poketooooo ooo!

Leidsin korteriteraapiast mingi hullu man-suit koti mis nägi välja nagu triksitraksi mehe ülaoutfit ja siis leidsin et see oli tulnud Poketo!-st ja siis leidsin et Poketo teeb koostööd hunniku kunstnikega ja toodab igasugu kraami mida saab ka Eestisse tellida näiteks siuksed 200 eegised rahakotid ja on olemas ka Apak'i illustratsioonidega variant ja, nöööm.

 

Muide need igasugu prillid ja megaodava kunstnahast moehoora saapad ja värgid mis ma poole krooniga Taiwanist sain, vot seda hipster-hiina kraami tuuakse siiski eestisse ka täitsa värsketes kogustes. Kaupsi väljas seal kus see kingaremondi jne ala see pood silmadega ja roosa sildiga (kohutav silt) aga sealt saab paarisaja eegiga igasugu haigeid jalatseid ja muidu ka alla saja eegi igast plastikkraami. Ori-laps-tööjõu kasutamine tho ja ostes ühed kivikestega kaetud prillid toetad last poole küpsisega.

roosad zombid

Siin ja seal ja siin ja siin.
Reedel sõidame tüüpidega Haapsallu et vaadata fantaasia- ja õudusfilme ja jäurata zombiparaadil ja haapsalu on muidu ka lahe linn hirmsa pruudiga tornis ja veel paari asjaga. Olen eriti laisalt otsinud oma zombie-kostüümiks pruutkleiti mida verega ära määrida, aga siiani kõik ka sõprade abiga leitud kaltsuka leiud jäävad kusagile plusminus tuhande eegi ringi.
Mis kaltsukatel viga on? Nagu KES ostaks tonniga omale kellegi võibolla eriti õnnetult abielus olnud vana pruutkleidi ja mis ta sellega teeks?
Aga otsides meigiks inspiratsioone leidsin hunnikus tuusasid pilte Toronto 2008 zombie-walkist. Ja siis veel selgus et -
23.aprillil Haapsalus toimuval zombiewalkil valitaks välja kolm kaunimat zombiet.
Sul pole vaja teha muud, kui muuta ennast zombieks ja tulla Haapsallu paraadile. Ilusamate zombide vahel läheb loosi kolm Max Factory poolt välja pandud kosmeetikakomplekti, mis sisaldavad suurel hulgal erinevat dekoratiivkosmeetikat lauvärvidest huulelõigeteni.
Vajalikud aksessuaarid ning zombie make-upi koolitus Haapsalu Kultuurikeskuses Grimmiõdede abiga alates 17.30, rongkäik algab kell 20.00 Tallinna maantee ja Posti tänava ristmikul Haapsalu kaubamaja ees.

• • • • •

Ja siis teemast mööda aga mu südameteemasse lähemale kui mööda. Olen alati armastanud heleroosasid juukseid. Alates mingist No Doubt perioodist, peatudes FLCL animetegelasel Haruhara harukol, jätkates Marie Antoinettiga. Aga mitte selline magenta nilbe roosa mis on ka täitsa tuus, vaid just helehallikas beebiroosa. Isegi suutsin saavutada 6 aastat tagasi selle effekti mingi vene turult ostetud juuksetoonijaga (uhu endast ka üks pilt siin höhöhö), toimis. Siukse kogumi picce olen kogund ajapikku.
Niiet naised huvitavat värvi juustega kellele ma tänaval järele vahin, ma ei vahi sest olen loll oss, vaid ikka austusega, ise hetkel kartul kuna suur värvimine andis mingihetk juuksekarvade arvul tunda.
picture source: Google

hayon studiOw

Nii elangi oma mullis ja ei teagi et lisaks Karim Rashidile ja veel kuhjale jäätisekokteili fiilinguga disaineritele on mul vel üks eluarmastus - Jamieeeee HAYON! Kuidas on ta siiani minust mööda libisend ei tea, aga Kanye blogi fiisterdas jupp aega tagasi mingit tema asja ja siis ma tsekkasin ja siis ja siis

Jaime Hayón sündis 74dal Madriidis, tiinekana skeitis ja pani grafiitit. Õppis tootedisaini seal ja Pariisis ja noh tegi lihtsalt nii soojendavaid mänguasju, tooteid ja graafikat et lihtsalt sai täiega kuulsaks ja rikkaks.


notetuus

Eile ujus üle igasugu blogide selline asi nagu Abici bike koostöös Note Design Studioga. Mis on siis itaalia ratas mida disainis rootsi stuudio, ehksiis võib unistama jääda et need rattad tulevad kuskile eesti lähedusse ka. Ja olles tihti hale rott kes ei julge meie liikluses ratatada, sest üks kord jäin rattaga trolli külge ja lohisesin nii mõned meetrid, siis ikka abicikut tahaks.

Aga eriti tuus on omakorda see (johan-siim its for you) et värvigamma sellel kollektsioonil pärineb Rootsi põhimajadelt, ratas per khul maja.
Ja et see invistigatsioon ei jääks vaid väljamaa blogide ahvimiseks leidsin ma selise värgi, et Note Design Studio hakkab koostööd tegema rootsi K-RAUTA ketiga, mingi isetegemise projekti raames. Jällegi nii lähedal toimuvad nii lahedad asjad ja samas päike paistab et lausa tundub et ka meie ühiskonna normaliseerumine pole kaugel.


PS. Mööda Rotermanni tööle jalutades leidsin veel sellise ratta, ema kinkis mulle kostjaga kõrvakad, boss tõi mu lauale sellise fotoreportaazi mu särgiga : )

burdaburdaburda

kes ei laaviks burdat.
Tööl on täna nõnda lood et olen täiega jooniseid teinud mingist jakist ja tema traageldustest ja kinnitustest ja pööretest ja ma tegelikult eit ea absoluutselt seda moetehnoloogilist sõnavara aga välja näeb asi nagu päris.
Jooniste kunn Burda on vana tuus ise. Leidsin nende lehelt kuhja moejoonistusi vintage kostüümidest, kahju et patterneid peab ostma raha eest. Vanasti oli ikka megalahe kuidas nad ajakirja vahel paksult olid ja midagi polnud arusaada peale selle et üüüü. Samas ajakirja eest pidi ka maksma. Niiet ikka peab maksma forever. Igastahes Burda lehel on selline asi nagu fashion history kus kõik naised näevad välja nagu mu õde ja mehed nagu David Hasselhoff. http://www.burdafashion.com
 


Sellest et vaatamind on suht surnud on kahju, kuidas siis kevad neid ei elusta.

IWALY EDGAR VALTER

Suur sõnelus oli mul väiksena nagu.. materjalide, moe, karakterite ja sadakordaläbilappamise raamat. Lihtsalt vahid ja vahid ja nagu okei ma olen koma, ei ma olen hüüumärk ikka, ja kõik läigib ja on roosiline ja nii liikuv appi appi. Tegelikult leidsin ammu aga olin promotigu, head inimesed skännivad Edgar Valterit - http://edgarvalter.blogspot.com/ ja sealt ka sõnelus.

"Teie jutt üks naljavärk on! Tähtsaist tähtsaim hüüumärk on!"


Aga muidu ravin oma röganohuköha, kehvik olla on, ila tilgub, kiired ajad, peaks asjalik olema, apua. Mitu kilo tatti võib ühe väikse inimese seest välja ujuda, uskumatu.

A mu eksmehe maakodu oli muide Edgar Valteri ekskodu omakorda kus ta joonistas pokusid ja asju, tunnen end natuke rahulolevana, et olen saanud seal olla ja näha mis ta nägi. Tobe aga tõsi.

Need ruutudega kummikud ajavad närvi mind, täiesti ebasümmeetrilised odavad välja veninud ruudud ja loll läikiv kummimaterjal. Öääh.