Derelict made in Estonia

So nice when nice things happen and oh so nice to be nicely proud when you find out all those nice designs happening in your little Estonia country. What I especially like about this Derelict product, is that you cans store stuff inside the chair! I always have problems with not enough storage space and a chair like that would be just a blessing. So check out this project by Tõnis Kalve and Ahti Grünberg:
https://www.facebook.com/Derelict.Furniture

Jeejee nagu ikka on tore kui toimub toredaid asju ja saab olla uhke et oioi meil tehakse ka toredaid asju. Mis mulle nende Derelictide puhul tegelikult kõige rohkem meeldib on see et toolide sisse saab midagi panna, nagu võileiba või ajakirju või midaiganes mis näppu jääb. Minusugustel on igastahes alati mure ruumipuudustega kuna kraamimine on elustiil, siis multitalentsed mööblid on kasuks.
Tõnis Kalve & Ahti Grünberg:
https://www.facebook.com/Derelict.FurnitureAnd were DJ-ing with Les Beat duo at the Art Academy party, yes!

Aga pühapäeval mängime Les Beat-iga halvasti miksitud cheesy muusikat Eka vilistlaste peol. Ooooo eka.. Tulge kõik! Midagi tahtsin veel öelda aga unustasin ära. Oh well. https://www.facebook.com/event.php?eid=247428488641155