TU–U.S.A

Mu sõbrad karl ja maria käisid kõvasti Ameerikas ja sealse riieteproovimissüsteemi tõttu tegid kõvasti endast riietusruumides pilte. Ja oh well mul on hea meel neid pilte nüüd vahendada.

ps. KARL EI OSTNUDKI NEID TOSSE! AAAA!

Lucy Flower

Ja tal on mingi ekstrahotuniik välimus nagu rekka oleks üle näo sõitnud ja ikka seks.Kuna kanal 11 väntab rämedalt palju top modellide saateid ja ilusaid naisi on alati hea vaadata, siis sellega tegelen ma suht iga õhtu vähemalt pool tundi.
Ja üks naine kes mulle kohe väga silma jäi Briti top modellide 2. saatest ja kes suht käbe välja langes on Lucy Flower. Nüüdseks on ta ikkagist modell ja MAC kosmeetika superviisor. Muide MAC'i Hello Kitty kosmets millest ma mitu kuud tagasi plämasin on nüüd Viru Keskuses.
Aga Lucy on tuus. Žüriid on idikad.

Nicole Richie

Kes on tuus ja rase Aprillikuu BlackBookis? Nicole Richieeeee.
Ehted müüdi välja enne kui nad üldse turule jõudsid, mitte et keegi siinmail neid osta jaksaks.
Aga meigishitti jaksab ikka osta : ) Seega naised laske oma peiksidel end poputada. Ja kui peiks ei poputa, siis tuleb kevadeks üks selline leida.
-Cellular Treatment Foundation Satin SPF 15 by La Prairie
-Maybelline New York Expert Wear eye shadow duo in Cocoa Delight

-Turbolash mascara by Estée Lauder -Blush Subtil in Cedar Rose by Lancôme
-L’Oreal Hip Intensely moisturizing lipcolor in Fearless
-Infinium 2 Regular Hold Working spray by L’Oreal Professionnel.

uus tuus Clubmaster?


Myfashionlife kirjutab, et wohoo maailma suurim uudis päikseprillimoes on see, et Wayfarersid on asendumas Clubmastersitega. Ehksiis tüüpilised bluusbrazersi prillid asenduvad tüüpiliste bluusbrasersikatega, ainult eeet ilma alumise osata. Oioioi. Kui põnev. Kas ma mitte ei öelnud et telligem omale fakin Buddy Holly prillid veel pool aastat tagasi? Ütlesin küllll. Ütlesin isegi kust osta saab odavalt. http://uustuus.blogspot.com/2008/09/prillid.html

Igastahes ma tavalised wayfarerid olen uustuusa nimistust juba maha kandnud. Võistlema jäävad Clubmastersid ja disainikad. Retro VS Vintage.Ma tean et okei enamus mehi eisaaks hiigel 70'ndate Dioridega ringi jalutada. Aga feigime nagu see oleks po. Et Clubmastersid või hooopiiiiis hiiglamaslikud vintage "designer" prillid (õde mulle just Indoneesiast tõi)? Hääletamaaaa.

tuusad ülikonnad ja KOL

Mul oli just paar päeva jutti räme palavik ja ma pole külmas õues käinud, kuid kevade-algus 'nshit plus see et reaalselt ei peagi vannitoas tuld sisse lülitama sest päike valgustab.. Blaablaa ühesõnaga tuli mingisugune postimise ind. Hurra!
Varsti peaks kirjutama moekatest interjöridest, sest lõpuks ometi on mu seksikas voodi in da haus. Aga seni kuni ma pole tuba ära koristanud, peaks kirjutama hoopis seksikatest tuleviku-meestest.
Jaaaa pildiiiid.


Esimene on siis Paul Smith. Ma ei oska midagi öelda lihtsalt. Vist ei peagi ütlema. Valge kõrgekrae võib vist välja tuua. Annab kogu värgile eriti Sean Connery Bond look'i.
Galutier paneb totally hullu, aga punaseid eriti kehasse ülikondi ja musti nahksõrmikuid ei saa mitte naudistada. Ja how about sügisel mütsi asemel kõigile mustad afroparukad. Sweet.
Ja siis Viktor Ja Rolf. Täiesti peeeeeees. See tundub nii õige nagu. Kogu kollektsioon ongi minu mees lihtsalt. Hüpertähtis - teisel pildil, litritega sokid! AAAA!

Aga mida mõtles Diesel Black Gold??? Mõtles et paneks parmu, lihtsalt tuhat asja kuhjaks üksteise otsa, et soojem oleks ja kaunistaks seda eriti rõveda kaabuga. Fakin pettumus. Bomzimood by Diesel.
Uustuusast veel et käimas on särgivõistlus, mis tegelt on korrumpeerunud sigade kampaania et oma särgilehele rohkem külastajaid saada. Aga eks ma Kings of Leonsi austajana ka ronisin selles osalema. Hääletamaaa!

liiga palju uut?

Varasemalt on leiud ja asjad juhtunud kuidagi hulga lineaarsemalt kui viimased kaks kuud. Kas lihtsalt mitte-midagi või kõik korraga.
Minu suur soov pildistada ilusaid inimesi on kulmineerunud sellega, et pilte on niii palju et ma ei suuda midagi valida.
Faak ma tahaks niipalju öelda, et tundub liiga palju.
Teen punktikeste kaupa.
Osalesin mingi aeg tagasi fotoshoodil ja nüüd lõpuks ilmusid need fotod Ekspressi Mimis valmis. Pildistas Ken Oja ja Rene Suurkaev, stiliseeris Anne Vetik. Brünett tsikk on Alisa. Muidu on väga khuul ja enamus meie mõlema seljas olevaid riideid on mu isiklikud, aga esimesel Lillakleidi shotil on mu kogu füüsiline olemus täielik saast.


Osalesin Liisa Kivi ja Liisi Eesmaa orgunnitud t-särgi näitusel mis on siiani Rotermannis avatud. Teemaks, kriis ja rohi selle vastu. Minu rohi on see, et tee sitast saia. Kuna ma sain tasuta valge särgi, siis tegingi sellest oma brändiga oma särgi. for free. Säh kriisi. + Madisele tegin ka särgi mis läks sinna ülesse, kriisi ajal tuleb ju ennast promoda (www.biit.me)


Leidsin ühe ilusa kella ja ägeda klemmi Hannes Grebin fiitserdan tema ilusaid käekellasid. Ta muidu teeb peamiselt ülepiiride lükkamisi ja on erakrodselt kõrgharitud ja on 28 aastane. Hurra talle!


Kuldnõela vaatamine on teinud pahuraks. Võitsid maailma kuivikuimad asjad mille ainus pluss on see, et kui mulle kirstu sellised selga pandaks, siis ma probably ärkaks üles et riided ümbervahetada.
A.. ja Viru keskuse peal rippuvad snööp nööpidest tööd on ekstrakhulid!