clockwork orange ja ripsmed


Lugesin siin just ühte artiklit sellest kuidas koos tulnud-läinud-saabuvate-veelkordsaabuvate-veelkordäraminevate 80'ndate trendidega võivad tuusade asjade maastikule tagasi roomata värvilised ripsmetushid. Ja just eelmine nädal vaatasin oma meigikastis neoonroosat makeupstori tušši (190.- eesti meikapstoorides, aga caution, täiesti oh häda on selle silmadelt ärasaamisega) ja superkahtlesin selle pealekandmises, no ja ei pannudki. Aga nüüd mu uus lugemine tegi kuidagi rõõmsamaks, andes mingi megaiisi nõuande, less is more ja siis kui sa pole just megavalge nahaga erksiniste ripsmetega eit, on kõik okei. Ehksiis värvilised ripsmed on IN, aga peale peaks panema värvi aaainult otstele. Nii on.


Koos kogu ripsmevärgiga tahaks näidata ka Stephanie Simek'i täiesti haigeid ehteid. 350.- eeku jupp. Lihtsalt on spooki, kuigi omamoodi khuul. Minuarust eriti khuul oleks see värk just mestele, et hetkega luua kellavärgiga apelsini efekti oma näol ja inteligentsemad naised llllliiiäägbi tõmmata. (ligi või läbi, ise võib valida hühü)

Ja ja ja ja. Veel midagi. Britishempire online pood müüb väga Õiget kaabut. Ooojees. ala 250.- krontsi. Arvatavasti enamus mehi näeks selles välja nagu debiilikud, aga peenema maitsega klemmid kannaks selle täitsa välja. Ja muidugi ei saa ma ära oodata päeva mil näeks Tallinna tänavatel mõnda meest kes julgeks toppida oma silma alla reaalset kunstripset (neid müüakse isegi fakin seppälas) ja oleks vähemalt 10 aastat vanem kui 15.

uustuustoss


Košmaar. Kevadeni on veel sitaks aega. Aaaga ma ostsin juba uue kevadjope, ma pole täpselt arvutanud, aga kevadjopesid on mul ala 15 võimidagi. Sest noo kevad on ju suvel ja sügisel ka. Peaaegu. Aga mis debor hetkeseisuga on, on see, et ma olen totally mõistnud, et aeg on hankida omale ka ilusad puhtad valged kevadketsid ja naiselikud pump süsimustad kingad. Sobib kõigega, universaalne, retro jne. Aga kuidagi kogu fakin allahindluste lainetekogus supeldes ei suuda ma mittekuidagi kohe miskit leida. Ma nagu leian aga pole isu. Oh gosh. (beibejuttude eripostitus)

Äkki on see hoopis sellest et mul on ostmata voodi ja kui ma kord selle hangin murdub ka riiete hankimise eneselukustus.
Voodi tellin ma ikeast, odavaim saadaval olev sepististega metallist valge voodi (for the kinky living) mis turul leida on, ja samas ka suht ainus omasuguste seas, sest eestist leitud värgid olid ikka way rõvedad ja kallid.

Aga tagasi tossude ja kingade juurde, samajama varitseb ka Madise kohal. Finantsi nagu oleks aga no mida. Muidugi on jäledus ka see, et allahindluste tõttu on enamus suuruseid ära ostetud.
Siinkohal siis minu revjuu eestis enamvähem saadavatest värkidest mis oleks justkui tuusad, aga ei tahaks ju välja näha nagu iga teine koer!
Enivei, probleem on tegelikult sellest, et ma lihtsalt EI suuda üle saada oma adidas sleekide surelikkusest, nad on talvega täitsa ära kulunud, ja need kaks lisamudelit.. neid kuskil müügis pole.
Aga muidu oli veel enamvähem tossusid alles rotermanni adidase poes, niiet run run run.


Ups. Kingadest teinekord siis.
A.. ja mul on täna niipalju öelda.. eriti tuustossude kohapealt. Teeks see kevad nii, et viisakas vanakool on khuulim kui kilekas pubekas.

OLOUUWKW

vanatuus vol*vadeva

Ma olen pikalt mõelnud või mitte pikalt vaid vahepeal, võinoh mitte vahepeal, vaid pigem valides järjekordset soengut.. Võimidagitaolist. Igastahes, minujaoks on olemas 2 väga tähtsat stiiliikooni, 80'Madonna ja 60'Twiggy. Ja siis ma olen nendest ilusamaid pilte seivinud ja kogunud jaaniiedasi. Aga kumb siis? Twiks on nagu esimene kõhn nunnu naine ever bailalaa ja Mad on nagu kõndiv seks retuusides.. eeh
(Madonnast osad pildid eiole Madonnast vaid mooduinimestepoolt kokku pandud, aga toimib ikka ja originaalide baasil)


paljas Henry

Helene: HAHAHAHAHA
Madis: Mis on?
Helene: Henry Holland tegi uue kollektsiooni!
Madis: Jälle lõbusad t-särgid?
Helene: Mhmh!

Ja jälle Aggy ja kontseptsiooniks seekord taaskord tuntud moepedede paljastus, kuid mitte luules vaid pildis! Jejeje. Ma kusjuures täiega tajusin et uus hooaeg tuleb mustvalge, punased huuled on küll juba tükk aega orbiidil olnud, aga jah see hyperkontrast annab neile mingi uuematuule.
Kuigi ausaltöeldes näib mulle kui vanale fanaatikule, et agyness näeb selle uue soenguga välja nagu mingi märg koer. Seega nii nagu Henry läks tagasi tsärgibisnesisse, võiks ta oma muusa viia tagasi poisisoengutesse. Yes!
Aga särke saab 75 naela eest henri kodukalt. Mitte veel, ametlikult neid tänaseks riliisitud pole.

poluvore tuus ju!


Kui keegi soovib sulle Head uut aastat, tead isegi kuhu teda saata. Huhahu.
Uus tuus leid, isegi ei mäleta kustkaudu ja miks ja milleks, aga üleüldse googeldades mitte moetsedes sattusin sellisele lehele nagu http://www.polyvore.com = oh seda mõnu.
Mul on alati olnud see keiss, et ma vaadates moekarju kõigepikemalt suudan jälgida moekollaaze, kuhu on kokku pandud mingid soovitused ja asjad või värvi järgi asjad sorteeritud jne. Ja siis selline leht ongi, et inimesed saavad ise oma kollaaze kokku panna ja asjade valik on täiesti to-hu-tu. Ja pmtselt ikka way originaalsemaid autfitte saab tekitada kui need mida vitriinidele sageli ette söödetakse.
Ise tegin ka. Je!!!!