juustuus

Väljas soe päike ja külm tuul. Mu hääl kõlab umbes nagu mu koeral või politseikroonikas tulekahjus ärganud odekolonni tarbijal. Sealjuures käis külas Sabine, lõikas Madistorile südamekujulise sonksi mis ma kuskilt netist leidsin ja raseeris minu kiilasuse tagasi.

Munad on ka värvitud.
Sõberil mul avanes uus sisustus-pildistamis-shoppamis-retro-disaini-stuudio kust ostsin endale jaapani päritolu megatuusa kohvri. Sealtsamast saab siis veel lisaks muule heale kogu vanatooli kraami ja igast värke. Piltnäited siit ja sealt http://www.vanatool.ee/
Ja soengutest veel veits, mind tegelt ajavad närvi sellised chiipo-punased juuksed mis pole porgand vaid mingi arusaamatu kirsskäkk. Aga eks nagu ikka oma sõnu söön. Marijana Gligic, Serbia päritolu, jäädvustas sellised tüübid. Nämmnämm.

silikoontuus

Igasugu katsetusi on tehtud barbi käte ja peadega ja millegaiganes. Aga see süda mis ma täna leidsin on nagu taira bänks ütleks, teigitud nekstile levelile!
Ja samalt tegijalt avastasin ka silikooni plörtsu mille sisse on uputatud rubiin ja teised kalliskivikesed.
Ja sõrmikud kellaga. Nii lihtne ja nii teemas, rõõm heast leiust on hiiglaslik mul nüüd.
Ungari uhkus ja andekus, pole mingi Itaalia ega Soome. Keerulise nimega neiu Réka Lőrincz sa oled tuuus!! http://www.klimt02.net/jewellers/index.php?item_id=9034külastused platvormitel

Mida rohkem stuffi toimumas seda raskem on midagi kirja panna.
Üks jalg seal ja teine siin, trolololo.

Neljapäeval käisin vaatamas ja žüriitamas koolidevahelist moeshowd MOSH Kadrioru Saksa Gümnaasiumis http://mosh.planet.ee/ ja see oli VÄGA VÄGA tore. Tõsiselt. Nii häbi hakkas tegelikult selle üle kuidas vahel supereelarvetega täiskasvanud inimeste asjad on nii käkid samas kui keska õpilased suudavad täiesti tavalisse kooli päris runway püsti panna ja täiesti toimivad kollektsioonid luua, kus on nii teemat kui stiili kui kantavust ja isegi päris õiged modellid. Igastahes mina tahtsin kõigile anda esimest kohta ja olen lummatud me noorsoost ja vanad tegijad peavad tõsiselt tööle hakkama endaga, sest paari aasta pärast on siuke konkurents kaelas et oioioioiooo. Õnneks. Üldistav jutt muidugi, nii seal kui taamal on erandeid muidugi. Kahjuks mul pole pilte ja ei tea kust saab, aga võitjaga tehakse enivei fotoshoot ja eks ma siis sheerin seda.

Aga aga aga mina leidsin ebayst mini-jalgadega inimestele täieliku paradiisi. Kuni 37 jalale naistele ja kuni 42 jalaga meestele saab tellida tehasetoodetena täiesti high-end Gaga'de ja Niki Minai'de poolt kantavaid jalatseid. Mul läheb kindlalt loosi paar paari. Ja et keegi teine neidsamu nüüd ei telliks siis, siin nad on, kui näen linnas teisikuid lõikan jalad maha, teisikul siis :D http://myworld.ebay.com/istyle-shop/

Ja siis veel hakkasin vaikselt tilgutama oma töid behance.net-i väga keeruline on mingeid normaalseid salvestisi leida asjust mis tehtud, sest nii kui midagi saab valmis, siis selle asemel et perfektsed fotod sellest teha hakkavad juba uued projektid pihta. Samas parem nii kui vastupidi. http://www.behance.net/helvetika

tuuskoshka

Üks pilt ütleb rohkem kui universumitäis sõnu.
http://www.etsy.com/shop/YouthDiaspora

PS. laiv läks ästi (välja arvatud röökiv jalast haarav noormes kelle pidi kõrvaldama), DJ-tamine läks hästi (välja arvatud, et inimesed ei oska tantsida lugude järgi mida nad pole varem kuulnud, whatsupwithtat?), tööd on jätkuvalt sitaks, ilm soojeneb, asfalt haiseb nagu kevad, paju-utud on vaasis.

Haa ja Emm fashion against aids

Tundus levitamist väärt kampaania.
Kuna kõik käivad enivei Soomes H&M trippidel.

Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, Scissor Sisters, Shiloh Fernandez ja The Misshapes on siis ühed staaridest kes aitavad seekord sõnal levida. 2011 kollektsioon on läbinisti unisex ja 25% tulust läheb HIV-ennetus organisatsioonidele.