tuusriik

Vabariigi aastapäev värki särki, natukene sain vaadata kuidas paganausulised kirikus laulsid, kes intensiivsemalt suud malgutab see rohkem valijaid saab, lõbus.

Päev enne seda oli breketite kummdie vahetus ja lasin panna lilla-sinine üleühe. Rukkililled mu suus. Ja täiesti haige kui kiirelt need hambad nihkuvad, unes nägin halvalõpulisi scifisid samas, sest luud nihkuvad ja värk.

Ja siis veel seda et siis vabaduse väljaku endises moskvas aka Wabaduses on nüüdsest 2 nädalat President dolls stuff saadaval. Väga greeeit. Kuna niipalju eriversioone on (kuna see on kõik käsitsi kokkupandud värk) siis väga raske on muidugi valida. Virus käisin ka kolm korda passimas ja mõtlemas, et milliseid endale võtta siis lõpuks.
Ja veits fotse ehedalt eestilt ka.

kaanedlaanednurgad

Et siis klassikalisele portreele tuleb hopshops küünarnukiga andma selline romantiline nurk.

Parim viis testida kiiresti kuivavat küünelakki on suht kohe peale küünte värvimist süüa teha jaurata kraanikausis avada piimapakki ja lõigata kana. Kui peab vastu ja ei lähe rõvedaks on väärt värk.

President Dolls Jess

Nagu ma ka ise meediast loen nüüd ja olen siin salatsedes maininud varem, tegin koostöös Mari ja Karoliniga Tallinn Dollsile ühe vineerist lõigatud ehete seti. Minu poolt tuli siis puidusoov, kaasa mõtlemine ja graafika. Kontseptsioon, higi, pisarad ja raske töö aga Tallinn Dollsilt endilt. Laura Kallasvee tegi mõned fotod (ühe mu lemmik eesti modelliga ever!) ja ma siis sheerin omakorda ekstra-eksklusiivselt oma kavandeid : )

Väga mõnus projekt oli, lahe on kujundada ikka nii, et teed midagi mida ise võiks kanda ja Ehedale eesti disainilaadale on kutse siin http://www.facebook.com/event.php?eid=152143004842564

"Kalamari tragi meeskond ja Viru Keskus kutsuvad Vabariigi aastapäeva puhul Sind esmakordselt Eestis toimuvale disainilaadale: EHE EESTI :)
23. veebruaril, kella 12 - 19, leiad Viru Keskuse aatriumist hulgaliselt eestimaiseid ja Eestist inspireeritud disaintooteid."

Väga tunnetepuhanguline vurrvurr jutt sai nüüd, aga mis seal ikka mis seal ikka!

musterdised

ModCloth tuli väga nunnule mõttele ja kopis välja oma lemmik-prindid NYCi moenädalast. Eriti tuus viis väljatoomiseks.

Ja kohekohe on ka kodusoe FIBIT, mille seekordsed plakatid on jälle väga tuusad ja väga tuus on ka see kui palju neid on aka meediat on viitsitud osta. Kõige tuusem on muidugi see väike detail, et toon mis siin kollane, see on tänavapildis veel roosa ja sinine ka. Mõnusus! Carotti pildistas ja creativid olid õde (Anne) ja Veisman.
 

Seda ka, et ma olen kohe-kohe kirjutamas asju ka Tasku moeäratuste blogisse, ofkors ei hakka uustuusa ja taskusse samu asju toppima, aga jutt on nagu ikka. Nii et kui meeldib võib mõlemat jälgida : ) Uustuus tasku asjas on kevade puhul ja ajutine tho!

mustuus

Fashion Bomb, mis on selline poollahe tumedale nahale kalduv moeblogi peab vanakooli tumedate modellide kuud. Päris mõnusalt leide on. Princess Elizabeth of Toro on üks huvitav tüüp.
Samal ajal koguvad aga Eesti naised jõudu kinkimaks Kongo naistele härga! Jeesjees, kahjuks on selle projekti suhtes tekkinud teatud umbusk, kuid ma usun et see on tegelt täitsa tuus mõte ja whyy not! http://www.facebook.com/pages/Kingime-naistepaevaks-Kongo-naistele-harja/171148119597457
"Tegemist on kodanikualgatusega. Minu nimi on Janne Terve ja ma kutsun üles kõiki hoolivaid inimesi annetama 1 euro, et naistepäevaks saaksime kokku 200 eurot, sest just nii palju maksab üks härg."


Ja ma omakorda lisaks näo jääst pühkimisele tegelen jätkuvalt kosmeetika testidega Cosmo tarbeks, siit on veits näha kuidas näeb välja küünelakki test :D Höhö. Käisin eile draamas Siim Nurkliku tekstil baseeruvat Kas ma olen nüüd elus vaatamas, oli vahva. Ja siis veel selline uudis et minul + Tallinn Dolls-il valmib vabariigi aastapäeva puhul üks ehete kollektsioon! Eksaitment on sees, sest ma disainisin, aga produkti pole veel füüsiliselt näinud. Eks varsti saan. (Pilt on niisama ühest mul kõige lemmikumast TD kleidist).


tuusmusi


Oh mu tänast rõõmu kui peiks mul täna kinkis mulle lomo cmyki kaamera mulle jah! Väga rõõm on, ma juba ammu mõtlesin et fak digi ja tahaks inimesi ikka päris käega katsutavatesse albumitesse koguda! Ja superstaari saatest meeldis mulle täiega see triibuliste pükstega piff, väga tubli.
Head sõbrapäeva uustuusad sõbrad! Kui mul statistikas klikke ei oleks siis ma tunneks end luuserina :D

tuusiklik


• Ema kinkis mulle tulevaseks sõbrapäevaks siukse öökulli,
• ma tegin koos Johannes Arroga Marilynile sellise video kus saab jälgida kõikvõimalike asju mis ma elu jooksul olen kokku kogunud, prillid parukad mütsid nännid,
• osalen suures Cosmo kosmeetika-testis ja määrin end iga päev erinevate vahenditega ninast juustest küüntest huultest ja isegi hammastest, sellest täpsemalt mingi hetk suhtlen,
• humanas on täna-homme kõik 1 euro,
• antoninal sai valmis korralikumat sorti muusikaleht. Jes! http://listn.to/antonina
• juuksed kasvavad linnutiivul nagu lennuk, hea.

Mariano Vivanco ja typo

Sattusin Mariano Vivanco portvelisse ja tuusad fotod sellised valdab igasugu käekirju, aga mis totaalselt silma paistis on eriti eriti eriti tuus tüpograafia kasutus, loomulikult on see iga foto puhul unikaalse väljaande enda küljendatud kuid KUI HÄSTI ja kui tuus, et tema tööd on koos nende tüpograafiliste külgedega esitatud.  Täitsa nagu tööjuhis sellest kuidas õige värk teeb õige värgi õigemaks.
Tegelt tal on igasugu pilte naistega ka, höhö.


hirmustuus YOKO D'HOLBACHIE

Yoko on Jaapani kunstnik. Nagu näha, mixib nunnut ja hullu, ofkors sellist nunnut mida titturi magamistuppa ei riputaks.

"Although I am a small and ordinary person, images that come out of me are very strange and intense. It is not easy to bring the images out and make them into paintings. Like a mother trying to deliver a baby, I have to help those formless images struggling to gain form. It is a pleasure, and at the same time, it is a pain. They try to come out every day, giving me no choice but to become a painter."


Mulle vahel meeldivad sellised õõvastavad asjad mis on nagu et ei suuda vaadata ja ei suuda ka mitte vaadata, loodetavasti ei näe neid loomi unes nagu seda docpoindi filmi heroiinisõltlast.

http://www.dholbachie.com/ // http://www.facebook.com/pages/Yoko-dHolbachie/39102345681

hullhuul

Ära jäta tänaseid asju homse peale, sest siis ostab keegi need sinu eest ära.

Nõndaks tükk maad tagasi leidsin ma need tuusad Lime Crime huulepulgad ja kohe nagu postitust neist ei teinud ja ei hakanud tellima ka ja nüüd kahetsen. Sest üldiselt selliseid haigeid värve saab kas mingi spets punkpoodidest või ala grimmeerijatelt. Samas tahaks KOHE endale, aga nad mingi uuendavad koostist blablabla tulevad tagasi alles märtsis. Eestis on muide isegi olemas üks naine kes suudab täiega sellist külma huult välja kanda, Liisi it is (foto: Kristjan Lepp). Ma nüüd tahaks ka vaadata kuidas roosad breketid kompunnuks siniste huultega. Mmmm..

Muide esmaspäeval esilinastub minu ja Johannes Arro tehtud uus Marilyni muusikavideo. Täiesti uusim uus ja täiesti isetehtud. Kontsert läks ka nunnusti.