Maria Cristina Erki

Kuna ERKI'l oli selline tuus süsteem, et modellid eitohtind mitte kordagi inimeste sekka ronida ja isegi kui Madisega tahtsin korra kohtuda kohvikute juures aeti mind tagasi orjade sekka, siis sellest on ka veitsssss vähem rääkida kui Maria Cristina Bellucci'st. Aga mõnusmuheoli nagu alati, minu 6's ERKI ja naljakad on mingid arvamusavaldused ala algus venis jne erki on erki ja nii ongi, siseringi värk kokkuvõttes. Ma roomasin Maarja Mõtus'e Võru82 aka ühesainsas jalatsikollektsioonis. Hurraa!

Agaaaa. Kuidagi mingite vene saitide kaudu sattusin peale noile pliiatsiasjadele. Pärinevad aastast 2007 kuni tänapäev ja puit on üldse selline soe materjal ja pliiats on ju lihtsalt elulemmikasi.
Maria siis on pärit Rooma kunstiakadeemiast jne Ehtekunstnik. "Maria Cristina challenges the concept of everyday object, by taking the object away from its contest, deconstructing it and transforming it into a piece of jewellery, gaining a total new meaning." http://www.mcbjewellery.com
 

Steffi Schütze indeed

Viimasel ajal olen kuidagi sattunud illustreerimislainele ja visanud mõned ülesviskamata tööd oma deviantarti, põhiteemaks on nüüdisasjal vektorid. Ja samas leidsin Steffi. Sellise joonega naine et oioio. Sellist fashion vektor-karakter asja üritatakse ikka siinseal teha, aga see kuidas tema tsikkidel ikka jalg voolab ja riie ujub on väga tahan.
Täiega kui mul oleks mingi riiete butiik, siis pildistaks kollektsiooni üles ja laseks tal ülejoonistada, saaks mingi postrid teha ja särgid ja midaiganes. Ala sul on see kleit ja siis sul on särk mingi ekstranummi joonistusega kus on tsikk samas sinu kleidis. Jnejnejne. Inspekat kuipalju. Aga tõesti ikkaveel tajun et Eestis on erinevate tasemel illustreerimiskäekirjade defitsiit, seega whynotter vajadusel mujalt võtta.

Täna Antoninaga Tartttu. Siinkohal presenteerin särke mis ma meile tegin. Igaüks on lihtsalt geomeetriline kujund ja Karl laseb samadest kujunditest moodustuvaid visulle seinale. Fots on Siimu tehtud AbulARTooriumi peolt.

Veronts käis nüüd ka TEDx'il rääkimas, ma ei saand kuulata oli koosolek samal ajal. Aga eks nad panevad ka temast mingi hetk video ülesse ja saan levitada ta ajutööd uustuusadele maile.

Tunnen end täna krõllina.

la tuus

Appiii. Kui fifth element LeeLoo'l ja IronManil sünniks tütar siis see oleks LaRoux Jackson-piff siit pildilt.
Madis kirjutas sellise mixteibi ärajagamisest. Lihtsalt selline ongi. MUSIMOPS!
Tasuta saab allalaadida siiiit
http://sub.maddecent.com/lazerproof/

leiud peiud

blogi kus ma postitan leide mis on ka kellegi teise leiud mis on omakorda kellegi leiud ja siis mega austusväärsele lehele ffffound mis koondab kõigi tuusimaid leidude leide saabus ka minupoolt leitud leid ja viide uustuusale. Hurramurra. Antud leid vist pärines originaalis meeste snoobimoe lehelt. Je! Kahju et Karli kodukootud THAT taldrikud pole kuskile sattunud, siiski isetehtud mitte edasilingitud.

Tahan korralike superläikivate animesilmade kontaktläätsesid, jaapanis müüdi neid igas putkas, aga kodumaal on aint mingi maailmakoledad effektläätsed. Olen otsind aga kuidagi mingit normaalselt usaldusväärset veebikohta ei leia kust saaks üleüldse mõelda et võibolla võiks võtta. Kamarajura.

kawai modcloth

Ma ei mäleta kas ma olen Modclothi poest kirjutanud juba, igastahes sinna on ilmunud väga aww asju ja kawai sektsiooni päis on ninnunänn awawaww ja vintaaž värke on ja need kingad on küll out of stock ja maksid 130$ aga vot need 50$ powerteekannud on täitsa saadaval. Ja mu kodu on nagu räpane segasummasuvila ja ma ei osta kunagi sinna juurde neid teekannusid, sest siis ma upun köögikeraamikasse ja see oleks way valus surmaviis, samas ilus.Tegin lõpuksometi forever endale bloglovin jubina ära: Follow my blog with bloglovin

sofalishess

 Mulle meeldib üks naine ja sellel naisel on selline tuus moeblogi ja ta on igati nunnu ja postib sinna ka pilte oma sotsiaalselt elust ja see naine eiole mina. Höhöhö. Selline blogi on nagu whatsheart, ja siis see mimm kes seda peab, Mia Bühler, on lihtsalt soe ja mõnus. Ofkors ta on mingi modell ka ja sada asja, ja whatsheart meeldibki mulle enamasti temast-juhuslike-fotode tõttu. http://dailyarts.de/


Istusime täna tammekas ja siis tulid punkarid lunisid õlleraha, sula mul eiold ja oma kaarti ma ofkors andma eihakand, nad eiuskund et mul pold sula, vist ei kuuland ka, palusid et ma annaks kasvõi 10 senti. Mul tegelikult sente oli, aga siis oli juba auküsimus raha mitte anda. Ma olen ka punkar ja selline juustuhipi olnud kes tööl ei käi, ja siis kui raha oli vaja eriti siukse ilmaga sai mängitud kitarri puu all ja siis inimesed annetasid. Kui sa oled punkar ära fakin alanda ennast lunides, mine varasta mingist kommertsasutusest ära see õlu. Räme oli see nendepoolne kerjamine, seletamatult feik. Siis nad läksid pommisid teistelt pargisistujatelt raha edasi ja lõpuks üks noor tsikk kes üksi oli andis neile, nad lhitsalt seisid ta kohal ja ei läind enne ära vahtides ta rahakoti vahele. Mu maailmaparandamisvaist kahjuks seekord tööle ei hakand ja ma ei läind sõimama, üldse olen olnud täna suhteliselt sittur.

Nägin Anu Samarüütlit tänaval, teretasime, tal tuli just raamat välja, ma olen idioot ja unustasin eile selle esika lhitsalt ära, kui tola annab olla. Arvestades just seda et ta ka küsis et Helene kus sa olid oleksid raamatu saanud tasuta. Ja tavaliselt mul nii piinlik pole, sest kamaan kõik võivad asju unustada. Aga seekord hakkas mul värisemiseni enesepettunud olla ja ma läksin ja ostsin kohe selle raamatu ära. Minu London, kuna see on õhuke siis ma saan vist sellega paremini hakkama kui Karu romaaniga, mis Madisele muide meenutas Hornbyd ja väga meeldis.

Lõpetuseks väike peldikukaunistuseidee mis on seivitud ma enam ei mäleta kust.

PS. Mul on uus diivanisett, 675 eeki läks maksma. 8 tonnine diivan läks seega manalasse, uskumatu kuidas see mis oli kunagi kallis tundub järsku nii mõttetu. Laiffi.

Henry goes on

Jätkuvalt põhilaavvärk ja jätkuvalt saab koduste vahenditega rahapuudusel ahvida. H.Holland musi.  Päris tuusast kohast leitud ka http://www.openingceremony.us 140 US doltsi.

arvida-ajakirjandus-reklaam-muss

msn Helene: Nägid kui ekstrasisukas uus uustuus on?
msn Madis: Egopost :)

 Nii palju juhtub asju et raske sõnadesse panna. Mind saab veits lugeda 13 mai ekspressist arvida teemal, siis mai annestiilist natuke rohkem ja siis Lugemisaasta konverentsile lähen rääkima 21'sel mail, laulma samal laval mahavokiga 22'l, suvebuduaaris suutsin välja leiutada nõu selleks kuidas suvel riides käia kuigi ise käin nigu kalts ringi, meie uus fizzi klipp on telekasse jõudnud liisi kostüümidega, hholland gruupi särgid said pmtselt otsa, karu andis ja müüs välja oma raamatu mille treileri idee taga sai oldud, tallinn dollsi kadrioru catwalkil kõlas pakike, cosmo iluauhindadel sai punase kalamarjaga saia, käisime annega debüütlikult plaate keerutamas tartus, ilm on vist esimest ja viimast korda selle hooaja jooksul kena ja üks mu hea sõbranna läks mehest lahku ja nüüd on tal rohkem minu jaoks aega ja siis teine tuleb taiwanist varsti koju tagasi. Ehksiis üle kivide ja kändude on elu siiski (l)ill.

Mõistuküsimus - kes tuli sellise kontseptsiooniga enne välja kas Liisi Eesmaa või Fred Butler äh? Ma ei tea mida loosida vastanute vahel, aga mingi lõbusa asja saadaks postiga kingiks, sest ma olen hull ja mulle meeldib üllatusi teha je.

ps. Ma eiole kunagi olnud mingi abiellujatüüp, võibolla sellepärast et enamus elust olen püüdnud olla reeglite vastane mingi rebel jee ma kodustan endale ahvid ja lähen hiina elama tüüp. Aga mingi sellistele pulma-lehtedele olen viimasel ajal sattunud et no mida te näitate nii nunnusti neid asju! Vanatüdruku tunne tuleb peale. http://www.utterlyengaged.com

Boy its coming

Lõppudelõpuks jõuab 11 mail Eestisse Arvida Bystrom. Täiesti kreisisid saatuseteidpidi. Kunagi kirjutasin ma tema fotodest ja blogist http://uustuus.blogspot.com/2009/05/boy-it.html sellise minipostitusena ja olin leidnud ta fffoundi kaudu ja siis minu kaudu leidis ta Kiwa ja lausa päriselus ja siis ta tulebki siia ja ma saan isegi abiks olla orgunnimisel. Seega kõik on väga oodatud seda uudist levitama ja tulema avamisele Hellemanni torni 11 mai kell 18 või siis pärast näitust külastama sealsamas. HURRAA! FB event ka.
 Ja siis paluti veel kirjutada minupoolt väike kirjeldus et miks mulle need tööd meeldivad ja siis pasten siia ka üldist juttu sest piff on Vice-le pildistanud ja Modernistale ja noh, blogimaailmast kõvasti edasi läinud.
Emma pildid on sellised, et neid vaadates tunnen ma et tahaks jubedalt olla tema. Ta tundub nii huvitav ja ilus ja seks ja hull ja vaba. Samas jällegi nagu kõik lõngused tundub ta kuidagi pealiskaudne olles tuhat inimest ühes persoonis tundes vajadust jäädvustada ennast lindile uuesti ja uuesti. Aga temas on midagi erilist mingi erootiline lolitalik karisma mis istub fotode sisse. Ja ta vist teab seda ise ka. Kui Emma elaks Eestis, siis kõik teaks kes ta on, kõik jälgiks tema fototegemisi ja vestlustesse tuleks niimõnelgi õhtul sisse "aa see on see tüdruk kes pildistab ennast jajaa". Eks meil ole ka selliseid, aga see millist elukvaliteeti suudab just Emma jäädvustada on ikka päris lummav. Rootsi on ju tegelikult Eestile päris lähedal, sa võid saada Emmaga sõbraks ja trashida temapool ja näha heaoluühiskonna halbu lapsi ja roomata nende vanemate korterite põrandatel ja jääda mõnele Emma fotole. Täpselt nii naiivset maailma on mul vahetevahel vaja. 

Emma Arvida tutvustab ennast ise:
Alustasin pildistamisega kui olin väga noor, tõsisemalt hakkasin tegelema sellega 14-aastasena. Fotoblogi http://arvidabystrom.blogspot.com/ (rohkem pilte http://www.flickr.com/photos/arvidabystrom/ ) alustasin 2008 ja juba mõni kuu hiljem sattusin VICE ajakirja. Olen pildistanud sõltumatutele ajakirjadele ja praegu töötan fotograafina kirjastusele MODERNISTA. Arvan, et teen pilte leidmaks midagi olemuslikku elu kohta. Püüan otsida seda mis jääb varju ja eelkõige tahan leida iseennast.Etsiis kohale ujub ka Arvida ise : ))


Agaaaaaa veel käisin eile õhtul Tallinn Dollsi ja veel teiste brändide sellel moesou asjal Kadrioru muuseumis, ja väga okei oli. Üks taustalugudest oli Pakike ma hakkasin kohe pabistama maiteamiks, istusin lolli näoga suu kõrvuni ja värisesin. Normal. Aga väga muhe oli ja õige oleks mainida, et selliseid moesou vaatamis mitte erki ega kuldnõela raames evente võiks täiega rohkem olla. Pildil lemmikkleit 1400 eeki.

Ja reedel mängime Annega kuskil tubakatehases võimaiteakus Tartus muusikat, sisse lastakse ainult naisi ja nimekatest nimedest esineb QueeNnaive. Arvatavasti saab üks kreisiveisi kogemus olema. Mul juba loovalik enamvähem tehtud 80-ndate Whitneyt ja La Rouxi ja Reginat ja ikka imal nagu ikka, ostan ilusti failid ära ja toetan lemmikuid jee. Muusikapiraatlus on sitakatele.