jeremy scott ei maga

või siis magab ja disainib unenägudes tosse.

tuusa-muusa

Kui patrad ühes ajakirjas sellest, et never ei kanna mingit riideeset, siis peab teises ajakirjas selle kindlasti selga toppima.
Kahju on sellest, et Cosmo jättis välja mu õpetuse õllejoomisest kui parimast stressiravimist. Aga muidu kõik tip-top, et siis
Cosmopolitani kuu muusa – check! 
Ja Marie Claire's on väga hea ideega kokku pandud artikkel, kus valitud mõned paarid ning meesosapool analüüsib naist.

Madis mind häbisse igastahes ei jäta.

+ Selle kuu Claire esikaas on lihtsalt väga sügis ja julge ja tuus.


Käisime Antoninaga Liliani ja Marguse pulmas. Väga armas oli. Mul on hetkel pilte ainult Antoninast sealtsamast (Maiken Staak) aga noh..Lihtsalt täiesti apartment therapy pulm oli. Väga palju inimesi, väga palju väga head toitu, väga ilusad sisustuselemendid (söödi heinakuhjadel istudes) ja isegi wc'd olid spetsjomm ehitatud siltidega Lilianid/Margused. Lihtsalt niiii armas. Ja kogu tegevus toimus õues hiiglaslikus telgis, nagu mingis Julia Robertsiga filmis. (Karli piltidel pole, sest esimese osa pulmast jauras ta Plektrumiga seoses).


Uustuus on aga veel see-see-see. Et juhtusin veebiavarustes peale juhtuma sattuma ühele unelmate käevõrule, mis on täiesti igas univesumi online poes välja müüdud. Täiesti täielikult. Aga aga aga, see on meil siinsamas Tallinnas Reedes olemas + allahinnatud! Muhahahahahaaa. Lähen täna järgi. Cube bracelet - Cheap Monday.

noh

TERE!
$ 340.00 
M1 Desert Boot - 
Mirrored.
http://www.openingceremony.us/

plektrumistuusamine ja lyyn

Plektrum algas plektrum hakkas plektrum festival hoi hoi hoi lololo.
Plektrumile tegi ilusa visuaali Robikene, samas kes kujundas pakikese sinku väga ilusaks.
Ja muidu on linnapeal igast huvitavad asjad millest täpsemalt saab lugeda sealt:
http://www.plektrumfestival.ee/


Ja siis ka fotokesi sealt kroonika pildistamiselt kus ma sain Marilynile valida riideid ja luuke,
täpselt sellisena nad ajakirjas aga pole, need siin on minupoolt käkerdatud. Teema oli siis selles, et kujundasin tema näideldud rollid läbi selle, kuidas lyyn ise neid minu silmis kannab. Bailabaila lause : )
Trükisest saab lugeda juttu mu sista Marilyniga mille tegi omakorda Liilit ja pilte pildistas Kristjan Lepp. Ja selleks siis et tuvastada erinevus siinsete ja sealsete piltide vahel peabki ajakirja piiluma, väga kaval värk :P

brian shmergbergburg ja mehed

Lappasin mingeid pilte kus oli Caprica mimm mingi laheda kleidiga ja tuli välja, et see oli Brian Lichtenberg'i kleit ja siis ma vaatasin et ohsaohsa Brian teeb ju mingi Katy Perride ja mingite Kim Kardashanide autfitte. Sellepärast vist polegi kunagi pähe tulnud guugeldada, et labane värk kuidagi. Aga tegelikult luuki-luuki. Päris minimal kenasid asju on ka. Retseptiks: batsokk kuskilt abakhanist ja eriti väike riidetükk. Teemalishess. (T-särk on lihtsalt tuusa tehnikalahendusega) http://www.shopbrianlichtenberg.com

Näppisin seda ka, et kuidas siis kevadel peale seda kui nüüd rõvedaks muutuv kliima tagasi kenaks hakkab muutuma mehi riietada. Enamus disainereid on jätkuvalt bomzVSkloun-look liinil. Osad teevad kenasid asju ka. Burberry, VictorRolf, Moschino ja Jil Sander – Humana 15.- krontsi päeval lähtun teie soovitustest. Muhaha!

ahniku-fuud


Ostsin emale Cannist kuldset suhkurt, tundus nagu tuus asi mida ta saaks sõbrannadele näidata ja tee sädeleks ja puha. Kuigi tegelikult seisab see tal kapis vist siiani avamata.
Igastahes. Nüüd siis Nylonist leidsin sellise asja mis on pmtselt nagu too suhkurgi aga see millega toda suhkurt algselt kaeti. Maitsta oleks huvitav, aga pigem vaataks. höhö.
25 eurtsi on isegi ok hind katsetuseks. http://www.the-deli-garage.com/

Kunagi 10 aastat tagasi üritati lanseerida ka rohelist värvi ketsupit ja ma suutsin süüa seda aint kinnissilmi.

tuus-uss

Väiksena suvilasse pagendamis-aegu meeldis mulle täiega metsast puupulgakesi koguda. Neid millele olid ussikesed eriti tuusad mustrid sisse söönud.
Jonathan Calughi pole vist eesti metsades eriti jalutanud, aga mingi puuussi geen on tal väga sees : )Mis nende usside nimi muidu on? Äkki neid saaks kuidagi koguda ja päriselt disaineritena kasutada.

ja ei torm ega vihm mind ei murra

Aint et tuju teeb sitaks ebaheaks.
Samas kui nüüd mõelda sellele mis ma kõik sünnipäevaks sain ja mis kõik on juhtunud head, siis kuigi ma ei tahaks võiks ma sellesama vihma käes ka tantsida.
AITÄH IGASTAHES SA TEAD KES SA OLED KEDA MA TÄNAN!
Printsessite ja printside teemaline päev on peetud. Siit on siis näha et ma sain gigateemant sõrmuse Sandralt ja siis oli Bonapartest selline TORT ja siis ema õmbles mulle sellise rüü ja siis veel kiivri ja ratta sain ka ja kui keegi seda varastama ronib ma vannun et ma leian värdja üles ja tirin kõik jäsemed otsast, või siis lasen seda teha oma sõbral lasnamäelt kelle hüüdnimi on Tjerminator. Ja siis ma sain veel tähtsatelt tähtsat mis ei jäädvustunud piltidele, aga oluline on sellegipoolest.


Ja veeeeel tehti minust foto mis läheb gigantselt Tartu kaubamaja peale, samas ma pakun et universumis on olemas 2,8 inimest kes arvavad ära kes pildil on. Aga hea supermodell ongi ümberkehastumise spetsialist. Creative Anne Vetik/Madis Ots, stilist Liisi Eestimaa ja foto Kalle ja teine karu on Hannes <3Vihma sajab ikkaveel nii rõvedalt, et me Karliga ei saa minna lõunale ja sureme nälga.

Ja täna avatakse Fankadeelik juuksur-pood-asi, lähme vaatama.

PS. Veits sünnareportaazi ka Liina Stein'ilt http://lynastein.blogspot.com/2010/08/printsesside-sunnipaev-helene-vetik.html

jiihaaaa

Kas see sügis kappavad mustad kabjad minema või? Acne'st leidsin sellised. Käkk või mitte käkk.
Hind on pmtselt keskmine eesti palk.


Acne soovitab muide mehekestele ka kontsastus-kauboistastuda. Whynotter.