Balenciaga SS2010


Ja nad on õhus need ideed.

chemisette-jabot-žaboo


tsktsktsk. Millistele klemmudele järgmisel sügisel järele vaadata. Salvatore Ferragamo suure püüdlusega kord Prince'i poolt tagasitoodud žaboo tagasituua on Mees. Burberry Pradaga käsikäes on ka seksuoosod, väike inspiratsioonilaks Jüri Kuuskemaalt. Enihau. Žaboo on tuus asi ja asugem õmbluste kallale, väike pits väike pits.


Ilm on rõve ja ma olen täiesti ära suremas, nägu muutub kilekotiks õues kõndides.

Päris manjakaalselt olen postind see kuu, aga kui kõigega on kiire, siis on kiirusmode enihau peal ja tuleb nigu tuleb.

Taanituus

ADC Disainiauhindade möll on juba mööda minemas. Kui keegi uustuusa külastab kes mingitpidi osales või finaalitses või kuidasiganes Aitäh. Õhkkond oli veidi okvard, kuna see oli väga kodune. Ikka juba viimasel ajal arenes välja mingi harjumus võlts võltsi otsas järele, aga seekord oli lihtsalt tsill. Ei muusikuid ega õhtujuhte, isegi viinashotte polnud. Muhe.
Debüteerisin züriis + vahepeal züriist eemal olles võitsime hõbeda hiigelhammastega mida Karliga koos ideetasime. Tuus nee. Uustuusadest suutis aga Silja Ots pildile jäädvustada mind valgusvoormeeste vahel. Höhöhö. Nagu ütles Rasmus Ibfelt e-typsist - enamus auhindu läks hipsteritele. Hahaha.


Enihau. Rasmusel on tuus naine Jette Tosti Nielsen ja omakorda tema graafilisi töid ringi surfates leidsin ma siukse fotomehe kui Casper Sejersen. Taanlased rokivad mu villaseid sokke. Ja Casperilt on ikka väga mida õppida lihtsa geniaalsuse osas. Möm.

Ja vahepeal rääkisin Moele oma riidekapist. Kusjuures just avastasin et täitsa normal kodukas neil. + Lõpuksometi kaunimat sorti pilt minust, suuremalt paberkandjal :d Tänud@Laura. Mood peaks nüüd varsti välja ilmuma, esikaanel on Valeri Liontev <3

uustuus by tuus

Kuna enesekeskne siga olen ma aint eraelus ja tuusadest kitarridest ntks sain ma vihje Mihkel Massolt ja olin lahke jagaja, siis whynotter olla selles eluosas jätkusuutlik. Jees.

Jaanus Veerberk fesaris mulle: Minumeelest väga uustuus....  http://www.les-queues-de-sardines.com/

Ja guees whaaa-aaaat. Ongi. Sukapüksid on nagu jalamütsid. Teevad jalad isikupäraseks ja huvitavaks nagu mütsid päid. m+o studio teeb siis graafilisi sukki. Igastahes. Väga teema värk, ja eriti tuus et üks meesterahvas hoolib mitte ainult õlitatud erootilistest naistejalgadest vaid ka kreisostiilijalgadest.
Osta saab neid Belgiast, Inglismaalt, Portugalist, Austraaliast jne ja mis minu jaoks tähtsaim Taiwanist Taipeist kuhu ma veebruaris lendan. Saatus!

Puublogi


Mingi puublogi lisas sõbraks. hahaha. Puublogi.. Drum-stick-pencil on tuus tho.

Siim: seal paar asja on ikka veits ägedamad kui see pliiats
 Helene: no mul eiold "ägeduse" isu vaid ma reaalselt ise sageli trummeldan pastakatega, aga röstsaiakujulisest joonlauast pole unistand :d

mobiil katki pea täis vatti

Veits üle nädala tagasi katkines mul mobiil, kindlasti mitte seetõttu et ma aastavahetuspeol ise ka trepist alla kukkusin rääkimata mobiili kukkumistest ja muudest hukkumistest. Enivei ta hukkus. Ja peale seda kui 2 päeva oli suht feil kommunikatsioonideboris elada, hakkasin ma täisvõimsusel otsima uut mobiili. Kriteerium: võimalikult väike, võimalusel klapiga, mingit värvi mis pole must-hall, kindlasti ilma puutetundliku ekraanita, mugava kena menüüga ja suht minimal. Brausisin läbi kõik poed nii laivis kui veebis, mis meil siin eestis on ja täitsapekkis siuke koledus on letis lihtsalt vali käki või käki vahel.. BÖAHUJSHJAGDasfjhfs. Brausisin ka ebay läbi ala kirjutasin otsingusse - pink cute cellurar phone jne. Höhö. Kuidagi pikalt täna lasen, enihau. Lootusetult hakkasin läbikäppima veebilehekülgi omavaid siukseid maffia-lombard-gazudatut-tjelefon jne poode. Ja siis leidsin Mustika keskuses mustakal mingi poeke toovad välkarist suht siukseid mudeleid mida eestis pole, oh appi eesti menüüd pole neil aga kui po see veel on. Ja sealt tuli mu beebi, Sony Jalou. Jeeeee. Päris haige miukse nusperduse pidi läbima selleks et leida föön millel on kõik vajalik plus välimus ja sisu ja üleliigset kama ka pole. Nagu mingi abikaasa otsing.


Aga mingi hetk peale seda sain ma aru et mu pikaajaline säästmine ja rahakogumine on viinud mind selleni et saan sõita külla Helenile Taiwani. Ja peale telefoniostu, hankisin ka piletid. Ja siis hankisin mõistuse ka sest Taiwanis on ju kõige ullem tekniik üldse. Ning rikkumaks oma tuju leidsin kohe siukse poe mis on nagu nikanaka mida hullud föönid mingi tuhande krontsiga. Niiet arvatavasti Karlile toon ma sealt midagi veel erakordsemalt tuusa kui Jalou. http://www.lightinthebox.com 
Vahepeal kusjuures ma tean oli siuke virma nagu spesialphones ja toodi eestisse pidulikult igasugu kraami, aga nüüd nende kodukas ei töötand niiet ei tea äkki uus äriidee eksole.


Hell Yes

Täna sain ma tvitteris mingi siukse folloveri nagu hellokittyhell, mis tegelt on mingi mees kes peab mingit blogi kus ta jaurab sellest kui räme kitty on ja postib igasugu pilte temast samas tehes endale sellega tohutut reklaami nii fännide kui antifännide seas plus samas tehes veel tohutumat reklaami hellokittyle enivei, sest seal on ikka totally neid pilte ja värke retsides kogustes, vaatamata väga feigile viha-kirjeldusele: "Feel free to contact me at hellokittyhell @ kittyhell.com unless you are going to ask where you can find some Hello Kitty item on this site -- in that case, don't bother because it ain't going to happen." Nagu..emmm see totally häppenib.

Enihau. Vargin sealt täiesti haige asja. Lisalt väga hull. Tuus või antituus, aga minu vaimuhaigele stiilile kuluks küll ära üks HK pepskin. HAHAHAhahaha : )))tuusad tited

Ma olen tegelt juba täitsa paar korda mõelnud, et kas tited peaks järgima värvilist titemoodi või nägema välja nagu khuulid pisikesed täiskasvanud. Vahest mõtlen nii ja vahest naa tegelt absull ei oska otsustada. Mingid päris suvalised asjad pole nagu see ja samas tahaks et lastel oleks endal ka mugav ja huvitav oma riietes ja teadupärast ntks väikestel tüdrukutel pole puusasid seega traksipükse on mugavam kanda kui tavalisi teksaseid jne. A mispidi jääb siis?
Kids of luxury pani täna mul selle pulga ette.


Harilik-lapse picture source http://centria.files.wordpress.com/2009/11/0161.jpg

Ja veel tuturutututuuu pandi üles mu TEDxTallinn jutuke. Kui seda kuulata siis ilma eelarvamusloorita, sest teistmoodi ma feiliks eos. http://www.tedx.ee/helene-vetik/

Avatuus


Suht peale esimest filmitundi mõtlesin et fak kuidas minu avatar välja näeks, ma loodan et mitte nii nagu see käkk. Höhöhö

ps. Jaanuari Cosmos ongi uustuus asjast see blogijuttude intekas, ja toimetaja toimetas mu ametinime AD (art director) DJ'ks. Tekitab küsimuse mille ülesehitusest võiks leida roppusi : ) jee


psps. Aastahitt oli okoko, ma ei tea seda laulu mis võitis a kiluvõiku vutimunaga oli väga nomiz. Aastavahetusel sõin ka kilu. Enihau kuulsin komplimenti seal aastahitil, et näen välja nagu la roux aga nüüd pildilt vaatan et näen välja nagu nõid. A see et tädi saatejuht oli riietatud lady gaga'ks oli imo ullult tuus ja kreisi värk. Huvitav kelle idee see originaalis oli, mulle toimis.

pspsps. Antonina'le tegime fesarisse klubi ka, sest kontserto nüüd viimati kogus miljard inimest ja tundus et nüüd ongi käes vajadus meid ühendamaks. Peost vidio ka seal üleval. 

pspspsps. Tegelt on päris uustuusasid värke millest trükkida, aga küll jõuab <3