MARSS UUTE SUKKPYKSTE ESITLUSELE!

TFW on tulemas ja selleks puhuks sain ma hakkama nüüd ka.
Abistades Heidi Mallenet avastasin end tegemas tervet uut eestimaist sukkpükste brändi. Mis tuleb esitlusele kohekohe. Ma nii loodan et esitlus läheb okeilt ja kõik tuleb kena. Its a must. Suva trükib, seekord disainisid mina, Heli Haav, Piret Ilves, Robi Jõeleht, Martin Veisman. 5 erinevat disainikest seega. Poole aasta pärast ootaks jälle värsket verd ning 5 uut inimest võiks kümbki disainida oma paari jalgu.
Projekti nimeks on Besty, nagu bestid eesti asjad, höhöhö.
 4 november, klubis Korter, kell 11 õhtal. 
Seal on pidu ka ja kõik jutud ja Riina Õuna moeshow ka. Anne paneb Besty showd kokku ja Karl teeb visulle ja modellid tulevad ka ühed kõige sellisemad keda väga tahaks näha. Õujes. Event ka. Ja peomussi teeb Heidy Purga. Ootan väga väga uudistajaid ja näeme vaeva.
Paar tiisershmiiserit ka, minu lühikesed jalad ja paks koer eksponeerimas Heli Haava pükse. Logokene ka.PS. Seekord ei saa ma tõesti kedagi tasuta-listi panna, karmid reeglid ja katkuaeg, niiet palun toetage klubi ja šõu + pidustus peaks end ära tasuma (75.- vist eiolegi nii killer).

__________________________________________________________________________________

Ronin 27 oktoobril ehksiis täna/homme kaasarääkima plakatitest. Tegelikult rohkem vist kuulama sest sinna saab tulema palju paremaid plakatitegijaid, aga kuna plakatid mulle südamelähedased on ja midagi selles vallas olen teinud, siis jes. MÄRZ projektiruumis, keegi võiks veel tulla ; P "tüdrukud ja poisid ja kollid ehk uus tallinna portreeplakat"

Neljapäeval saab olema aga NewYorkeri pressikas, see on ka vist põnev asi. Süüa saab ja puha. Ning ega ehk või kui ka kuna ma sain sealt üks kord soodukad kroomhõbedased bikiinid, siis no peab kontakti hoidma.

Ja siis veel sain kirjutada Ekspressi ühe pisikese pooljutukese ühe naise kohta. Huvitav kelle kohta. Pinge-pinge. Aga ma ei tea kas sellest tohib veel hingatagi, niiet ma pmtselt ei hinganud, natuke köhatasin ehk.


craig redman mmmmmmaaan

Tuus tüüp. Tuus tüüp.
Rääkides multitalentsusest. Disain, illustreerimine, mood, tüpo, liikuvad pildid. OMG omg omg!!!!!11
http://www.craigredman.com
celestial soul portrait revealed

Inspireerituna nendest megateostest http://iasos.com/artists/erial/celestial-soul-portraits/
Tegin midagi oma sõserile sünnipäevaks. Kolmanda silma kaudu on ta ühendatud karu ja tiigriga et ammutada jõudu ja osavust, kuid tarkust sosistavad ta kõrva maailma suurimate ajudega delfiinid et pea kohale saaks kerkida universum jne jne Ja siis see sai trükitud maalimispoognale, nagu päris ikka.
Algfoto eest tänud Talisele! PS. Juhin tähelepanu ka pobeda märgile rinnal, võit on võit.saapad ja anne

Täna sajab lund, täna on mu õe sünnipäev ja täna sain ma esmakordselt kasutada ainsad häid talvesaapaid kogu eestis.
Tuhandeid minuteid otsisin ma ühtesid korralike talvesaapaid, just selliseid et oleks päris nahast ja lambavillased seest ja mitte niisama lambavillased vaid just et ka varbaosas lambavillased, sest varbad on ju need mis külmetavad mitte sääred. Jees saapatootjad, väga üllatav eksole. Ja siis trendexpressis olidki nüüd lõpuksometi ühed päris korralikud lumberjacki saapad, karl pakkus välja et neid võiks müüa koos lambalihaga, nülisid lamba ära, tegid saapad ja järad veits lihhi. Tublid saapad. 1400.- Sisse on kirjutatud simple chic, google eriti ei ütle midagi selle kohta.

Kingituse mis teen õele postitan veits hiljem, seda lihtsalt peab sheerima aga kui ma nüüd sheeriks siis ta näeks enne pidu ja nii ei saa. Aga seniks selline pilt.


Ja siis Anu kinkis mulle megatuusa mängu, Decision Dice. Seal on selline alus ja veeretad täringuid ja siis on seletuste raamat et mis värk toimuma hakkab elus. Selgetnägijate tuleproov here I come. Ja noh lihtsalt ilus karbike on ka.

Tuvastasin ja vaatasin üle ka Kristiines oleva Marks and Spenseri, nooh, oh seda helvetika fonti pakikestel ja oh neid küpsiseid. Riided on muidugi 40+ aga nipetnäpet on põhiline. Pmtselt ma saan aru miks Gok Van peab seletama naistele et paks on ok olla, kui igas rimis ja kaupsis müüdaks selliseid häid küpsiseid nagu inglismaal oleks isegi mina how to look good naked kontestant. Kristiine on õnneks kaugel ja 3 pakki küpsiseid mis ma pühapäeval ära sõin jäävad pühapäeva. Fak need küpsised olid head..

Mul tulemas üks pääääris tuus projekt, millest femme juba veits rääkis, aga aga aga sellest ma ka esmaspäeval vist pigem : ) höhöhö

tokiooooo

Üle saja aasta tsekkasin tokio snäppi ja nüüd ikka täiega tahaks shibuyale ja igalepoole.
Täpselt 3 aastat on möödas sellest ajast kui ma tokios mürasin ja kõik sealsed preilid kandsid pealaes krunne. Jaajaa. Ekssiis siit saab vaadelda värsket tokiot aka mida kantakse meil 3 aasta pärast.
+ üks manjakaalkampsun. Selline asi mida täiega ostaks ja ootaks pool elu et tuleks päev kuhu ta sobib.
+ ma vist elasin üle maani kleitide paranoia, kardina look võib olla täitsa ok.


Rõve tuul.

tartumartushmartu

Uustuusakene sai sellised like nupud, nüüd pole nigu enam hullu, et hunnikud inimesed käivad nigu lugemas aga midagi ei kommenteeri, sest silent-like on asutatud.

Käisin Tartus. Nägin seal mitmeid 90ndate hõngulisi hipstereid, nagu moodsad ebamoodsad inimesed. Põnev. Sabine juures oli 2 väikest kassipoega kellega jaurata ja Ervini juures oli üks eriti ilus tüdruk. Sina konverentsil oli nunnu, püüdsin isiklike näidetega inimesi inspireerida, aga kuidagi rahmeldasin vist, kuid selles oli omakorda süü hoopis. Kauboimütsiga bussikaaslasel kes vatras minuga terve tee ja ei lasknud üldse normaalselt kõnele keskenduda. Huvitav tüüp tegelikult. Üldse see retk osutus väga tutvumisrikkaks. Konverentsil sain veel tuttavaks Haraldiga, jees, inimene kelle nimi on Harald lihtsalt peab põnev olema. Tulin nüüd koju tagasi siin on vastik ja koristamata, unistan koristajast.

Banksy tegi uustuusa asja, spetsjom uustuusa jaoks, höhöhö.

it's air jordan baby

Peiksidele jõuluks väikestviisi ufojalatsid.
Apua miks ma jõuludest räägin..
Muide Humanas on soodukad päevad, eile oli 20.- täna ka, siis reedel 15.- ja laupäeval 10.- Hankisin nahkpüksid, seemisnahkse särgi, madistorile nike neoon dressika, hobustega kudumi ja ühe pintsaku mis läheb marilynile. Pmtselt kaltsude kaevlemine on alati vaeva väärt.
Kuni ootasin madist humanas, rääkisin telefoniga ja powertädi kaltsuka-warrior kriiskas stange teiselt poolt mulle KAS SA TÕESTI ARVAD ET MIND HUVITAB SU ELU ET SA AVALIKULT SEDA TELEFONIS LAHKAD?! Naiss.
märksõna kauba otsinguks: Air Jordan 1 Anodized

Soomest Musik piiplid tulevad eestisse ja Planetaryfunk mängib plaate ja mina tegin plaku ja madistor mängib ka. Ürrar on Baluus ja järgmisel nädalal. Come-come. 

theringblog woow

the riiing blooog
leidsin ta ammust aega ja seivisin isegi mõned leiud välja, aga soiku jäi see sheerimine.
Eriti mõnus sait igastahes, kogub kokku kõik maailma sõrmused universumis ühte kohta ning nad on ka ära jagatud väga lahedatesse kategooriatesse ala loomad ja funk ja toit jne. Iga nädal võiks saada sellist eh. http://ringoblog.com
Hinnad kõiguvad seinast-seina muidugi, aga hea arhiiv ja ideekott.

Siiiiis veeeel üle Eesti toimub SINA nimeline konverents, Tartu variandis räägin ka mina natuke juttu oma tegemistest ja sellest kust asjad alguse said ja saavad. Tegu on laupäevaga ja tasuta ja kõik võivad tulla, nooremal personalil on arvatavasti veits huvitavam
Mulinat veel siit www.sinanoored.ee
Ja kohe registreeruda saab siin http://tinyurl.com/36cvx2b
(Mina olin näiteks sündides Peter Griffin)

Bika ja Johan thank you very very much I love you! Sain Viinist/Londonist hilised sünnipäevapakid. Vintage pläsku ja rahakassa. Nii tuus kui niivisi meeles peetakse. Rõõm!

doggywoggy

Amelia Santiago tehtud koer-portree-kujud on väga tuusad!
Ta nagu mätsib neid ise villast ja teeb tellimuse peale.
http://www.dogartportraits.com