raporteerin kannist

Loengud on head, toit on hea, ilm on hea, draamat on vahelduva pilvisusega ja ma pmtselt nägin ben stillerit ja ta oli tore ja tuli välja et selle homodest iluuisutajate filmi dirigeeris reklaamitegija, ehksiis vot kuidas saab juhtuda.

Täna lähme veel tegema täiesti päris flashmobi ja saime loengu ka mehelt kes selle nigu LEIUTAS kõige essana, ala käis trusparite väel metroos ja vaatas inimeste reaktsioone jne.

Mu jalad on superstiilsetest jalatsitest megavillis ja ma ostsin asendussussid. 200 eeki. Go säästmine.

Tööst veel, et sain Heinekeni õllemaitselise lipglossi, mehed minestavad. Ja see karjääriplakat on imo väga teema. (Sillerdavad mannekenid olid lihtsalt mingi megakalli butiigi vitriinis ja see dinosaurused on keelatud on lennujaamast ja koer pole kostja vaid ta uus prantsuse pruut ja õli on hoopis rosee) !

Vorstileib

Lähen Cannes Lion teemale. Jejejejeje. Väga ootan. Polegi nagu midagi öelda. Tööd on rügastet kõvasti ja see on nagu üks parimaid asju mis juhtuda sai, ajusid saab laadida ja gogogo. Põhimõtteliselt veedan kümme päeva justkui sellisel sofal. Nägemisttttt.

ps. Biidi peol Les Beat DJ'tamine läks üleootuste vaimuhaigelt! Vaiko lasi peo üle, ei ilmund lihtsalt kohale ja tegime nii pika ringikarglemis seti et lõpuks ma lihtsalt roomasin higise ja poolsurnuna Madise juurde ja palusin, et kas nüüüd võiiib lõpetadaaaaa. Don't stop till you get enough nagu nad ütlevad. Publik oli ekstrahott ja teised mängurid ka <3

PLAY BOYz

Madisel on täna sünnipäev! Lauril on täna sünnipäev! Probably veel igast inimestel on! Yo!

Eile käisin R2 Pikniku saates Urmas Vainole end avamas, ja ma ütlen uhh. 2 tundi. KAKS tundi. See tähendab seda et jõuab ajada palju pada lisaks mittepadale. Ja kui ma enne kuulasin üle robini juttu samas saates ja mõtlesin et kohati oli see ikka mingi möku jutt, siis häbi mul on, kuna selline pikk formaat tekitab väga palju mõtlemist enda üle ja asjade üle millele pole sageli lihtsalt aega mõelda ja siis peab kiirelt reageerima ja homme vastaks võibolla teisiti. Samas see adrekas ja eufooria mis sellest vestlusest tekkis ei last mul magada veel pool ööd. Ehksiis midagi seal ruumis juhtus.

Igastahes, kuna minu eus on sünnad täna kahel seksil mehel, siis siis Siis pühendan neile väikse Playboy jalapiibli 1969 aastast. Kahju et nii hea ajakiri sai ajapikku nii mandunud. Aga need jalaveerud on siirast laavi täis!

Ja siis veel kui eile koju jõudsin oli mu laual suvine Buduaar, kus ma mögisen suvemoe teemadel. Ja ohoo ohoo, korrektor pole põhimõtteliselt midagi välja jätnud. Ehksiis esimest korda minu ajakirjades figureerimise ajaloos sain ma rääkida nii nagu ma tegelikult räägin ja see on shitload tuus. Ma arvan et nad oleks isegi sõna shitload ära trükkinud kui ma oleks nii ka öelnud. Väga kõvv, kuna mul endal on aint koledad riided siis Tallinn Dolls mind riietas ja pilti tegi Priidu.

ideed forever

õhu sees valgusees.
Sama ideed kasutasin tegelt miniatuurselt taeva jõulukaardi tegemisel, et tegin miniaugukesi paberisse ja tagant valgustasin, aga nõnda suurelt polekski ajusse tulnud. Ali McLeod <3

 Cover ise eiole nagu mingi unistustevärk, tänud nilbele tüpograafiale, aga lugeja soovil (öhöhö olen MeieMeel) topin ta ka siia : )

isetegevus ala Frédérique Daubal

 Etsiis Frédérique Daubal lõikas moeajakirjadest selliseid näopilte ja tegi neist maskid ja siis pildid ja steitmentiks on "mida tähendab olla tänapäeva prantslane". Mulle tundub tehniline idee on siinkohal muhedam kui tagamõte, samas kui tagamõte aitas sünnitada eesmõtet on hea. Tegin ka oma kontoripäeva tuusemaks väikse Twiggy lõustaga.

Tartu Antonina live oli megatundega, Bella Mang oli ekstra lava ehitand ma sain mingi ülikõrgel väriseval postil chillida. Hotto hotto. Järgmine kord TULP laupäeval Rotermannis 16:00.

Täna rooman vaatama seda seksjalinna värki, eelmist pole näinud + ajapikku olen muutunud antifänniks. Botokstädide invasioon pole minu maailm. Aga lõbus saab olema enihau ja siis Helen tuli Taiwanist tagasi 1:0 rõõm minu kasuks.

Visuaalne sõnakõlks ka mis hommikul pähe tuli. Lovealone.