boys boys shmoys

Sügis tulnud on mu ninasõõrmetesse ja muudesse kehaosadesse koos palaviku ja muu rõvedaga. Rääkisin eile ekas uute graafiliste disaineritega jutlust ja sain täitsa natuke aimu, et asjalike inimesi on. hurrei. Päris ull on olla mingite kogemustega noor inimene, hea et ma ei mädane veel.

Enihau, asju mida ei saa endale lubada saab nagu ikka tarbida soovitustena ja minu peiks peaks kindlalt olema Thomas Engel'i sügistalve mees. Jees.


+ Arturtsik toppis feisbuuki rõvedaid meeste-ehteid loomadest mis on samas ka tuusad ja samas ka rõvedad. Ja samas ka tuusad. Reid Peppard sa tead mida sa teed.

Kerin Rose rahatuus


Kerin Rose'i rihanna päiksekad maksavad nii 4 kilo ja seal Kerini saidil ühed prillid on mis ka on nii 3 kilo omakorda, aga kmoon, kett kätte ja veits superliimi. Rahatus sünnitab!


Uus sügislook on kaltsakas ja mind ajavad närvi ülihoolitsetud inimesed. Juuksed sassi ja sall kaela ja mingi saabas jalga. Ja must retuus võiks end põlema panna juba ausalt.
Helen sa oled kallis ja ära vahi Taiwanis liialt palju kauneid aasia modelle. Ma olen ikka ilusam <3>

CapHeads in my head

Mis ma leidsin mis ma leidsin mis ma leidsiiiiiin.
Helen&Sten kinkisid mulle imearmsad kõrvarõngad, millest üks paar on tehtud Jäpaani telefoniripatsitest, mis on omakorda tohutununnud. AASIANUNNULISUSEEMPAATIAAWWIMISEOVERLOADIWARNING! Ja hoopiski tsekates googlist mopsi-chiuauade kutsikaid, kuna mu mops hängab koguaeg meie naaberchiuauadega, leidsin ma worldwide saidi neist täitsa orikatest Jaapanileludest, ja neid on seal miljoneid ja nii erinevaid ja tuusasid et oehhhhohoo. Hinnad on ala 4 dollarit.


Igastahes seal nende seast omakorda.. Siuke asi nagu CapHeads! Jullad on tehtud plastikkorkidest ja neil saab vahetada nägusid ja nad ongi reuse produktid ja saad korgile oma näo joonistada või kleepida või osta mingi uue nunnu näo jnejne. Tututututuuuuus!

Saladuste saladus


Kõikide naiste saladus saab avalikustatud NÜÜD -
Kui kitkud oma friggin kulme time after time, siis ei peeta sind meheks. Cheerio!

(See eiole kibestund manjakaalne postitus, Semjon on lahe piff minuarust ja kõik on idikad)

joonistuus

Mingi banner kutsus täna tegema oma custom converse, kus oli välja pakutud aint mingi 6 patternit ja midagi eisand tegelt ise teha. Feiler-šmeiler.

AAaaaga Hiutwig Brasiiliast on juba tükk aega teind custom joonistatud jullasid ja ma isegi leidsin mingi jublaka kust saab veits näha kuidas ta seda teeb, aka If She can do it, I can. Hehehe. Ja tegelt ala sada miljonit illustreerijat teevad siukseid asju, ja see on tuus.


MIS MÕTTES SÜGIS PUHUS MULLE TÄNA NÄKKU!

Aga moesnäpp ütles et Tokyo piffe vallutas suvel blondeerimislaine, Hõissa T nagu Tallinn nagu Tiimari :P

uusjuus ja luphiatuus

Siukse blogi otsa sattusin nagu Luphia loves, ilgelt magus, mmmmaagus kuubis, väga mõnus brausida, a siis selgus et see on pood ka. Hinnad on poolkirved st isegi ebakirved mingi 600 eegi ringis niivisi. Che-che-check this out!
Ja nende kogu see kujunduspool ja logo ja asjad on ka nagu muhedad magusromantilised nomaitea, kus on Eestimaa kliendid kes ka juba mõistaks et naiste empaatiavõimel mängimine tooks korralikult tellimusi nee.


Aga tadadadaa ma pole enam plaatinablond, täiesti naturaalne hele kartul is back on track, esialgu harjumatu, kuid juba hetkel on tunda kuidas seda saab kombineerida miljonilkombil enamate kostüümidega.
Enihau ma hetkel gigapalju ei vatra sellest millega ja kuidas värvisin, sestap sellest saab teada AnnejaStiilis kui tuul juukseid ära ei vii.

Sünnipäev on ka läbi, pidu oli maailmatuus, nagu TUTUUUS. Nagu nii tuus.. Lihtsalt mega-aitäh klemmudele selle eest et nad üllatusena mu elutuppa sadasid ja ma trusparite väel seal seisin (süda). Kinkidega on usualasusual, maailmaraske on valida mulle asju, nagu maaaaailmaraske. Aga makeupstoori huuleläige-silmavärv-põsepuna segupotsikühespotsikus tundub väga khuul, korraga kogu lõust meigituks. höhöö.

Mart tuli nüüd külla hakkame mart&madisega rummima ja siis mutandile, homme on mu supersõbranna Anita pulmad, HURRAA!

My name is Optimus Prime!

Roomasin õue kus ootas mind suits ambus Dimakene Gerasimovikene ja tegi minust pilti ja pani kirja kust ja mis mul seljas on, aka tulemas on üks korralik täislaks kodune look'ide www.vaatamind.ee sait igast kammajaaga. Mismõttes tuhat aastat tagasi tegin ma samanimelist saadet mis just hetkel korduses on (OMG) a nu uhkusega tuleb suhtuda oma mineviku tegudesse, ma ikka arvasin siis et ullult tuus on. Enivei, vaatab mis sellest visullisaidist saab.

Muidu on see värk, et egas me niisama klemmudega autoga sõites kõikidele rekkadele järgi ei karju transformerid transformerid. Megaodavad transformerite mansetikaaad!! AAA!! Lisalt erituus, üks käsi on autobot ja teine decepticon. Ja mul on ilgelt po sellest et mingi öäöää see film on saast, sest mulle lisalt toimivad haiged superherod. Nii ongi mees ilma mansetinööbita on nagu naine ilma em. Midaiganesita.
Ofkoors valides nende nööpide vahel on väga võimalik leida mingi labane saastatükk, niiet behave behave sisestades ebay'sse märksõna cuff links.