A face is like a work of art, it deserves a great frame

Kes teab ilmateadet, see teab ka seda et järgnevad kaks nädalat kontoris saavad olema piinarikkad mitte aint töökoguse poolest. Jaanipäeval olime metsas tegime näkku loomamaalingud jne. Müüsin Marilynile miljon 15 kroonist riiet ja kinga. Sain hellokitty briljante ning leidsin siukse saidi siukse kampaaniaga kus on lisalt miljard kuulsust prillidega ja sloganiga "A face is like a work of art, it deserves a great frame". Nagu aastakümneid kestnud promo. Leidsin nii, et telkust tuli beverlihilli kopp ja superseks vanakooli bridgite nielsen ja googeldasin et vaadata kuidas ta nüüd välja näeb (KO HU TAV) aga vanasti ikka woo-hoo beibi.Plus sain meiluski Iirimaal elavalt sõbruskilt kes kutsub endakale külla, ja samal päeval leidsin miss selfridge poe mille irl versioon on ka Iirimaal! HOHOHO! Hinnad on enamvähem 5-18 naela, kallimaid odavamaid ka. Aga ekstranormalkenadasjadomgtutvustagemindvenealigarhigakesmulleriideidostaks! Kui kellegil läheb tellimiseks ma lööks kampa, saab postikulud odavamalt jne..


Uustuus on Juulikuu Stiil'is. Kreisokreiso. Kuhu küll see blääbrling for myself võib viia nii. Pasten siia editimata jutu ka kui ajakiri ära ilmub.

look'id & piccid

Avastasin oma uustuusa folderist mingid pildid ja värgid mida ma olen kogunud ala "isikliku stiili näidukateks" vms.. Lihtsalt tuusad naised + stiilid piltide sees mida võiks lugeda üheks Värgiks. Mõtlesin jutu ka juurde'ja'kräpp aga no liiga laiali valgub see teema. Igastahes mingi hetk mõtlesin et nii oleks hea tunne välja näha. Paar asja on THESARTORIALIST'ist ja paar A.MQeeni asja ja mõni Madonna ja Edie ka. Jajaja.
Glämmar oli normal, eelmine aasta oli tsillum, sest kuskile parkdia polnud ja naised purjuspäiselt olid agaramad sobrama. Aga nüüd sain maniküüri mille juba ära retsisin ning sõimata selle eest et mul sõrmed on kaktised whatnot. TÄNKS. Pepejeansi kingad saja eegiga Kadri Bussovilt. Hurra! Ülejäänd asjad krabasin lõpus tasuta. Kesiganes sa oled H&M'i musta pitskleidi omanik, tänan sind! Kärt Hammer röövis parima punavalgetriipkampsuni mis on uustuusas figureerind ka. Aamen. Üldiselt girlpower alltheway ja heil kõigile :*
• Märgid ka otsa said ja fotoreportaazius on Delfilt. (sorrü fotovarguse eest, olen vaene a fotograaf oli gigasõbralik ja tuus)

Linn on kaunis, õhk on täis tragikomöödilisi lõpukleite.

Glämmi märgid ja värgid


Istume siin Annega, Anne lõigub märkideks ringikesi välja ja mina prindin ja kujundan hinnasilte ja hakkan ka neid varsti lõikuma. Sest Reedel 19 juunil on glämmilaaaat! Uhu. Kobige siis oma pepud baltikasse kella 16 paiku! Ärge saage vapustust 50 krontsasest piletist, sest tegelt saab free drinkse ja snäkse ja igast loosid kingitused on iga aasta olnd : )
Ja märke anname oma klientuurile ostuga kaasa, vot reklaamistrateegiat!
Anne: KOERA DISAIN ON MINU OMA! (google vargus)

joonistuus

sõitsime eile intsu, andrussi ja madisega ariel pinkile ja bussi peale astus klemm kes oli lihtsalt jäledalt tuusalt ulmepoiss. Tõsine geek ja absoluutselt mitte heas võtmes, ja siis me kaheksasilmselt nägime tema kotil mangamimmi ja kõik sai selgeks. Tüüp elab anime universumis ja kui see tema autfit joonistusse tõlgendada, siis tegelikult oleks ikka raju klemm kes suudab teleporteeruda, valdab karateed jne Väga südamelähedane värk. Seeselleks.
Joonistused joonistused.. Üldiselt ma jälestan ülepingutatud fotorealistlikke pliiatsijoonistusi, sest fakin kohe torkab silma et mahajoonistaja ei valda muhvigi anatoomiat ega valgust, aga siin on midagi erilist. Soome illustratsioonirühmitus PEKKA (i know, pekka..!) ja Minni Havas. Täiesti kreisooo, ma läheks ogaraks kui mõni kohalik ajakiri temalt seti telliks. Meenutab veits neid jehoovatunnistajate raamatukeste illustratsioone kus idealiseeritud maailma inimesed pandade ja tiigritega hängivad, laav.

voguetuus


Laavin ma laavin ma laavin prantsa tänavuse juuni vougi esikaane mimmi! Föönisonks millest kõvasti olen praalind ja meremehikese stiil mida omakorda laavib Kessu. Mingi mees telekas näeb suht nervoosne välja, tajub vist teleka-läpaka-virtuaalsideme kaudu ilusa vougi kaane seksikust.

seda teist ja piltisid

Käisime Annega pidulikult reedel raadios rääkimas kaltsukatest ja muust kasulikust. Väga meeldiv ja tore ja Ester ja Merle tuusad naised, ma arvan et see saade läheb täitsa käima. Jee! http://r2.err.ee/saated?saade=241 Seal saab siis me juttu ka järelkuulata. Mina olevat itsitav ahv ja Anne beershake reklaami uusrikas tädi.
Anyhow. Vahepeal on jäänud minevikkuErki moeshow täiesti mõistmatu infograafikaga ja värisevate jalgadega pubekasmodellidega, kuid osade väga tuusade riietega, ufosõitva poodiumiga ja haiglaselt khuuli aftekaga. + Minevikus ka Laura Kallasveesuperkhuuli lühtriga ja maailmalemmude fotoraamidega stuudio avamine.

Aga Glämmilaat on juba rämelähedal = lisaports müükiminevast glämmist. Siin on siis Tokio Harajukust toodud asju, Fred Perry't, Lacostet, usa vintaaži, G-star'i ja muud tuusa.
(19 juuni kell 16-21 Veerenni 24).


PS. Mingi loom kribas kaunisprillide postituse kommentitesse, et üks koledam kui teine vms, sry et ma selle ära kustutasin, delfi asub muul aadressil eks ja ma ei viitsi idikaid tolereerida :*
Love.

Vanatuus Vintageprill

Kaua kaua kaua kaua mõtlesin ma, mingi 6 päeva vähemalt, et ei taha ma jagada seda saladust mida ma nüüd jagan mittekellegiga kunagi. Aga nüüd istun kodus ja tunnen igavust ja otsustasin oma neljasilmseid sõpru hellitada.
Leidsin ebayst siukse poe, worldwide shipping hinnad ala 200 eeku ja täielik ulmevintage. Prill! Mingi tüüp ostis 70'ndatest pärit prillipoe lao. Ja nüüd müüb asju edasi. Fantastika!
Böäöää aga mis siis kui mulle need prillid ei sobi; siis oled pussy.
AMASINGLY VINTAGE EYEWEAR!