Tuus laat


jejejejejeeee-jejeee!
Marilyn mul on hunnik megailusaid asju mis on mulle suured-liigakreisid-polesobivaidkingasid-polesuuririndasid ja ma annaks sulle nad vaid armastuse eest minema, AGA. HAHA. Glämmilaadal müün ma nad hoopiski mahaaa. Eelmine aasta läks megahästi, tänavu peaks minema ka, sest elu on lill ja ilm on kena, aga Rotermanni pandi mingid eriti nõmedad uued valguskivid mis ei sobi nende olemasolevatega kokku ja ajavad mind närvi.
Kosmoga seoses veel, passin ma selle kuu cosmoflashi eesotsas moeordeniga, hurraa, ajudeta moodsa kana orden ordenite riiulis!

gingham bomzidele

Ja midagi meestele poistele kuttidele noormeestele nende pruutidele ja kandilistele naistele!
Ühes netipoes müüakse siukest särki et o-ho-ho. 315 FAKIN NAELA! Seega üleskutse, õppigem õmblema.
Visullid!


Seoses särgiga leidsin kogemata ka poe enda. http://www.asos.com
Niiet njah, buy this outfit ja lähme jäätist sööma.

Ma olen tola ja pole ikkaveel Viini moodsate leidude fotosid väikseks seivinud. Gomenasaaai.

mustvalge+värv


Tegin paar kollaazipoissi veel ammust aega aga polnud kuidagi poinditunnet neid üleslaadida. Samas hiljuti rääkisime õega riietest ja ta oli ostnud omale Viinist (varsti lasen fotod üles) siukse hullu mustpintsakmullmeesmantli. Musta värvi. Must värv pole üldse Anne. Seega otsustas Anne proovida must+värv stiili. Aga mina juba olin paar kuud tagasi selle peale mõelnud, et nii tuus on kui hallrottmustvalge ilusale femme stiilile toppida külge mingi ekstrakirev asi. Pole just uusim leiutis, aga vahest siuke mõtestatud mitte impulsiivne shoppamine võib viia heade tulemusteni. Wtf : )))

Muide twitteri tegin omale twitter/uustuus, aga samas hetkel tundub kuidagi uinamuina, samas fesariga oli esialgu sama keiss, eksnäisuslikkus! KEVAD AAA!!!!

Hevituus \m/

Ootasin juba ammu et pasundada teemal- heviaeroobika on tuus leiutis for laiff!
Nüüd on selleks ka veits tuusem põhjus, kuna heviaeroobikat saab etendada väga tuusades t-särkides. Särke ja muud infot sellest kuidas stiilselt higistada leiab: heviaeroobika.ee lehelt.

Ok SIIT leiab ka särke, sest olen hoidnud peal neil oma hiirt. Höhö!

Varsti sõidan Viini, ilm.ee'st vaatasin et seal on 20 kraadi sooja. Hurra-hurra-hurra! Loomaaias on neil panda ja tänavatel samuti kaunid loomad.

UUDIS Jaapanist

Mida kahjuks jääb meil süüa ainult silmadega!? ahahaa... Mummulised kobrulised maailma-armsad mobiilid. Väga kahjulik toode, räige kättesaamatuse sündroomiga. Ma nüüd ootan et mu sõbranna Kadri tõlgiks ära mulle et mis seal nende telefonikeste kõrvale kirjutatud oli.... niiniinii.

Hel_ReedelTibud kadrii, saad sa aidata mind, ma tahan uustuusa kirjutada neist mobiilidest aga ei saa muhvigi aru, et kus ja mis ja kas müüakse jaapanis : ))
kadri kuidas sa leiad siukseid asju :)
Hel_ReedelTibud no mul on omad veebid mida ma jälgin : ) mis seal kirjas on siis? kaaadriii, mis sa piinad mind
kadri ei piina, ma olen tööl, hetkinen, mai saa roosat koera hoida kui ülemus istub aknalaual kõrval, aprillis tulevad müüki, mingite desainerite ja telefonifirma kooperatsioon, lifestyle design ikkagi, nimi IIDA (innovation, imagination, design, art)
Hel_ReedelTibud mingit aadressi ka neil?
kadri täpi telefoni nimi on sobivalt Dotsu Obsesession - dots obsession
ja koera oma on Minu koera helin
käekott on kosmosesse mineku handbag, händobägu
Hel_ReedelTibud : )) khjuuuut, aga mingit ekstrainffi, et kust saab tellida vms?
kadri oota, mul võtab aega
http://iida.jp a alles 4.17 läheb lahti, kui ma õigesti aru saan

Ja kunstnik on Yayoi Kusama!

Vogue China

Hiigelüllatuseks avastasin täna, et kulme pole mitte ainult minul, vaid ka Vogue China aprill 2009'sas oleval Constance Jablonskil keda stiliseeris Andrew Richardson. Allikas on models.commis ringitõmbamine. Hullult huvitav ja keeruline sait. Lõputult annab klõpsutada.

Humanatuus!

Hea uudis hea uudis. Humanas kõik asjad 25 eeku! Seetähendab et esmaspäeval 15 eeku ja teisipäeval 10! Woohoooo! Kõikides humanates üle eesti btw. Niiet humanarännak alaku.
Presenteerin ka oma 30.- outfitte. Nallepuhh, kommimasinasärk ja kaks haiget seelikut.
Ma käisin eile Kuldmunal ja eelnevalt blondeerisin ära oma kulmud. Armastan ikka tihedaid tumedaid brežnevikaid, kuid soov olla ufo-tilda-imelikunäoga-inimene oli suur. Ofkoors ma kahetsen ka veits, sest tundub et soov olla tuus oli tuusem kui ma tegelt olen (julgustükid..). AUTFITIMUNA SAAB ANNE PINGVIINNAISE KOSTÜÜM! HURRA!

7 tuusa naist

Lazy Oaf on veeb ja veebipood mida teevad 7 tuusa inglise piffi.
Seal müüakse igast moodsaid vidinaid ja eestisse saab ka tellida, hinnad on kirved, aga mõni asi on seda väärt, näiteks oleks rahhi totally telliks oma mehele surnud rebasega salli.
Kogu värgi algatas muidu Gemma Shiel aastal 2001, niiet väga uus polegi, aga selles mõttes on, et nüüd on äri kasvanud ja arenenud hypertuusaks.
Täna kui tööle jalutasin nägin ühel naisel oli jopel vöö kõrgel vöökohal ja all pluusil ka lai vöö aga hulga madalamal ja paistis ekstrasilma. Kahekõhuline naine. Jäle!