CHEFUPKA

Sattusin disainsvami kaudu sellisele lehele nagu ecrater.com ja ohoo ohohooo seda kokkusattumust, sest just eile ehtisin ma kuuske mis tänavu on mul suht kiilakas kuid samas väga lõhnav. Plaanis oli tegelt uuskasutuskeskusest vanakooli ehteid hankida, kuid mul on eelmisest aastast kokku ostetud sett mustad pallid vs valged pallid, mis on ka päris khul. Enihau. MA ARMASTAN KURGIKUJULIST JÕULUEHET!!! Helen Objartel this one goes out for you :* 100 krontsi maksab. Pühipühiiii!

Ma mäletan et vanasti oli nii et tuusimad haigeimad kuuseehted ala flamingo olid lihtsalt nii tuusad ja vanaema ütles et selle me tõime veel Saksamaalt miljard aastat tagasi. Vot vot. Ja no Snegurochka helesinises rüüs ka kuuse alla hophophop, Venemaalt omakorda.


kiiruseviirus


Nii rämekiireks on läind et pole tuusamiseks justkui seda momenti. A küll see üle läheb. Pmtselt on nii et SHITaks on vaja teha. Laupakal ehksiis 19 on cyberpunk muusikal Rhizoomis, 26'ndal on Antonina esinemine Salvadoris. Ehksiis siinseal saab kohtuda kui on viitsing mitte maapakku minna. Sinna vahele jääb veel tuhat projekti ja muusikaga tegelemine. Õnneks. Parem väsitada kui väsind olla.

Ja nii külm on enihau et inimesed näevad välja nagu beebid aka pampud. Siuksed tuikuvad kapuutsides elukad. Ootan juba aega mil saaks kanda nabapluuset :P

ps. Jaanuarikuises Cosmos saan ma taaskord sõna oma lemmikblogidest seletada. Ja ikkaveel on esikohal planeet tampoon, loodetavasti seda välja ei toimetata <3 Sealt pärineb ka tänane kaunis Raisakotkas, höhöhö.

loomastuus

Loomad on tuusad, ÕUES SAJAB LUND! Ma ostsin just saapad millega on võimatu lumel käia ja rooman täna Milana raamatu esikale (rooman romaani esikale hõhõ). Kich kuubis ühesõnaga. Ja veits loomakichi ka. http://www.thesecreatures.com toimib mulle täiega, ja miks ma säärane idioot varem ei teadnud sellest saidist ei tea, aga kostjale igastahes ei jõua ära tellida tema näoga sein-kausi-kinnitust.
Nagu ikka ei tea ma täpselt kes uustuusa lugemis statistikas täpselt figureerib, niiet mainin ära et ma olen tohutult naiivselt rõõmus ja manjakaalselt uhke enda üle, sest ADC Estonia disainiauhindadel saan olla üks züriikestest. Niiet pliis totally on üleskutse ikka saata oma khuule disaintöid! Aktiveeruge, aega on 11 jaanuarini.

Konkursil osalevad ainult Eesti Vabariigis registreeritud firmade ja/või Eesti Vabariigis alalist elukohta ning elamis- ja tööluba omavate autorite poolt loodud tööd. 
Iga konkursile esitatud töö või tööde seeria osavõtutasu on 300 krooni+km.
Konkursil osalevad ainult need tööd, mis on esmakordselt avaldatud, müügikanalisse jõudnud, kasutusele võetud jne mitte varem kui 01.01.2009 ja mitte hiljem kui 11.01.2010. Konkursil osalevad ainult Eesti Vabariigi seadustele vastavad tööd. 
Joonistuusisid

Deviantartist sai välja kaevatud maailmanunnu outfit collection. Ja tuli välja et selle tegijal on mitte aint devart vaid ka blogi ja ta teeb väga toredaid moejoonistusi ja muud ninnunännut. Tsktsk. Ja no ästi mitmed mimmid teevad seda autfiti joonistusteemat aga no.. sellel peale nunnuduse tastet on ka seda vaba kätt ja tehnikat ikka ANTUD. Tuusik.
http://nancyandmarco.blogspot.com/
http://nancy0039.deviantart.com/


kudumid tapeedis

Rutturutturutttuuuu, Humanainff on täiega minu kätes, see nädal siis:
T: 25.- / 5 eset = 100.- K: 20.- N: 20.- / soodusmüügitunnil* 15.- R: 15.- L: 10.-
Ma omakorda suutsin täna haarata väga pehme nõukoguliku ereda punakasoransi pontso, 25.- yupipupi. Tegelikult plaanisin selle kinkida pontso-mimm vonBi'le kuid nüüd kus fotostasin pontsot, avastasin et ka minust võib saada pontsostaar. PONTSO, apua see sõna tapab mind. hahaha.


 Enihau. Vargus otse Nylon blogist on kampsun kus ufo varastab lambaid (800 eeki), seetõttu et Humanas oli ntks kampsun karudega ja põõsastega ja sinna sisse oli kootud kiri - garden bear. Tundus humanatopikuleidudega kooskõlas ne.


ETV's oli just käimas enesetapu-juttude nurk. Enne seda nägin Donnie Darko tegijate The Box'i kinos. Mulle väga meeldis, kuid ma ei vajutaks nupule ja teisi asju ka ei teeks nii nagu nad seal tegid. üllaülla. Aga filmi 70'ndate puhas stilistika.. oiii Nominominommm..! Optilise tapeediga mätsiv diivan, kollane telefon, kollane telekas ja noh.. youknow. Laavius. Ehksiis suitsiidseid kunstilsi ruume saab ikka suht tuhat korda paremini ärateha kui hädaluulenurgas.