lopithuus ja ühed prillod

Achim Lippoth nagu näha suudab end positsioneerida ühte teemasse, samas sikutada seda servast serva.
Nunnupunnu VS Spookywooky. Tuus-tüüp. Ja Ann Eckersil vedas selle kollektsiooniga. Teema-ema.

Sellised prillod, Raphaëlle kes on Pariisist selline 30 aastane moekunstnik tegi. Väga isetehtav idee samas. Francais de la Mode eksole. http://www.raphaellehlimi.com

amulmeeldibtuus

Selle asemel et olla disainipimm disainiööl olin hoopis Anna Williams ja käisin kino sõpruses Tekkenit kaklemas tournamendil. Osalejaid oli mingi kari nokudega inimesi ja siis mina ja Anne, kes kahjuks langes päris alguses. Mul õnnestus veits äässi kikkida ja kui ma omakorda ka surin (napilt) ja tahtsin mingit rematchi siis korraldajapoiss ütles et äkki teeme eraldi tüdrukute võistluse. Whatt? WHATT. whattt... Ma siis võistleks nõnda et ühes käes üks pult ja teises teine, vasak jääks kindlalt alla. Tekkeni nädalavahetuse lõpetas Scott Pilgrim ja rõvedad ahvid mu kõrval, kes pärinesid kuskilt Abjasaluperseojast loopisid eesolijaid toiduga ja katsusid teineteist lakkamatult. Aga fim oli muidugi väga hea, ootan täiega juba ülejäänd koomikspartii ekraniseeringuid.

Aga mul meeldivad Kevin Francis Gray skulptuurid. Kui saan oma aia siis ehitan sinna midagi sellist kindlalt.


Ja veel meeldivad Esquivel kingad mis maksavad 8 kilo. Öäkk.


Niiveel meeldivad mulle ansambel The Like uue sinku peal olevad kleidid, ja niisama ka on need eided täitsa sõbrannaksolemispotentsiaaliga.


Klas Ernflo story-poster meeldib ka väga.Jaaaaa Armor Jewelery mis on küll mingi 3 kilo ringis maksev kuid erinevalt kingadest õnneks vajadusel isevalmistatav meeldib ka väga väga.

kristallid ja mesi

Just käisin ringi kaupsis olevas lõhnapulga ja kivikeste poes ja mõtlesin et mikskurat need kristallid selliste rändom kujudega on, täitsa tahaks ju kivimi jõudu endasse ammutada nagu vanakooli vene muinasjuttudes. Ja siis nüüd leidsingi smallthingsi loodud honey and stone ehetemajanduse, kus on ikka mõeldud teemal.
Brand on selline nooruke ja pakub ennast turgudele, aga ma kujutan ette, et kui seda eestisse tellitaks, siis nendesse powerkallite ehete poodidesse kus on mingi megailus läikiv käkk vitriinil ja kõrval 40 kilone hind ja siis saab seda vahtimas käia ja vitriin muutub 5 aasta tagant.

Aga niisama nende kodukal on keskmine hind 1500 eegi ringis, arvestades seda, et päris hõbe/kuld ja päris mineraalid, siis on täitsa tuus hind. http://www.stoneandhoney.com

mitu tuusa värki

Appiappi tüllpüksid ei kaotanudki täiesti kuivalt vaid võib öelda, et täiesti suur protsent inimesi on valmis neid jalutama. Tuus.

Mitu asja siis.
Sellisest kohast http://www.flickr.com/photos/molaire/ leidsin pingviinikingad.
Siis veel selline särk mis on nagu vihik ja on täpselt selline asi et nagu miks mina selle peale ei tulnud http://artwareeditions.com
Ja siiiis kassid, hipsterid võivad surra mituiganes korda aga kassidega särgid ei sure kuskile http://shop.ccs.com

Minä Perhonen tere. Või peaks ütlema Akira Minagawa?
Akira on jaapani disainer kellele väga meeldib Soome ja põhjamaine euroopalik kultuur ja sellised asjad. Seetõttu panigi oma brandi nimeks Mina Liblikas. Kui nummi saab üks mees olla eh.
Põhiliselt tegeleb Minagawa tekstiiliga ja millegipärast on tema kodukal viimased kirjed aastast 2008. Samas ütleb ta ise oma tööde kohta, et ta püüab luua stiili mis oleks enivei aegumatu. Nagu uustuus forever.

idyllpyksid

Kas altlaienevad tüllpüksid jalutavad meie poole või ei?

japanissimo

Japan trenshoppis on igast kama, alustades kummist sushidega lõpetades SHIATSU RÄTIKUGAAA!
Omgomgomg kuidas ma armastan selja näperdamist, ja kui oleks mingi kasu sellest oleks ka kena.

Hind on umbes 450 eeku, seal sees on veel mingid õlid ja pulgad millega selga nüsida. Kahjuks postikulu (wolrdwide) 370 eeku.

Juuste kasvatamise projekt hakkab võtma kriitilisi pöördeid, justkui käärinarkomaan soovin nad maha nülgida. Be strong my girl, be strong.

Madis jalutab linnapeal oma lillade saabastega ja saab pilke nagu ta käiks ringi kellegi maha lõigatud mädanevate jalgadega jalatsiteks. Aga mulle juba tundus et streetstyle on omadega mäel.

Ja siis veel ühed tüübid tegid sellise skeemi mis hoiab sellist tassi balansis.
Täpsemalt http://www.xu54.com

Kaks raamatutäit Maximum Ride mangat said ka loetud. Väga väga naiivne easy-reading, aju puhastub poliitika-palga-mineviku-reaalsuse mõtetest väga hästi ja läliseb kusagil lendavate nunnude hübriidinimestega seigeldes. Huvitav on, et asi on joonistatud materdatud ja armastatud scifi kirjaniku James Pattersoni novellide järgi ja tüüp ikka adub väga teemakalt õiget jaapani lasteulme südant, täitsa Naoko Takeuchi. + ta on mingi 60 aastane ja irdus kirjutamise eesmärkidel reklaamitööst 96ndal aastal. Vattadivottushkinatebe!

Pean ostma kolmanda nüüd, back to the teenageing.

Dogyness Deyn

Ammu pole midgi kuulda olnud mu muusast, blogis tal ka viimane sissekanne augusti algusest.
Niiet on aeg hakata fännama hooopis tema koera. Nii tuus loom! Toimib väga hästi nõuka lastekodulaps looki kandva omanikuga, parimas mõttes <3

sanna-manna

Kaikkimaikki mina haluan kommi! Moimoi.

Ma ei oska millegagi alustada kuidagi. Nii.
Kui teed sellist blogi nagu uustuus ja sul on mitutuhat lugejat kuus, siis võib leida maiust suust. Höhöö.

Paar päeva tagasi sain meili, et kas ma oleks huvitatud tsekkamast uue disainiga kultus-komme Fazerilt. Ma olin nagu JAAA. Ja täna tõigi kuller mulle nunnu paki kus sees Marianned mis said disaini Sanna Annukkalt. Ma olen väga härdunud jne sest fazeri sokolaad on mu elulemmik ja nüüd niivisi austatud saada on suur rõõm. Ja ma sain veel lisaks sellise kandiku kuhu on kõiksugu juurde kirjutatud asju.
Disain ise on täitsa khuul, väga klassikalises Sanna stiilis, kui sa ei tea Sannat, siis tea, et ta on teinud näiteks Marimekkot ja näiteks Keani plaati mille disainist on palju jahutud.
Marianne puhul olid tal aga piirangud peal, sest 60 aastat ühtekas olnud disaini oluliselt muuta ei tohtinud, nii kohtuski etno-sanna ja marianne igavesti triibuline kujundus.
Sanna on disaininud isegi võugi jaoks. Selline tegija piff.
ps. See et mul on komme ja värki ei tähenda omakorda, et ma ei tunneks millestki puudust. Nagu näiteks Chronicles of Never Corpus Callosum Eyewear prillod kuluks alati ära.

psps. räige nohu on ka ja helen läheb taiwani tagasi ja plektrum sai läbi.