Mia Farrowtuus

See eiole üldse veider tegelt et alati kui on mingi kuuekümnendate androgüünse tsiki teema, siis marsib eespool Twiggy ning Edie ja Mia longivad kuskil guugli avarustest talle sappa järgi. Aga Mia Farrow oli kuidagi niipalju sügavama ja spuukima välimusega, eriti nüüd kui mul ka eiole juukseid, siis ma väärtustan teda kohe eriti HAHAHA :P


Enihau siuke fännwall on mul guugeldatud. Erinevad tuusad fotograafid on pildistand tuusa piffi ala 50 aastat tagasi ja kuna lehtedel kust pildid tulid pole ka nimesid mainitud ei saa ka mina neid mainida ja lähen vangi. Aga mainin ära et ma olen pööbel ja alles hakkan varsti vaatama Rosemary’s Baby filmi millalgi.

Õues paistab päike kuid näruselt külm on. Teisipäeval seisab ees kohting raamatu kirjastajaga. Aga veel ei ütle miks! Hühühühüüü!
Käisin eile vaatamas improteatrit, rämenaljakas on ja soovitan, mitte aint sellepärast et mul seal sõbrakesed näitlevad eks. Kahjuks on nende logo ja veebikujundus ja reklaamklipp sellised, et never eiläheks midagi vaatama ja nii piinlik on et appiapppiii, aga sisu loeb! http://improteater.ee/

Ma unustasin võilevad tööle kaasa teha ja nälgin nüüd lõunani välja, see ongi mu ilu sadadus.

veelveelveeeel

Enam ei mäleta kuidas aga sattusin mingile siuksele poele nagu Dear Creatures, mille just sügisvärgid on nagu eeeeeriiiiitiiii mõnusalt piltidele pandud. Väga Duffy-jne-tuus.

Ja kuna inimeste mõtted ruumis lendlevad peadest väljaspool ja jõuavad teineteiseni peade sisse ronides ja ma omakorda olen kaagutand et tänapäeva eesti moejoonis sakib täiega, siis nüüd peaks kaagutama omakorda sellest, et 3'ndal novembril 18.00 avamine - Eestis esmakordselt uue generatsiooni moejoonistuste näitus pealkirjaga "Uus Eesti Moejoonistus" (ongi siuke pealkiri v). Näitus toimub ajavahemikus 3.- 14. november,  Disainigaleriis Tallinnas, Pärnu mnt. 6. Kuraatorid on Kätlin Kaljuvee ja Marju Tammik. Etsiis saab välja tsekkida misvärk toimub. Tiiserpilti ka.

Muust elustolust seda, et 13 novemberi õhtu kinni! Sest ma hakkan laulma Odessa Popil. Jeesjees, kreiziness deyn eksole. Aga sellest täpsemalt siis vastaval kuul. http://www.myspace.com/dantonina

Teine jutlus on see et ma tegin omale juuksekärbet ning liigne passimine arvutiees viis mind prillihankeni. Prillid pärinevad säästu-prillipoest, maksid allahindlusega 75 eeki ning sündisid nad vanaemade-letis, müüad vaatasid mind kui vaest maitsetut debiili, ma vaatasin samal pilgul vastu :* Prillide sisse on kirjutatud Feel Good. hahaha

OUHAIOOO

Heheee
Markko kirjutas et läheb taaskoord tööle rattaga. Kuigi saasta eksole lendab silma- ja sokiauku igast maailmakaarest. Ja et vahepeal Kona pidi tegema mingit rattavihmaülikonda. Ja siis ma tahtsin midagi vaimukat pilti vastu öelda ja googeldasin rainy day suit. Ja leidsin hoopis mingi saidi kus on päris tuusad meestekad riiete setid. Ja siis sattusin siuksele asjale peale nagu ACL.
A Continuous Lean räägib asjadest. Usa asjadest, ilusatest asjadest, hästi disainitud värkidest ja igast muust staffist. Vahest isegi inimestest ja ideedest. Niilihtne ongi. Rohkem head kui halba. ACL'i teeb Michael Williams Ohiost. (proovi hääldada OUHAIOOO, laavin usa osade hääldamist, massatsuuseeets, teks's, älbäma jne). Enihau Michael elab NYCis on a factory floor of Paul+Williams. Lala!Aga üleeile ma mõtsin et kmon ma eipane veel elusees talvejakki mu keha peab lihtsalt harjuma selle külmusega, sest muidu mida ma talvel peale hakkan daa. Ja täna panin täiega sooja gigantse mantli ja niiiiiii heaaa oli jalutada tööle. See lihtsalt blokkis tuule ära ja ma olin nagu..mmm mantel. I love you.

kaanelaaned


 
Tahan emmata Jaapani Vougide küljendajat kes paneb tähekestega ullu. Foto ja tüpo ja tüpo ja foto m-m-mmmmwaa!


Vaatamata sellele et mulle üldiselt uus Anne&Stiili värvus, küljendus jne blabla täiesti sümpib, ja see on ülituus et see kuu on superhaldjasnaisega Ravshana Kurkova shuudikene...

..Enihau esikaantel jäi stiilile küür ja annele viktoria.

vanatuus shott

VIHMA SAJAB AGH!
Ja Anne hakkas vaikselt püsti panema oma creative töödega ja modellindustöödega blogindust. Mainin seda mitte veresideme tõttu - milles meid annega tihti süüdistatakse mis on äärmiselt absurdne sest midafakki ma teha saan kui mul on andekas ilus õde mingi mitte rääkima temast ja mitte castima teda sest ta on mu õde v. vaid jes mainin seda seetõttu et khuul on. 

Aknast väljapoole jääb roheline telk, kus noored justkui nõukogude kartulimüüjad külmetamas on. Kui kurb. 

Minu sees elab mingi bakter ja seetõttu ei tee ma nüüd pikemat aega shotte ja see pole absull seotud sellega, et vaatamindis on nüüd snäpshoti sektsioon. Millest arvan ma seda, et see võiks piirduda ikka endapildistatud snäpsudega, sest neil on nagu rohkem seda tänavarealismi tunnet kui guugeldatud piltidel, hinge nohhh.
Ja näppides seal neid snäppe tuli mul meelde et uhuhuuu ma ju käisin paar aastat tagasi elupikal jaapanitripil ja pole ühtigifotot sellest ajast avaldanud. Jeeeeesss.. Siin siis mõned tuuslused, need haiged kujud elevantidega on muide mingi 2 meetrised.  
Viskan nad vaatamindi ka varsti üles, siis saab reitida (daaa).

vildikad ja asjad

Hipsterlusarutelu läks normabiidilt, kuigi ma läksin rämedalt närvi vahepeal onu Jüri peale. Siiiis plektrum sai läbi. Fibiti plaaditurg sai ka läbi. Ja mingi sadatuhatasja alles algab. Jeje.
Rõvedalt külm on, inimestel seega välimusega seoses raskushooaeg. Nägin ühte piffi juba üleni lumelaua kostüümis, siukseks valges mingite värviliste laikudega. Tegi suitsu kokaplaza taga. Tsiteerides klassikuid tuli mõttesse: WHATT?! Kui virukeskusel oleks seeaasta jälle moepatu kampaania. Eksole. Muide Karl ripub nüüd Virrari sees ja ees.

Aga ma mingiaeg sain mustvalge vaatamindi särgi ja kuna maisuuda ringi liikuda mingis promomaterjalis siis tegin vildikatega sellest helvetikasärgi. Triikisin ära ja pesus ka välja eitulnd. Tuttuuus! + MUL ON KIRJUTUSLAUD AT LAST.hipstershmipster

Mu vihatuim sõna maailmas on MAHL, ütlen aeglaselt mahhlll ja jälestan seda tunnet kus H ja L ühinevad. Ja mu vihatuim sõna number maiteamis, on SUBKULTUUR. Kristlikus kanalis just hiljuti mingi kaks pimmi ütlesid, et uurime mis sunnib noori siiski olema nendes hirmsates subkultuuuurides ja siis mõnitati punkareid jne Aga õde on õde mul ja Karl on ka Karl seega ma ütlen siukse üleskutse edasi vatamata vihale subkultuuri kui sõna vastu:
Tervist.
Laupäeval toimub FIBITI raames moedebatt, jututeemaks on hipsterid ja subkultuurid üleüldse. Häält teevad sotsioloog Lii Araste, copywriter Karl Saluveer ja EKA moeõppejõud Jüri Siim. Tulge kohale, vaielge, avaldage arvamust ja veetke hästi aega. Vestlus algab kell 14.00 Viru Keskuse Rahva Raamatu Boulangerie kohvikus.
Niiet peab ronima ja kaasa elama arutelule ja siis siiiis siiiiiiis Matrix'i vaatamise maraton Kosmoses. How hipster is that. Uusim mood on lükata omale torbik kuklasse ja istuda paljalt kookoni sees.

Joonistuusamine

Täna hommikul rääkisime Jaanusega köögis juttu sellest kuidas mood eiole enam ammu mood vaid puhtalt stilistika ja oh kui vähesed veel teevad päris moodi. Ja kuna hommikul olin ma kogend nägemaks tallinn dollsi uue, väga ilusa kollase kleidiga kollektsiooni lohakaid sketse, mõtlesin automaatselt et miksküll ei võiks moejoonised olla nagu vanasti, või nagu........Sandra Suy. Täiega ju väiksena mingi burdast või kuskilt sai tsekata hullult mingi ekstreemtähelepanuhoovusega lahedaid joonistusi. Whatsupp siis sellega. Enivei Sandra kodukalt seivida ei saa niiet uuemaid asju tsktsk http://www.sandrasuy.com/. Ja Jantsik omakorda saatis mulle kohe ka pilte ja seletas ära et pmtselt kõige kõvem moejoonistaja on Mats Gustafson. Ja no seda et anatoomia on kõige alus ja isegi anime-põrsas karakteritel peab olema luustik et nad paberil elama hakkaks oma nunnuelu ja et ekas meil anatoomiaõpetus longab ullemini kui joodiknoored eka pidudel, see on lissalt laiffi.
Käisin teatris vaatamas Tarbetuid, Vati värk rahvusraamatukogus. Okaad kui mõnus realistlik närvitsemine kõikonpekkis oleme skandinaavlased ja ei suuda asjadest õigel ajal rääkida jnejne tükk. Ofkoors sellepärast mainin ka et mu klemm Marilyn Jurman on seal üks neljast osatäitsjast. Go säästumarketgirl!