Jil Sandertuuus

Piisav et mõjuda meestele ja ongi mõeldud meestele, a naistele ka tegelt. Mingi aeg tagasi leidsin need lilla/roosa tallaga Jil Sander-i kingad mingist meeste veebipoest ja nüüd kollase tallaga naistekad. Vat kui vahva! Ja need Jaapani Phenomeno-nid on veits jamama kujuga, aga see tallavärk on tuus ikka. Spring-Summer 2011 siis.


Hambad sirgenevad juba, päris tuus on progressi tsekata. Enne oli esihammastest üks teiste peal veits ja enam pole ja üks tagahammas mis li kusagil maitea kus hakab ka rivisse naasma. Jejeje.

Täna proovime Antoninale uut videot mesterdada muide. Kõik ülejäänu jäägu saladuste loori.

hahaha jeggings


Jätkuvalt on Natalie Dee üks naljakas eit http://nataliedee.com/

hixseptuus

Bloglovini newsfeed pole ammu toonud minuni sellist väärt edasisheerimist-kopikättimist!
Erilist tähelepanu JALATSIDKI saavad.
http://www.hixseptshop.com/
Mul olid ammu tekkinud parema silma peale kaks nähtamatut valget täppi ja kui ma nüüd oma muude imelike sünnimärkidega nahaarstil käisin, selgus et need kaks täppi on mingid rasvakogumid. Whaaat. Igastahes täna kõrvetati nad ära, trammis inimesed istusid minust eemale kuna silm oli paistes nagu parmul, seega ka mu äärmiselt hipster kasukas muutus samuti bomzi rüüks. Aga inimestest trammis mõtlesin ma seda, et hullult palju oli neil guccimucci feik bling kotte. Ja siis ma mõtlesin vaikselt, et kui nad poleks nende superpuper vöösse tõmmatud bling sulejopemantlitega kompunnitud vaid mingi minimalshikiga, siis polekski aru saanud et keskturg on ühe sellise koti kodu.

ehted-shmethed

Jälle ehetest. Uhumm.
Lorena istub Usas ja tikib selliseid asju.
Ise on ka ilus.
http://www.etsy.com/people/spinthread
Dziizas kuidas see ilm mind oksele ajab täiesti hull.
Need öökull ehted tulid kohale, täitsa okeid on.
Vastused küsimustele mida sai mul esitada on ülal nüüd, ülla-ülla:
http://www.naistemaailm.ee/annestiil/blogi/

tuuskull

http://stores.ebay.com/no822accessory
Kui ma niivisi ringi googeldan ja loen, siis mingi öökulli kultus on üle käinud nii 5 aastat tagasi kui paar aastat tagasi kui ka nüüd. Ma ise ostsin paar aastat tagasi endale H&M-ist ühe öökulli kaelakee ja olen hullult komplimente saanud sellele ja kiidu-ahne-ahvina tõin nüüd kopenhagenist veel ühe taolise. Aga kuna need on saanud mingi peamisteks eheteks mul, siis kuidagi rott koguaeg kahe ehtega ringi käia ja otsisin Ebayst välja eriti hea hiina müüa kes müüb väga väga väga väga erinevaid ja tuusasid öökulliehteid ja muud. Ootan nüüd postipoissi nagu kevadet, selline sõrmus ja kett on teel. Saatmine oli muide TASUTA ja ehete hind mingi 3-4 euri.

Sheerin siia ka oma öökulli kausta, kokku guugeldatud kullikultus eh.


Jaaaa lõpetuseks üks minu enda tehtud loom.

kukrutuus

Ammu juba soovisin omale mündikukrut kostja pildiga ja oli lausa välja googeldatud aga get real kroonid ja kukrud ei käinud just käsikäes. Nüüd aga kus ma täiesti jälestan neid 3,6589735 hindu ja järjekordi ja lõputuid ühesendiseid tellisin lohutuseks ebayst selle oivalise kukru. Ühel pool üks pilt ka teisel teine.
Ma tean, KUKKUR või siis nagu Mart just mainis TENGELPUNG. Hehe.


audrey n marilyn

Avastasin enda jaoks väga tuusa blogi Hollywoodis elavalt Audrey Kitching-ult. Peale selle et tal on hullud heleroosad juuksed ja ta teeb endast glämme pilte sattusin pika browsimise peale ühe eriti tuusa tutoriali otsa mida võiks täiega kevadeks katsetada. Täna on ju +2 kraadi juba ja laupäeval oli aasta esimene sinine taevas.


Siis veel seda et üks mu bestidest bff-idest Marilyn Jurman pääses Eesti Laulu finaali, ajakirja MOOD kaanele ja sinna otsa tuleb tal veel soolokontsert ka 2 veebruar. Ja sõprade toetaja nagu ma olen toetan nüüdki teda igatemoodi. Kusjuures fontidest ja värvivalikust graafika osas ei räägiks, aga foto moe kaanel on täiesti buenissimo, Laura Kallasvee laav <3


sukkpüksi loos ja su-la-la-la

Väga raske oli teha seda loosi, lükkasin muudkui edasi, sest vaimukaid inimesi oli liiga palju ja vaimukust hinnates oleks ma andnud mingi 10 sukka ära, aga ma olen way vaene selleks ja siis suutsin niipalju kokku kerjata et ühe paari asemel annan 3! Need kes saavad saavad selle järgi et lihtsalt selleks et mitte mõelda panin kokku kõige pikemate juttude kirjutajad ja nendest pigistasin silma kinni ja võtsin random nimed. ARINA, DAKIRR ja LIZZY! Saatke mul palun oma täpsed nimed ja aadressid ja pikkus meilile uustuus ät gmail com. Ootan nädala lõpuni ja kui ei reageerita, siis saab keegi teine omale, nii oleks kõige ausam vist.
Ma väga kummardan kõigi ees kes osalesid ja võimalusel hangin millalgi veel mingit head kaupa kui mõni hea firma annab ja teen mõne tuusa loosi.

Vaatasin üle kevad-suve moed. 3 tüüpi jäi silma, Christopher Cane, Poenza Schouler ja Marc by Marc Jacobs. Muide Marc Jacobs pole sama kollektsioon mis Marc by Marc Jacobs, hulga kuivikum on. Mõttetu segadus. Kosmos, kootud sortsid ja säbrulisus on sõber hea.

Vahepeal sain Hele-Mai Alamaa tehtud Anne&Stiili fotod kätte, jaanuari numbrist ehksiis praegusest numbrist kus see veebinaiste teema on. Mis seal salata. Nartsiss-henelius on äärmiselt rahul ja pakub teistelegi vahtida. Kostüüm ja läppar on kõik täitsa enda oma välja arvatud kuldne vöö käel ja kollane pael, ja stilist oli ka väga meeldiv ja nautisin seda fotostamiskogemust väga.

Kõik need suurte nägudega valimisplakatid tekitavad tunde nagu me oleks V for Vendetta filmis ja kohe tuleb maailmalõpp.
Käisin aastahiti gaalal ka, fotojädvustused on aint sellest kuidas me tegime hullunud naeratusi eerikule ofkors. Ma olen vist kui nüüd palavik oli true bloodi ülevaadanud et sellist libahundi lõusta toodan. Aga sellega on nüüd lõpp, kuna uus laav on THE EVENT, see on nagu lost segamini herostega.