sukkpyksi loos ja head uut

Ma olen täitsa haige nüüd juba 5-ndat päeva, palavik alanenud kuid pea on mõnusalt löga täis ja köha on selline nagu ma elaks silla all mitte põrandaküttega kvartiiras. Aga ikka tahaks kirjutada midagi samas kuna pool aju on siiski nohu kaudu atrofeerunud teen linkide ja nimedega.
http://www.sandrabacklund.com/ !!! origami kleit
http://www.myspace.com/mapaperworld (maitea miks maispeis aga väga lahe töö) origami kingad
http://thankyouok.blogspot.com/ lihtsalt tuus blogi
Raphael Vicenzi! http://www.behance.net/mydeadpony mida naisi joonistab!
Ja Anita saatis Iirimaalt origami kõrvakad, väga teemakohane kõik!

Muide hälöu! Verivärskes jaanuari
AnnejaStiilis räägin ma ja veel mõned vahvad naised sellest kuidas ja miks me sotsiaalmeedias asju ajame. Juhu! Näha saab ka mu nähtamatuid jalgu.Ning! Tahan loosida välja ühed oma Superwomansi sukkpüksid, lihtsalt kommentaariumite vahel siinsamas, mingi uusaastasoov võib olla või lihtsalt mingi vääksatus : ) Annaks siis kõige vaimukamale sukkpüksid ja kui vaimukaid pole siis loosiga :P

miinus yheksa kraadi sooja

ja tore shorts.
Jõuluaeg. Juhtub mõndagi mõndagi. Käisime Karlushaga eurobestil ja saime pronksi. See on pmtselt eriti suur asi ja olime megaõnnelikud ja siis meie lennuk kukkus peaaegu alla ja karma sai tasakaalustatud.
Link meie tööst ja teistest: http://www.eurobest.com/winners/2010/young_creatives/
Pärast panen natuke pildikesi ka reisust ja nii.

Ja siis ma täna käisin natuke rääkisin noorsootöötajatega. Ja see noorsootöö värk on ikka südamelähedane. Seega tervitaks mu elu tähtsamaid ex-noorsootöötajaid Janekest ja Enelikest.

Sain sellise kalendripoisi. Kätlin Kaljuvee joonistustega. Mulle meeldib idee sellest, et keegi joonistab ja teeb midagi päris käsitsi vähese arvuti abiga. Käega mõtlemine. http://www.katlinkaljuvee.com/ Avastasin et Kätlinile on tekkinud mingi eriti fäänsi veeb ja puha, vanasti olime küll kõik tudengirotid : )
Zelluloosist saab neid kalendreid ja vähese googeldamisega leiab veel allikaid.

 Hea uudis on ka see, et lõppudelõpuks hakkavad valmis saama ja müüki jõudma minu Superwomansid!
God thank you. See suva vabriku poolne venitamine nõnda et jõulud käes ja alles 23-ndal tulevad me sukad oli ikka väga väga kurb. Aga olulisem on see, et nad on nüüd peaaegu sündinud ja nädala pärast saab täitsa tellida ja värki. Kui nüüd vabrik ei plahvata enne kui Heidi nad sealt kätte saab. Atsurr.


Kolmapäeval rooman arstile ja algab minu teekond breketitega. Ma ei tea kas need juba pannakse või veel ei panda. Igastahes varsti olen raudhammas enivei. Ja kindlasti värviline raudhammas. Ma ei tea kas ma jõuan nüüd enne jõule veel midagi pasunada niiet häid pühi ja väike moodboard jepjep.

Bodkini kehakatteplönn http://www.bodkin.us/
Victoria's secret Candy
läbipaistvad prillarid http://www.lagarconne.com
vanakooli platvformsuss http://www.wonhundred.com/
Värvilised breketikummid, tere tere.
Ja mis kõige tähtsam, KÕIGE MAITSVAM SAMPINJONIRETSEPT UNIVERSUMIS!!!!
http://www.gourmet.com/recipes/2000s/2009/01/roasted-mushrooms

1988

Sellest pidi siis saama Vogue esikaas mis jäigi avaldamata.
Raamatust "Vogue Unseen". Korraks tekkis nagu üülülülüü mul on seda raamatut vaja nii põnev on näha mis fotod on välja jäänud ja mõelda, et huvitav miks. Samas. Ma pole enivei näinud enamust Vougidest.
Makefetchhappen on vist blogi kes esimesena avaldas selle pildi.
Igastahes imelik on mõelda, et möödas on pmtselt 23 aastat. Üks asi on et ahah kaheksakümnendad, aga teine asi, et vahepeal sai täis kellegi eluiga.
Või näiteks, et mina olin nõukogude liidu 3 aastane titt ja mul oli arvatavasti kõrvapõletik, kui Naomi kollases spandeksis mööda stuudiot keksis.

Aga mod vintage shop etsys pani välja väga korraliku posu vanakooli prilliraame. Eriti seksuoosod ghost bustersi sekretäritädi prillid ja ka härrasmeestele värke. Miks peaks keegi üldse tahtma kanda random prille, mis mittemingitmoodi isikupära ei rõhuta ega näokujuga ei mängi.
http://www.etsy.com/people/MODvintageshop Hinnad on alates 300 eeki umbes 1000-ni välja ja shipping 70.

Sitased streikijad üritavad ära rikkuda minu ja Karli sõitu Eurobestile Hamburgisse. Huvitav kellel on halvem karma nüüd kas streikijail kes niipaljude inimeste plaanid pekki keeravad või nende ülemustel kes nende palkasid ei tõsta. Ma arvan et mõlemad on suht käkid. Streikijatele pakuks välja, et käige ikka tööl ja streikige lennates, andke inimestele valesid jooke või pange klouni riided selga. Ülemustele ntks soovitaks lasta lennukitel lennata ilma stuardessideta, kellel neid ikka vaja on. Mina elaks väga okeilt selle Hamburgi lennu üle ilma kostümeeritud naeratava tädita.