Värvi mõttetera


Ostke lisalt valgete raamidega prille sõbrakesed.

Suvine inglismaa


Sogasin netis jälle ringi ja leidsin tohutult tuusa ehte mille nimeks on English summer ja mis on nii lihtne ja tuus ja samas maksab ainult 20 naela ja lihtsalt no täielik mast hääv või siis mast kinkida kellegile armsale. Ja koos selle ehtega leidsin enda jaoks ka uue tuusa Mixko. Alex Garnett ja Nahoko Koyama moodustavad Mixko, mis hoolitseb selle eest, et saaks disainitud õnnetoovad inspireerivad esemed. Ausalt öeldes ilgelt palju sitta oli seal lehel ka, mingid mõttetud vaasikesed ja ma ei tea mida veel. Aga tuviga särki ja sedasama ehet kannaks forever (mitte koos huhu)

ps. TÄNA TULEB FOTOKAS ! jejeje.

Baby Wit-tuus


Samal ajal kui Camille Allen vorbib väikeseid beebisid ja on pannud neile shokeeriva nimetuse Marzipan babies, et inimeste esimene aww reaktsioon asenduks ouwhatafak ma ei söö feetust! reaktsiooniga (tegelt need on tavalised keraamilised kujukesed), on üks teine klemmlus teinud midagi palju tuusemat.
Ma eiole beebi ja mul eiole beebit, aga forever ausõna ma pole näinud me tänavatel palju beebisid kes sarnaneks mingi beebiga kes kuskil ajusoputaga ütleb et ou ma oleks su beebi. Midagi sellist.
Cut the crap.


Online pood Baby Wit (10 punkti perversse nimevaliku eest) pakub aga midagi kontseptuaalsemat kui tavaline pits või traksikud. Ma alustasin browsimist jäätiseauto t-särgist. Ja avastasin et nad ka re-prindivad ja valmistavad asju päris retro materjalidest ja printidest, ajast mil me jooksime ringi oma väljaveninud punastes sukapükstes ja marati t-särkides. Jeee!

Haa ja Emm kevad09


Peaaegu hilinesin ma - uuest kevad H&M kollektsjonist pasundama!
Ainult paar sõna selle kohta. Apua minua haloan laivanpiletid fakin Soomea! Ahah. Kui see kevad tõesti tänavad on selliseid mehi täis. Siis mehed.. Teie kevadharmoonhullus ei jää rahuldamata. Kollased sortsikud on laiffi.
ps. Naitseasjad on ka vahvad, aga mitte sedavõrd meinstriimlikult hõiskamist väärt.
Ja ood ka diseinerile: Matthew Williamson.

OLOUUWKW

haibao-tuuso


Kui keegi ütleks mulle eile http://www.haibao.cn siis ma ütleks et. Kuidaspalun? Aga kui ma ise olen sinnani jõudnud korraliku googeldamisega ja pseudoagynessi leidmisega, siis mõistan ma, et see leht on ülimalt oluline. Hiina tüdrukud jaksavad ikka lugeda neid roosasid tekste, ja see on samas väga tuus. Mis siis tuusa – sealt leiab väga ilusaid toredaid pilte ja noh piltikult saab ikka ju teineteist mõista, ja leiab asju mida ladina tähestikerägastikes ei leia.
btw Ma tunnen ennast täna nagu tola ja fotokas saabub jõuludeks. Juhei seda moodi!

halb modern talking

Ja Panuu.

Panuu nimelt pasundab oma kodukal et jee taani superact Nik & Jay kannavad nende riideid. Täiesti pekkis. Modern talkingu mehed käisid läbi fantastilise neliku masinast koos justin timberlakiga. Ja see on päris piinlik. Eriti kurb on see, et foto pealt alguses tundus et tõotab midagi tuusa, päris ongi. Peaks hoopis ise Panuu oma riietesponroriks võtma kui nad end nii odavalt müüvad.
Muide Rihanna kannab ka panuud, häbi häbi püksis häbi.
Aga uus kollektsioon? See on vist nagu okei, aga maitea, mingi talvemuserdus? Headaega lõbusus.

Jaa siuke avastus veel nagu http://www.chictopia.com/ Sinna pole võrreldes lookbook'iga liitumiskutset vaja, niiet roni peale ja lase pilte endast päevast päeva, muidugist see vabadus tagab ka rohkema koledate inimeste osakaalu, aga tore siiski.