ajal ning oujes kurtmiste rahuldamiseks pandi sari üles tv3.play.eesse, best marketing sõbrad!

PPPS. Ma arvan et Teele Viira on tuus ja kui ta välja langes lülitasin momentaalselt teleka välja ja ropendasin nagu vana tõhk.

äraunustaäraeks

Lähme Madistoriga Viini Johhaidiile Ja Siemensile külla, restartima peamiselt. Aga lühikeseks ajaks ainult, niiet ajasäästu manjakina käisin juba virtuaalselt Viini H&Mi läbi ja tegin uurimustööd, et mida vaja. Ja et siis omakorda mitte ära unustada, siis meelespea ka siia, pärast hea võrrelda, et mis pahna tegelt kokku kraamin plaanituga võrreldes :P

Noorte moeshowl osalemise üleskutse! Samal ajal kui linn on täis ERKI plakateid ehitavad plaane nooremad põlvkonnad Hõbetraageldus nimelt ja hoopis Rakveres.
"2012. aastal toimub Rakveres teistkordselt noorte moeshow-võistlus Hõbetraageldus! Seekord üle vabariigi toimuv üritus on suunatud 14-20 aastastele moehuvilistele õpilastele, mille peamine eesmärk on anda andekatele noortele võimalus enda loomingut näidata. Erinevalt eelmisest korrast on võistlus kahes osas. Esmalt tuleb soovijatel registreerida, seejärel eelvooru tähtajaks saata kavandid ja õmblustöö, mille põhjal kutsub žürii finaali 13 parimat. Registreerimistähtaeg on 13. oktoober 2011. Hõbetraageldusel ei ole kollektsiooni teemat piiritletud. Disaineritele on antud vabad käed, et luua midagi omanäolist ja efektset. Hetkel on käimas ettevalmistused, et üritus oleks taaskord edukas ning parimad saaksid vääriliselt autasustatud."
edasi: http://hobetraageldus.blogspot.com/

nodiscountuniversetuus

MADISE HELKAMA RATAS VARASTATI ÄRA. 23 MAI PÄEVAL ROTERMANNI KVARTALI PARAADNAST. Mul on viimasel ajal mingi 2 nädalaga nii mitme tuttava rattad läinud et ma ei saa aru. Varastatakse keset päiset päeva ja MIKS EI SUUDA POLITSEI NEID VARGAID LEIDA?? Jumalasta ükskõik kas rattad viiakse Lätti või kuhuiganes selline olukord pole normaalne. Ühesõnaga, kui keegi näeb kuskil kasutatud rattana müügil või midagi taolist, andke kohe teada.
___________________________________________________________________

Nadia Napreychikov + Cami James =
www.discount
universe.com.au/blog/ @Australia


Мария Лесовая TOP MODEL

Ajee ajee ajeeeee kõige esimesest vene top modelli saatest peale jäi mulle silma Masha Lesovaja ja hakkasin fännama, tema pani pidevalt hullu tegi nalja oli veits poisilik ja väga haige žargooniga. Fännisin fännisin mõtlesin et langeb iga hetk välja sest noh halloo võitles ta ju täielike Malviinade ja Sneguurochkate vastu. Ja nätaki võitiski ära oma asiaadi silmade ja kreisisuhtumisega. Kilkasime Madisega veits rõõmust, Kostja haukus teleka peale.

Aga jah ma ikka tunnen täiega et Masha on meie houmi ja sõidaks iga kell Moskvasse temaga jaurama. Palju õnne ja hurramurra!
Võitis siis pühapäeval.

VOT TAKIE PIROGI, MOLODEC MASHKA!

Carey Mulligan on niiiii

Browsisin ringi http://fuckyouverymuch.dk-is ja siis nägin ühte pilti ja olin nagu WOWOWOO. Ja siis lugesin et mingi Carey Mulligan on seal peal ja no mina ei teadnud et ta on mingi kuulus näitleja 1985 väljalaskega ja üleüldse eksisteerib, aga selle eest on nüüd minu nunnudepoisipeagatüdrukutefolder täienenud mitme Mulligani võrra.


pildid guuglist ikka guuglist :D

Natashkatuus

http://www.natachatalay.com/ 
Natacha Talay on pool itaallane pool türklane. Lõpetas Milano disainikooli moeõppe 2008 aastal ja nagu näha teeb eriti šikke samas väga mugavaid asju. Hea leid, hea leid. See on siis tema SS/2011. Natuke nagu tumedas sailormooni vaimus ja see hiigel-chaneli mustriga käkkkostüüm on ju eriti musthave.
FROSTFX tegi mõnusa making ofi meie Pirni klipist. Terava silmaga Johan juhtis tähelepanu sellele, et enamus ajast on mu suu saiakesi täis. NOMNOMNOM.
Reklaam tuli aga Taevast, filmis Katapult, efektitas FROSTFX ja art director minakene ja copywriter Karl ja stilist Ester Kannelmäe ja meikjajuuks Merlit Miländer. Ja need imekaunid ehted valmistas Maarja Naan. Kui kellegil soov selliste järele siis võib kommentitesse kisada, annab äkki orgunnida!