ykikakikomminommi

LOOS ON LOOSITUD! Särgi võitis Anni! Ja ta saabki Anni särgi jeee! Täitsa suvaliselt klõpsates läks nii, aga kuna nüüd osavõtt nii suur oli, siis ma püüan tulevikus veel mingeid lahedadi asju hankida mida loosida, äkki mõni pood tahab sponsordada ja asju anda oleks khuul : )
Anni said...Anni oma ikke, nimekaim ja puha, seda kannaks uhkusega! (kas mulle tundub või tegin ma ka nüüd väikese riimi? )
VÕTA SIIS ÜHENDUST uustuus gmaili
• • • • •

Foto: Sadu-Triste Juurikas, modell: Kersti Pedanik, kunstnik: Volli (Abjasalust)


Reede'sse solarises lähme neljabal Häliga väljapanekut teostama, sealt saab siis neid alates reede sünnipäevast kätte ja NuNordikusse vabakal viin esmaspäeval portsu. Portsud tulevad väga piiratud,  suurused meeste M ja L'id mis siis meestele niisama kenad ja naistele kui minikleidid. Kui ei leia mida tarvis võib alati kirjutada ka, äkki saab veel juurde, kuigi masstootmine on kindlasti EI.
 • • • • •
A meeste sügissoovitused tulid menstylis, Paul Smith on nagu ikka nõnda et, "Tere, mis kell on? Väike kohvi?" + minu huvide sekka lisandus nüüd Spurr kellega on on nagu et, "Noooo tere jah, ega ma ei tee täna midagi, ma ei tee üldse kunagi midagi.. vist oi piinlik."
uusMYYS

Sain invaidi fesaris MYY ART asja ja kohe eihakand ülevaatama millega tegu ja nüüd mõtlesin et kustutaks kõik grupidvärgid ära mis tegelikult häid uudiseid ei loo ja avastasin et see grupp kohe kindlasti loob, sest et on loov. Mida keraamikat! Põhitoreidee : )
MYY ART asub Tallinna vanalinnas aadressil
Müürivahe 36
E - R 10 -18 (Mina ja pmtselt kõik vähegi kontorirotid oleme sellel ajal TÖÖL!)
L - P 10- 17

PS. Käisime Heleniga tellisime mõned särgid ära niiet varsti varsti Reede ja Nunordik ja loos on hoos! Osad tulid ka litrikirjadega ja halodega, niiet päris tahakski kellegile neid ära anda..

PSPS. Laura Kallasvee fotost minu kujundusega särk on jõudnud hopipopi inimeste kõhtudele! Algselt oli veidi kreisim, aga oh pirtsakaid kliente, tuus eniveis.

scan-man

Kohevarsti tegelen ma eelmise posti särkide loosimisega, veel saab osaleda ma arvan nädalakese.

Aga tahaks öelda midagi mida õpetajad on eluaeg öelnud auditooriumitele kus olen istund. ÄRGE RONIGE KOHE INTERNETTI, MINGE RAAMATUKOKKU! Ja trololoo teadagilugu et kõik pole kuld mis on skannitud, sest lausa teemantid on alles riiulis ja skannimata. Aka mu järjekordne lemmar pervoblogi vuhiseb korralikest skännidest. Anne küsis mult, et kust nad võtavad neid pilte?? Kust nad neid ikka võtavad, raamatukogust! Siit moraal. http://daldanhopdala.tumblr.com


Tellisin ebayst oma uuele macile roosa hardshelli ja silikoon klaviatuuri coverkäki (läks kokku ala 150 krontsa). Olen oodand seda nüüd 2 nädalat ja kardan iga päev, et selleks ajaks kui tavaar jõuab käkerdan arvuti nii ära et uuest kaitsest pole kasu. Umbes nagu argipäeva kondoomikandmine trussiku asemel. Päeva lause tuligi ära.

iroonituus

Mu imalaimad siiraimad kukupaimad tänud sõidavad nende suunas kes museumis ja pigem bonnis olid lava taga lava sees lava ees emblusees vaimustusees ja särkidees. See on kirjeldamatu milline vaib esinemise ajal õhus ujus, filippo muudkui kilkas mul kõrva et ma olen hull eit, modellid muutusid täpselt nii wannabe agynessideks kui tarvis ja peale esinemist bäkis me lihtsalt kõik olime poolnutu-suukõrvuni meeleolus. Tundub et vist peab sagedamini selliseid asju tegema. Ja nii ongi!

Väike sneakpeak lavataha kuis mudelid ilusa tapeedi taustal enne-lava ullasid, päris fotograafiga sessikas on ka tulekul. Need minu powerseebikad. PUNASILM!

+ P A L V E ?!!!!!
Siin on kõikide luuletustega särgid 12tk, mul avanes võimalus neid juurde toota ning Reede poodi panna ootama oma omanikke, MILLIST TAHAKS KÕIGE ROHKEM? (et ma teaks mida tellida juurde) KÕIGI KOMMENT-VASTANUTE VAHEL LOOSIN ÜHE VÄLJA KA. KES EI SOOVI KOMMENTIDA JA LOOSUDA - VASTAKE LIHTSALT HÄÄLETUSES! Uhuuuuu : ) hinna paneks võimalikult madala, kuna plaanis on mitte rikneda vaid funnida!

laupäevast ja kolmapäevast ja reedest

Rets nädal algas, kolmapäeval tuleb James Pants biidile ja reedel jagatakse Kuldmune (kuhu kui ma õigesti aru saan saame Annega Tallinn Dollsilt outfitid) ja minu-Karli-taeva 9 tööd said finaali ja siis laupäeval tuleb otsa isiklik põhinärvilaps H.Holland Groupie shõw. Kutsed saatsin välja, kui kedagi unustasin andke märku, mu aju pole terasest.Style Channel:
H.Hollandi maitseline fännikollektsioon kodumaises folklooris ala Helene Vetik 
LETS PLAY NAKED TWISTER LINDA EVANGELISTA
VS
TAHAN SINUGA LAPSI TEHA ANU SAAGIMI KEHA
22.30 show Museum Lounges (Vana-Viru 14)
00.30 show klubis BonBon (Mere pst.6e)
Museumis: DJ-d Cordis & SD
DJ BonBonis: Rhythm Doctor

Meigid: Maybelline
Juuksed: salon+ (Jaanika Anvelt ja Siret Sillaots)
Lavastus: ŽENJA FOKIN ♥
VJ Karl Saluveer

EAT THAT

Ma ei mäleta miks Karl seda ütles aga miskipärast ütles ta, et mõtle kui taldriku põhja oleks kirjutatud that, siis see oleks nagu eat ja siis that. Enivei kuna Karlil polnd taldrikut niiehkaa, siis käisime lõunapausi ajast poest läbi, võtsime sealt kaasa paar taldrekut ja keraamikavildikad ja herewego. Peale tööpäeva väike ~karli ja helene kunstiring~ 

Miks komiksans ja helvetika? Sest me oleme harukordselt haledad hipsterid.
PS. Karl nüüd värskendas mu mälu. Me olimegi sööma minemas ja mingi muu asja peale ma ütlesin EAT THAT. Ja kuna me sööma olime minemas, siis Karlil tuli pähe taldriku idee. Täiega põhjendus.Lumi, see pole nagu naljakas, päriselt ka, keri minema.

11 kilo rõõmu

On esmaspäev, ilm on kenam kui ma kartsin, inimesed käivad jätkuvalt peamiselt mustas ja mehed on jätkuvalt peamiselt kiilakad. Siinmail.

Lennukis vaatasin juulia ja juulia filmi ja mõtlesin et tegelt on see film mitte blogindusest vaid sitaks headest meestest kes jaksavad oma manjakkhüperaktiivnaisi armastada. Samas mida nad ilma nende naisteta ka teeks. Eksole. HEAD NAISTEPÄEVA.

Taiwanist - ilm oli kena, inimesed polnud nii gigamoekad kui Jaapanis. Igalühel oli nunnukoer vankris või kleidis. Toit maksis null krooni, staff ka, kõik inimesed sõitsid nunnurolleritega. Käisin kentingis, taipei101-s, soojaveeallikates, kosmosemuuseumis, kunstimuuseumis, klubi vip-alal 2 minutit, oravatega pargis, siukses kohas kus mingid tuled ja gaasid tulid ise maapõuest välja ja nende peal sai popkorni küpsetada, lasin pakikest mehiko restoranis ja sattusin ka all you can drink diskensile. Ja veel ja veel kuid kui ma selle kõik ära trükiks läheks sõlme sõrmetrükikeel.
natuke hinnavärki:
krabivärvi mantlike 100 eek
koeramantlid 80 eek
valged saapad 100 eek
prillid 30 eek / 60 eek
legoklapid 80 eek
sinine kott 100 eek
gloomy bear 10 eek
rõõsad nike kossid 900 eek (auts)