hiiumaatuus


Etsiis Stiilis oli see kuu pidulikult nupp minu ja Helen Saluveeri juttudega blogindusest. Hurramurra ja tänud Mervi Lillele kes loo tegi ja Helenile kes mind Mervile söötis omakorda : ) Samas samas samas pidid mul juuksed peast ära kukkuma kui ma ajakirja ostes välja tsekkasin, et tekst on küljendatud punasega punasele (ma olen veits disainer eksole). Aka Muhvigi eisaand ma isegi enda jutust loetud. Ja kuna juuli on nüüd peaaegu läbi ja varsti on august, siis ma täiesti toimetamata endapoolse lookese kripsan siia kaa - hurraa!

Ettevaatust, subjektiivsus kuubis:

Mõte moeblogi pidama hakata sai alguse sellest, et sageli leides midagi väga uut ja tuusa internetimaastikul, kippusin ma msn'is järjest kõigile sõpradele infot edasi copy-pastema. Ja siis igas aknas vastaval teemal edasi rääkima, sest mul on alati Oma arvamus ja sealjuures suht arogantne ja samas olen ma põnevil Teiste arvamusest. Seega tundus suhteliselt loogiline hakata oma leide kuskile koguma. Ja nii sai alguse "uus tuus" postitusega ebay'st leitud superodavast prillipoest kust oli leida Lolita südameprillidest Star trek kükloop prillideni. Algusest peale olen kirjutanud blogi samas vormis millises ma sõpradega niisama vestleks – seega eesti keeles, plus kasutan enda väljamõeldud väljendeid, ülbitsen või hüüan Hurraa, peaaegu kompleksivabalt laen üles fotosid isiklikest moekatsetustest nagu kulmude blondeerimine ja kaltsupoodide leiud. "Tervist kallis lugeja, käes on huulepulgarubriik" minu sõrmedest klaviatuurile ei paisku. Seega uus tuus lugeja on vist eelkõige kas minu sõber, või keegi piisavalt tugeva sarkasmitundega ja huumorisoonega. Täpselt sellise kõnepruugiga blogid ja raamatud meeldivad ka mulle endale, näiteks myfashionlife.com, superqueen.wordpress.com või planettampon.tumblr.com. Hea on kui inimesed kirjutavad millestki mida nad siiralt tunnetavad ja tunnevad, blogi postitusest paistab ju kohe välja kui inimene kirjutab tõelise inspiratsiooni läbi versus seeläbi et on nö. lubanud endale iga päev kirjutada. "Ärkasin kell seitse sõin saia" blogisid pean väga imelikuks, kuidas on keegi võimeline nii igavalt oma mõttekäike kirjeldama, mind huvitaks mida Ta tegelikult tundis sellel elu perioodil, mitte mis kell. Nii tulebki välja, et hea blogi on selline, mis ei karda kriitikat, sest lugejale meeldib kui kirjutaja teda erutab.

+ langen imalusehoogu ning tänan seega ka tuusasid inimesi kes uustuusa statistikas uustuusa-linkijatena jne figureerivad. ehh

unicorn dress

Täiega valetasin et suudan mingi 2 nädalat eemal olla. Böbäbööö.. Käisin mööda eestit ringi trippimas ja siis lätis positivius festivalil ja seal esinesid igast asjad ja üks väga väga väga uustuus suomi bänd, keda praegu ei leia aga no, ok po nende jaoks tuleb eraldi postitus millalgi.
Inimesed lätis on ilusad ja koledad, tüdrukutel on märgatavalt lamedamad kõhud kui meie omadel, seega ka puusad tunduvad omakorda laiemnaiselikumad, 10 punni, aga väga palju vinnilisi inimesi oli. Probably suvised metsajoomingud ja näopesematus mõjub.

Aga täna vaatasin üle Nyloni blogi ja lisalt nad seal vaidlevad siukse kleidi üle, et kas see on piisavalt "nylon" või "loll" Ma ütlen et kerige peesse see on lisalt tuus. 750.- eeku. Ehh! Ma nagu tõsiselt mõtlen tellimisele.. Esmakordselt minu ja etsy suhte jooksul..


Ja mehed peaks hakkama juba ammu triiksärke püksi panema, ärge feilige eks. Jim Ashilevi näitas täna eeskuju <3 See peaks ju ometi midagi lugema..

lestad jne


Lõpuksometi puhkus tuli ja värgid ja ma tõmban lesta tlnast mingiks ajaks ja siis vbla söön isegi lesta. Näiteks. Siukse pildi leidsin orksist, kettalt eileia suuremat versu. Aga no. Panen Agynessiga läga , ma kuulsin et ta on mingi siuke piff et tsillib internetis ja puha leiab vahest sõpru sedamoodi. Enihau, ma olen suur sõbrakandidaat. Ilusat puhkust!

eriti mõttetu postitus. hahaha.
aga see on mingi minu moodus öelda et if You are out there, I am laisk nüüd paar nädalat.

Cameron AH!


Ma just mõtlesin ükspäev et Cameron Diaz on kahjuks üks väljavenind tädi ja eitohiks piltidel figureerida enam. Aga nüüd avasin myfashionlaifikese eksole, ja palunväga helene tee või püksi. Plus veel Madonna-style-Gaultieri-taoline asjandus rindadel. Superb! Omg sexodrome.. jne.

Kuulsin õelt et Uustuus ongi juba Stiil'is mis ongi juba juuli variandis poes olemas. Juhuu!

MJ ärasaatmist vaatan telkust, süda puperdab miskipärast. Watsup witha glove..

Matteltuus

Linnast on lahkund rahvariidehordid, ma ei pea enam kadedust tundma erkkollaste lillekestega seelikute üle + sinistes pidzaamades neiud lahkunud on kaupsist, sest ei leidnud vorstiletist makarone.
90'ndatel olid Barbidel kõige ilusamad naeratused aka MargauxLange. For riil. Ja see on megatuus mõte teha nendest värke ja kõik on väga tuus, aga no see etnohõbe mingi poolhipiajastu ülejäänd lisakujundus on nagu whaaaat. Mingi clean kuldrant ja ma oleks nõus seda kirvehinda maksma. Lemmuskid on justneed meeste manzetikad, sinihabeme värk. Söön naised ära ja kaunistan end nende naeratustega. Aga isetegevuseks idee eksole.
See on MINU Ken!! AAAA :P

tahan ufomaja

Kõik kõnnivad ringi oma väljapunnitavate paljaste põlvedega, kuid ma tahaks omale ufomaja. Ikkaveel. Forever. Eile peaaegu loobusin sellest tahtmisest loft cube nimel, kuid täna leidsin siukse vene ufo klassifikatsiooni pildi, et ufosoov tuli tagasi. Mitte futuro't küll, kuid midagi sinnakanti.


Viru keskuse aluses bussikas on eesti suve runwalk, mehed passivad pinkidel ja naised jalutavad seelikutes mööda ja mehed annavad jalgadele punkte. Ma annaks ka meeste jalgadele punkte, kuid enamus mehi on kompleksites homofoobid kes moeshortsi ei tunnista.