tuus pill!

Ma ei tea mida siia ette kobiseda, aga me vahest massoga saadame üksteisele kenade pillide pilte, ja need pillid pole tsikid ega tillid. Ja mass peatub siis pikemalt, tänn-tänn-täännnn!! \m/
(ja madis sul läheb ka ühes "artikli" kohas suu muigele ma olen selgetnägija!)

Nii.
Helene küsis, kas ma oskaks midagi uutest ja tuusadest kitarridest kirjutada. Enamus kitarre, mida võib tuusaks pidada, ei ole kahjuks uued, seega on käesolevas valdavalt vanad pillid.
Alustuseks mõned, mis ka tänapäeval tootmises, seega saab iga hipster oma emobändis ka uhiuue relvaga omapärane olla.
Epiphone Aistreamer; Gretsch Bo Diddley; Tenayo Violin Guitar
Nii. Nüüd vanemate juppide juurde, mis mulle silma on jäänud oma omapärasusega. Kõiksugused biitlite ja hendriksite kitarrid on piisavalt tavapäraseks kujunenud, et neid siia mitte postitada (kuigi enne violin guitari tõin välja).
Esmalt pilt, millest üldse Helenega antud teemaline vestlus alguse sai.


See on Eddie Van Haleni teema, tema on alati väga stiilsete pillidega mänginud minu hinnangul. Võta kasvõi teipi ja kopeeri ennast kitarrijumalaks.

Teine artist, kelle pillid pigem nilbusega silma paistavad, aga mida siiski võib tuusaks pidada, on Prince oma  mereelukate ja harfide ristsugutisi meenutavate kitarridega.

MegaTuus Prince'ikas, küll vasakukäelistele.

Neid peamiselt Aafrika mandril levinud kitarre tehakse tegelikult tänapäevalgi. Ma ei kujuta ette selle pilli saundi, ja kas plekkpurgist üldse midagi head võib välja tulla peale Pepsi.

Päris piisav juba, aga mainiks veel ära, et kuigi kvaliteedilt olid Tšehhi, Bulgaaria, Rumeenia, Poola jne sovietiaegsed kitarrid vadavalt kehva kvaliteediga (kuigi oli ka üksikuid erandeid), siis välimuse pealt nad end tagasi ei hoidnud. CheesyGuitarsist mõni lemmikum siia toodud:

Kes ei tahaks endale kõlariga kitarri??


Tonika rapes you

Ma annaks inimesele, kes laseb linnukujulised kitarrid masstootmisse, oma Jeremy Clarksoni autogrammiga bussipileti.

Üldse võiks tänapäeval lisaks isehäälestuvatele robotkitarridele ja kokkukäivatele mõttetustele või liigse saundipedetsemsega tegelemisele rohkem tähelepanu pöörata uute välimuste ja huvitavate kitarride loomisele. Hea saundiga pillil võib olla ka omapärane välimus. Muidu kitarrlus hääbub ja isegi Datarock viskab kidramehe välja. Eritellimusel tehakse huvitavaid värvilahendusi, saab Warmothist ise jupid tellida ja midagi välja saagida jne, ainult loovust on vaja. Ja enamjaolt ka palju pappi. Oskuste puudumisel kontakteeruga Kuldari või Genaga. (vt. ka http://www.rada7.ee/?s=f&k=4&id=1861&p=0&highlight=zenja)


Okei, tsau.
ps. Aa, ja kui kedagi võiks huvitada, siis minu enda omanduses olnud kitarridest on mu lemmikud välimuselt:

Mihkel.


kingi-manjakiti

Just käisin ma TEDx'il rääkimas multiinstrumentalismist ja here we go mu lõhestunud isiksus on saanud lõppudelõpuks väljundi näitlemisaladel <3
PS: Aka kes mind irl tunnevad pole deborit, aga kellel debor siis ei tasu murestuda see on ikka fiktiivkarakter/näitlemine jne. Kititamine siis!

TED'ist aga niipalju, et tohutult inpiratsiooni sai, ja totally soovitaks ikka jälgida neid loenguid, eriti inimestel kes enam või veel ülikoolis ei käi, väga mõnus on tarbida midagi innovaat-õpetlikku. http://tedx.ee/

Ning elutuus kahesajataalane kleit mida saab väga väga väga täiega õmmelda soodu trikotaazist hophophop. Tänud Stylein Kennedy.

androgynes-shmozynes


Esinemine läks hästi. Aitäh!
Cosmopolitani sünnipäev oli nunnu, sest seal sai cosmopolitani kokteile mitte veega lahjendatud veine! Hurra!
Vahepeal kraaksusin ekspressile oma imalast muusikamaitsest ka.
Ja siis veel osalesin Laura Ollo pildistamisaktsioonis kus üllaülla, mul on munad. Whynotter. Aga selle tulemeid näen ma isegi alles saja aasta pärast mingi seitsme päeva vahendusel.

See sügistalvine sügis on toonud sellise muutuse mu imagotundlikusesse, et ma leidsin kuskilt tuusluse et käia ringi gigantses lapsikus kaelkirjakmustrilises kasuk-jopes ja soovitan teistelgi mitte külmetada.
+ parim stressiravim on kasvõi palgata puhkus võtta ja lihtsalt ilma igasugu reisuta tegeleda oma tegemata jäänud asjadega.

Ja siis uustuusadest värkidest tegelikult seda, et selline lugu siis. Sada aastat tagasi leidsin selle androgüünse blogi ja sheerisin seda helenius objarteliga aga korralikult universumi tähelepanu eihakand keerama sinnapoole. Aga tegelt on hullult kuum, oma komplekse tuleb ikka imbreissida mitte silikoniseerida <3

pildiksed sealt blogist siis.

kallid ideed

Kui asi maksab friggin kaks tuhat naela ja sa nagu tohutult tahad seda asja, siis pmtselt on kaks varianti: A. Varastada; B. Kasutada meetodit: Kõige mürgisem kook on see mida süüakse silmadega! aka varastada ideed. See kuidas silmatoit on seotud ideevargusega on see, et kooki tuleb süüa mitte silmade vaid ajuga. Ja see selgitus ei tee sugugi mõistlikumaks mu ideekäiku niiet parem on lihtsalt pildid välja tsekata. Päritolumaa on Kabiri.

ringlemis raport

Kus sa käisid kus sa käisid uustuusakeeneee igalpool käisin igalpoolkäisiin bloogikeeneee. Rahvaviisil lauldes kaasalugeda.


Käisin moejoonise näituse avamisel, väga mitu head asja oli, lemmik oli ka, aga fotokal oli aku tühi eisaand lemmikust pilti teha aga promoks siinkohal ta blogi! http://katyushagallery.blogspot.com/ Seal kohapeal oli siis veel khuulimaid asju ka temalt niiet tasub oma nina pista lastemaailma vasta.


Siis käisin Caroti ja Tanditi avamisel, mis oli selline minujaks ebatüüpiline aga ma kujutan ette et XO venelaste jaoks väga tüüpiline glamuuri overload ja mu kontsad jäid botaanikaaias mulla vahele kinni ja Dima ütles et kui ma mööda treppi jalutasin siis tagumik paistis kleidi alt välja. Thank God. Eksole. Aga Filippo fotod on ikka tuusad as usual. http://www.woland.co.uk/

Ja siis käisin veel kirjastajaga kohtumas kuna minu ja Birk Rohelennu ühine raamat otsustati ilmutada. Aga selle tekstinäidistega ja meediale tutvustamisega hakkan ma tegelema peale järgmist nädalat. Märksõnaks on muidu Be ready in veebruar.


Mis veel.. Gigantsed hambad said avatud Solarise ees, inimesed muutusidki bakteriteks ja retsisid hambad ära, mida oligi vaja tõestada. http://www.youtube.com/hambaaeroobika

Ja järgmine reedepaiku ehksiis 13 november hakkan ma hoopis muusikaloojaks lauljaks ja esinen ansambel Antoninaga Odessa popil Mustpeade majas. Miks ma sellest taas ülepläkutan on see, et me toppisime hunnik uusi mixe maispeissi ja fotosid ka. http://www.myspace.com/dantonina


Veel jah punkt number sadaviiskendforever, taaskord sain pläkutada oma lemmikblogidest, seekord pühendudes rohkem lemmikutele kui endale ja tulevases Cosmopolitanis siis.

Aamen!