taiwantuus

Hahahaaaaa
Ma isegi ei oska vist enam meenutada läga ja lund millega pean peagi taas kohtuma. Täna oli meil siin edukaim shoping-spread ühes Häli sünnaga ja sellepuhul kinkisin ma endale mingi 9 asja ja kõik on broke. Mul vahepeal tuli meelde et pfff mul ju pole talvesaapaid ja peaks neid tsekkama ja sellepeale tuligi ära sadatriljon kleiti. Istu, viis.

Hiljem täpsemalt topin pilte kõigest tuusast aga täna eraldi lisalt nii uustuus asi et wopipopi vajab mainimist siuke asi Taipeis nagu Eureka Eureka Eureka. Kunstihingega välimusele tähelepanu pööravad tüübid peavad tuusa poodi ja me tänase shoplusega sattusime ka nende pildiblogisse. Hurraaa. Ülemaailmsus on tuus.
http://www.wretch.cc/album/eureka117
Ja siis töötlemata fotoose kuna mu arvut on katki. Kraammis Eurekas lesis <3

Kohalikus hollikas kannavad naised sätendavaid kaabusid, olematuid sortse ja all you can drink jooke.

meremees eluvees

Vorpisin kümmendkondades kordades singliümbrist ise käsitsi, tõestusmaterjaaal -
http://www.youtube.com/watch?v=bFkIQ_HP_fs
Juba täitsa varsti on see esikas ja samas ka Taiwani sõit ja samas mul tuleb välja ka üks eneseirooniline särgi-kollektsioon Bonbonis seoses üritusega Style Channel ja siis päev enne seda jagatakse ka kuldmune ja ja ja ja Ja parshõvaja svinja. Nääks nääks ilma teemal ka, kõik on kössis ja mossis ja poolinimesed, võibolla lööb ajudesse pidev jalgade külmetamine või saapa sees ülesoojenemine.

Vahepeal tegi dear Creatures midagi meestele mis pole nii tuus kuis e mis nad teevad naistele, kuid selline kevadine tunne ja haklberrifin iisiness on ikka vahvik.


Ja suht uustuus mõte on hammastega kampsun ala http://www.original-fake.com/

reuusabuustuus

Hullult hullamist on selle Antonina singli ja värkidega, video ja kutsed ja pressikad ja televärgid ja suhtlemine suhtlemine suhtlemine printimine muretsemine tsekkamine. Jagan veidi visulle mida Karl hetkel nokib. Ületarbitud kosmoseteema, kuid  olen mureta, sest tean millest koosnevad klipi ülejäänud 3 minutit MUHAHA. Etsiis kutsun üles blogiklemmid ka Krahlima tulema ja Maria Juurt ja meid ja Dima Gerasikut kuulatada.


Vahepeal Reuse Republic saatis siia pildikesi konkursitöödest. Vaatasin need tegelikult kohe läbi ja unikaalideedest jäi väga silma üks, mida ma tegelikult ka ise olen plaaninud ja toda ainet koku ostnud. Aka retrokardinad. Jeesjees. Kahjuks siit fotodelt kogu tuuslus välja ei tule, kuid tegelikult poolmuidu retro-disaini-kangaste unikaalsed materjalid on koguaeg humanates ja muudes kaltsukates täiesti vedelemas ja sugugi ei pea neid tarbima kardina eesmärgil. Lausemeistrite liiga auhind eelmisele lausele. Kristi Pedanik <3
[Ujudes guuglis teemal retrokardin leidsin ullu striimi]


Veel märgiks ära pudelikaeltest sõrmused ja Aksjonova asjad, armaskenavärk. Aga mudu kahjuks on nii et sageli jäävad poolprügist tehtud asjad siiski prügiks ja pikk tee on meil veel minna <3