tuus-shop


A topshopile tegi Emma Cook siuksed saapad, milledele ütlen ma.. Me ei kohtu iial, kuid mingi närune trend ekspressi tootja võiks teie 500 krontsased kaksikvennad hiinast tuua ja siis vbla ikka kohtume.
SAATKE PLIIS LOOMADE VARJUPAIGALE TOITU JA MUUD TARVILIKKU! Ärge raha saatke, sest tõesti ei tea mis sellega seal peale hakatakse aka varasem negatiivne kogemus. AGA MUIDU ON UUSTUUSIM TUUSEIM TUUS TEGU TEHA KLEMMUDEGA ÜHISSÕIT LOOMAPOODI, OSTA HUNNIK TOITU, VIIA SEE VARJUPAIKA. Asukohtadeks jne Google eks. Kutsud ja kiisud on hädas! :'(

tuustool

Kohe näha et sügisel riliisitakse kõige rohkem khuulisid asju, sest inimhed on peale suve uuesti tööl ning nupp nokib kiiremini ja produktiivsemini. A mul on vaja et keegi mu kaks ilusat tooli ära võtaks. Üks on korras ja teine poolik. Alt roosad pealt ükskõikmisvärvi riiet on vaja peale kleepida. Panen siia kogu kordategemise sessi. Rahhi palju saada eitaha, võibolla eitaha üldse. Pmtselt meili teel suhtleks ja siis tooge mulle dooleyst või kindermune võimidagi vastu. Bitte.


Ja siis natuke telliskivi uustuus kümnekrooni väljamüük bomsilaada pilte kus ma sain müüdud üle 70'ne asja.


Ja siis veel morsi poest ostsin eile keds'i ketsid. Ja õues kõnnib tädikene eriti tuusa imeliku väikse musta koeraga. Tahaks reisile.

koer, laud ja kaks tooli

Kui pole fotoka juhet kaasas siis ei saa teliskivi pilte ja värke üles panna. Aga väga tuus oli, later more.
Palju õnne sünnipäevaks Teele! Väga armas ajaveetmine toimus ja ma oleks ise tahtnud seda koogikaussi tühjaks lakkuda Kostja asemel :*
Cornwallis elab üks Ben kes on illustreerija ja kellel on pmtselt samasugune laud nagu ma just tellisin aint teiste jalgadega ja samasugused toolid ka aint üks tool on sinine. KAS POLE KOKKUSATTUMUS. Seega unistades oma ülikhuuliost tulevasest kodusest workspeisist, mis saab olla khuulim kui vahtida Beni workspeissi sama laua, toolide ja isegi koeraga (õiges suuruses koer kuid valet tõugu).


Ja veel siis veel olulisem jutt, aka Anne Vetik, minu sestraa, on kirjutamas tohutult tohutult TOHUTULT naljakat täiskasvanute lasteraamatut. See tähendab siis seda, et sa peaks olema piisavalt inteligentne, et mõista huumorit väikse nirgi üle ja teadma et hüäänid on tegelt väga targad ja tuusad loomad ning freskosid saaks teha ka papist maja seintele. Ja mina omakorda teen raamatule illustratsioone! Je!
Väike privjuu ja paar jutukest raamatust siiiiiiiiit.

hipsterite laadapäevad

Juhuu homme hommikul siis kella 10-11'st hommikul, hommikul müüme mina, Madis, Ester, Tõnis, Jaagup ja Mariliis telliskivi turul peale saiakeste ja muusika veel täiegast asjuuuu. Minu asjadest pole mõtet pilte panna sest ma panen hinnaks kõigele 10.- eeku ja las lendavad uute omanikke kätte võimalikult kiiresti. (TUPPA RUUMI VAJA ASAP!) Aga Jaagup ja Liisu tegid oma asjadest pilte ja nüüd ma fesarist need varastasin ja panen siia mõned ka. Kui jalanumber oleks natu suurem siis need lillad kingad oleks minuuuuu!!! Jalanumbrifeillll..


Mul on täna eriperv küünevärv, seda saab ka homme vaadata. Tasuta :*

+ peale telliskivi asja mis lõppeb 4 paiku on polümeri asi mis algab 7 paiku!!

Mary Kantrantuus

Oh gooosh!! Mind ei huvva absull kuipalju sellest võibolla juba blogitud on võimisiganes. Sest kreeka disainitsiki Mary Katrantzou uus lõhnaõlikleitide kollektsioon on lihtsalt. NII UUSTUUS OMG! Etsiis kes juhtub Londonis 19 septemberil olema Fashionweekil, Ma heidin teid!

bufet kosmosa

Noksi eeskojas rippumas on armsakene plaku mis ütleb et 12 september aka laupäeval siis, hakkavad noored eesti disainiklemmud müüma värke Polümeris kell 19 ja peale seda siis pidutsema (75.-). Kosmosepuhvet. Nujasiis paraleelselt sain ma kirjakese Johanna Eenmalt et äkki see oleks uustuus teema, ja siis ma googeldasin seda Johannat ja kuna tundus kena tüdruk siis wai nott. Tsekkasin järgi stuffi millelaadne müüki siis tuleb ja jagan seda ka. Tadadaa. Hevimentali värk siis ja Katrin Ainson jne. Hevist mu lemmiksärk on forever Väino oma. Kreisimatrjoshkaamööbiga. Kuigi ma jälestan umbmäärase v kaelusega lõikeid.
Voooott. Ja ennem seda siis laupa hommikul võib ronida Telliskivisse, sest seal on biidi kohvik ja võibolla ma orgunnin klemmusid müüa kümne eeguga tuusasid asju ära <3ps. Kuna eelnevalt vaatan et peol olid nylon-kollaste-küünte mimm ja segase näoga Robert Randma, peaks okk olema :**


psps. Uues AnnejaStiilis on minu lõust juuksevärvide osakonnas : )) Siuke nägu on peas võrreldes normaalsete naistega, nagu mulle ikka VÄGA meeldiks juukseid värvida. Ikka VÄGAA. Pmtselt nii ongi ju.