barcelona trabaho noh

Kui ma enne mõtlesin et higine on olla, siis wowiwowi kuidas ma eksisin. Tere kleepumise pealinn.
Üldiselt niivisi töörutiinis ei saa ma aru miks paljud klemmud on barcast maailmalõputus vaimustuses, väga tore on, aga ma olen hetkeseisuga veel ikka tokio/peterburi armastuses.

Tegelenud olen siis Tallinn2011 juunioride superrvõistluste telgi disaini ja püstituse ja koordineerimisega, muutunud selle käigus paariks päevaks ŽENSHINA-ks pearätis nagu näha ja kokkuvõttes kõik toimib ülihästi, töötab veebistriim ja inimesed teevad meie mänge kaasa ja on rõõmsad, söövad kama ja kõik on tuus. 

Ja kuna kõik on tuus siis tegin täna shoping spreadi, kõik asjad kokku siit fotsidelt, narmastega sokid ja tegelt veel kaks paari sukki ja 3 paari jalatseid ja kleit ja püksid ja pluus ja veel üks kampsun mida pildil pole jne pmtselt üle 10 asja läks kokku maksma kuskil 80 eurtsi, selline sünnipäeva kingitus siis mulle (2 nädalat ette) mu koerale ja lillad saapad on ka mehekesele. Hunnik ebavajalikku ja rõõm ala säästur.

Ja striimi siitsamast barca tallinna telgist saab siit piiluda: http://tallinn2011.org

higine on

Täiesti okei on istuda toas ja nautida sooja ilma ilma olemata õues, lihtsalt teadmist sellest, et saad iga hetk kinnisest ruumist väljuda ja ei pea midagi ootama.

Huvitav mis tunne on elada massimoe odavkaubaketi nimelise naisena, tundub et normal.
http://www.zaraillustrates.com


Reedel siis Koidu majas esineme Antoninade ja Illhitheridega ja Sexdraividega. 
Ja siis pühapäeval istun ma Barcelona lennukile või tegelt mingile ümberistumislennukile.
Ja siis ma tulen tagasi ja ei jõua nädalaga oma 25nda sünnipäeva pidu ette valmistada ja samas olen ka tööl. Peaks refreshing drinki võtma siukse möku jutu peale.

Katusekino on tuus ja eestis on palju ilusaid inimesi, seest ja väljast.

Emmus tegi sellise sarzi ka : )

mis seal ikka


Suvi on, puhkus, veel nädala ja siis Barcelonasse tööasjus, seal on 80 kraadi sooja.
Suvel nagu ikka täidan plogi kui tigu, ehksiis roomates aeglaselt ja tigudel tegelt eiole üldse blogisid, ainult lima jäljed.
Igastahes selline rets umbsus meeldib mulle ikka rohkem kui külm löga.
Tujupildid - MiuMiu ja siis veebruari Bazaarist midagi.


Laupäevases Päevalehes seletan ma mingeid asju Antoninast, lugesin inteka üle, telefonitsi oli antud, sealt ka mingisugune veidrus. Hea on ikka päriselus kokkusaada ja silma vaadata või siis rahus kohviga doc formaadis vastuseid täita. A mis seal vigiseda äh
Selline onkel nagu Arno Mikkor tegi meeldivad fotsid selle loo tarbeks, kuna neist trükitakse 0.5 tükki, siis sheerin siia ka. Chaneli pluus Humanast midagi ala 30 eeku. Lokid pärinevad Nadja nimelise naise geenidest ja juuksesirgendaja nurka viskamisest. Curl is the new straight.

tagasi olen

Selline sait on olemas nagu posh vintage girl ja siis seal on sellised kleidid oioiooo. Hinnad on mingi 2000 eegi ringis aga samas need on ikka kleidid mis kleidid. Ja vanadest asjadest nagu ikka, tulevad uued mõtted. Aka buttoned upp kleidipoiss. Nupse täis kleit, ja kui on hunnik erinevate elementidega nöpse ka juurde tehtud siis saab ju ülekeha endale külge igast kama riputada. Hea.

Kannis üritasime Karliga shopata cufflinke, aga vintaazasjad sellises turistikohas on ikka rämekallid. Aga uued ära lakutud cufflinkid mingit hõngu väga ei oma. Muide whatsap sellega et nii vähestel meeste triiksärkidel üldse nende jaoks augud on. Enivei, Happy Owli klaasist mansetikad on piisavalt teravad et natuke ostetud saada vanakoolikate kõrvale. Vähemalt pildistatud on nii et isu tekib : )) (400eek)


Aga laupäeval on Schilling. Sain promoplaadi isegi ja puha. Antonina esineb seal aftekal. Väga imelik tunne on, tegelikult pole kõigest mõned nädalad eisnenud, aga rets elevus on, nagu esimene kord. Ja eile käisime ühe kreeklase juures külas kes nüüd täna sõidab tagasi kreekasse ja ta teeb dokfilmi Tallinnast ja seal siis meie muss. Mõnus.

Mõnus. Hea.

TE VAADAKE VAID SEDA ILMASTIKKU!