SurematuSall

Sallid on olulised asjad, mul kohe meeldivad naised sallidega (ka mehed ka mehed..). Nägin f-tv'st ühte meigikunstnikku kellel oli h&m'i siidisall huulepulkadega nagu minul – tuuus. Ja sellepuhul tõi saatus mu teele siukse online poe nagu echo ja seal lamavad vintage konnadega sallid jne. Woohoooo! Aint 250.- eeku.
Ilm on ilus, on saabunud ainus nädal aastas mil saab normaalselt riides käia! Kasutagem seda, praegust näen aknast vanatädi musta t-särgiga millel erksinised litrid, tahts' the spirit woman.


Glam for all vol 1

Mina ja Anne Vetik osaleme siis seekordsel glammilaadal (19 juuni kell 16-21 Veerenni 24) ühise riietehunnikuga. Müüki minevaid asju oleme valinud uusi ja tuusasid, vanu haisu-kaltse ei müü, müüme häid asju ja tahame vastu teistelt osta ka häid asju. Siuke polisi!
Siit saab välja tsekkida osa teemast mis letti läheb, aka mõned kleidiiiid. mmmhmmm.
• Asjade päritolu on väga erinev, mõni kleit on näiteks Jaapanist otse Harajukust ostetud, mõni Shinjukust. Mõni on autentne USA vintaaž. Hurraa!
• Ehmuda meie kondistest kehadest ei tasu, kleidid on s kuni m ning tarbisime haaknõelu.
Duckie Brown pampoonmüts!

Nii nagu hetkel sügelevad mu nohused jalad villastes sokkides, sügeles mul väiksena otsaesine ja lõug ning pea valutas sest minu mütsil olev villatuust kaalus rohkem kui pea.
Kes kududa oskab kuduge, sest tuleval sügistalvel läheb teeemaaaaaks. Tuus!


Aga Duckie backstage'i fotosid läbi lapates leidsin ma hoopis Jakobi. Siuke tüüp. Seisab lihtsalt seal keset teisi ja kogu ruum läheb tema aurat täis. Eelmine aasta liitus NY modelsiga. Ofkoors kuulsaks ta ei saa, aga minu nohkareid armastavasse südamesse kindlasti saab. Lappamine.

modellid-šmodellid

Kadri on minuarust üks autentsemaid ja tublimaid eestis tegutsevaid modelle, aga samas, võib sellistel eesti-puhkudel juhtuda iagsugu juhtumisi. Eksole. Autsss.
Aga Kristiine keskus on omakorda Minu töökoha klient niiet, I'm taking advantage of the situatioooon :P


Teeme siis hääletust ka : ) VSVSVSVSVSSSSssss!!
VS

tournaire päristuus!


Eile just Karliga arutasime mingitest naiste hääletustest ja uuringutest et arhitektist mees on kõiksetoredam. Ja ohwell minu arhitektoritest sõbrad on tõesti toredad, aga näete ebajopp sest keegi siukest sõrmust eiole ühele põlvele nõjatudes presentinud. Hää-hää -_-


Enivei, Tournaire Paris klemmid tegid eriti tuusa dream-house sõrmuste eri. Bwaaa.. Mingi tuhat moodust on ju siukse sõrmusega muljet avaldada, kreisi, ehitad samasuguse maja nagu sõrmus ja kingid ennem sõrmuse ja siis viid tüübi maja juurde ütled näe. Ehh. Jaaanüüd tagasi argipäeva ma passin kontoris ja pääikenee paaiistab ning siiitaks küülm oon, siukee on eeestii suvi!

boy it

Eriti kaunis rootsi piff peab eriti kaunist fotode ja endaga blogi ja müüb eriti kaunist androgüünikute t-särki!
BOY IT!!! Ingliskeeles, aga keelt plegi vaja, suurt monitori on :*

linda, clapon, chanel ja unrealistic hair


Kõik algas sellest et mu potisoeng kasvas välja ja Madis mainis Linda-looki.

Aga enne Agynessi oli Milla Jovovich ja enne Millat oli Linda Evanglista. Ja koos Lindaga oli Chanel ja hiiglaslikud kuldsed klõpsuga kõrvakad, ebareaalsed juuksed ja hunnik supermodelle kes tänaseks on vanatädid ja uusi selliseid ei tule mitte kunagi. Vanatuus.
Lets play naked twister Linda Evangelista.

Ja koos Linda fännihooajaga tahaks totally saada endale neid Chaneli klõpsukaid, ja ebayst isegi saab !! aga hind on 100-400 fakin dollarit, ja minu mällaritsemis peostiiliga ei raatsi ma neid kaotada. Niiet samast ebayst leidsin ma hunnikutes aseainet: ebay otsingumootorisse sisestame: Clip On Earrings Vintage. Jaaa-aa tellime hunnikutes 5-10 dollarisi asju. JESS! Ma eimäleta paypalli paroole fak.


Koos muude asjadega leidsin veel khuuli vanakooli Vougi kaverite lehe http://www.coverbrowser.com/covers/vogue/3


+ Ostsin studio line juuksegeeli. hahaha!

viini tuuslus

Viinis käidud sai paar nädalat tagasi Siimul külas. Oli pidu ja loomaaed ja kuklusklani hobused ja huvitavad asjad tänaval ja paar head ostu ja mehed seemisnahksetes traksipüksides ja palju harjukeskmiseid inimesi ja mõnusat sooja õhku. Fotohurraaaa!!!

Aga uus biidi pidu tuleb laupäeval, alguses telliskivis möll ja õhtul krahlis. Jan Tomson tegi seekord flaiku. Nosfe teeb järgmine kord. Karl mängib seekord visulle ja oi neid haigeid kreisisid asju mis ta kokku pannud on. Luksuslik!

*Modellisaatest langes täna välja meie lemmik piff :'(