Nat-2, kas uus


Tsillates ringi mööda internetti leidsin ma hüpertuusad mitte väga ilusad kuid ideeliselt lahedad ketsid millel zipperiga eemaldades pealmise osa avastad et seal all on hoopis plätad. Need lukkudega pealiste disainid on küll suhteliselt rõvedad ja ma ei tea kui mugavalt jalg sellises asjas paindub, aga kirjutatakse et NAT-2 on siiski ülituus Saksamaa jalatsifirma kes veel juuli kuus patendeeris Rahvusvaheliselt oma hüperägeda vahetustuva talla. Aga meie kohalik Kaspar Paas, sai sama kuid sandaalivaba idee eest SÄSI auhinna veel aasta aega ennem sakslaseid. Mingi eriti nõme tunne, kuidas siis saab patendeerida sama asja kaks korda aint selle vahega et ühel on sandaalijupats sees, või mis see nüüd olgu ma ei tea..

HK + MAC


Selles inglise saates - kuidas olla kaunis kui sa oled vana ja rämepaks, on juba korduvalt räägitud MAC'i kosmeetikatoodetest, et sageli on nad neil testides üle kõige ja räigelt lahedad. Ja mis veelgi lahedam, et Veebruaris (fak alles veebruaris ja Euroopas alles märtsis) tuleb turule Hello Kitty ja Maci koostöös sündinud kosmeetika, ja mitte lastele. Ja kuigi Sanrio enda väidete kohaselt on Hello Kitty üldse mitte kiisu vaid "tüdruk" ja suud tal eiolegi - selleks et ta saaks rääkida otse südamest, hakkab see suutu piff müüma huulepulkasid. Ja nii ongi.
Mingis New Yorgi foorumis keegi kirjutab:
what!? This kitty has no mouth...it should not be used to sell lip gloss. They have their own empire. MAC should stick to originality. I love seeing art coincide with cosmetics, but draw the line people.......preferably, a nice black line across the lash line.
Ma ütlen selle peale, keri kukele, sellepärast sa oledki mõttetu sitt et ei oska tolereerida mõttetut sitta. Mis lause see nüüd oligi? Hahaa.

*tuuslumisus*

Nagu mitmed inimesed on tähele pannud. Ja ka loomad. Siis väljas on Elmo-ilm. Me oleme kolinud Alaskale, kuid see ei tähenda et peab jätkuvalt välja nägema rõve. Ja mina näen rõve välja. Sest hiigelsalli ja karvamütsi seest paistab vaid räigelt läbipunetanud nina.
Mõningaid inimesi olen ma juba silmanud ringi liikumas täiesti kohutavates kandilistes lumelaudurite rüüdes, ning ka mütsidesse pole tahtnud Eesti elanikkond see talv investeerida mis totally peegeldub tänaval rõvedalt siniseks külmunud kõrvu nähes.
Aga valgel lumel eitohiks kole olla, sest okei mingi sügistalve hallis museruses oled sa vähemalt teiste peletiste taga peidus, nüüd kõnnime me kõik kompositsiooniliselt puhtal fakin lehel, kus iga viga utreerub ja multipleerub (whateverthatmeans).
Seega mula-mulaks, aga midagi lahedat võiks olla. Miks mitte näiteks haigevärvilised või kallibrändilised MoonBootsid.


Siuke Itaalia firma nagu Moon Boot mõtles 70'ndatel et oleks ilgelt tuus teha haigeid vatiolluseid inimeste jalgadele. Ja sellest ajast saati on nad teemas ja ei saa sealt välja tulla sest uus tuus on alati hea vana ja seostada moonboote tiinekatega on sama kurb kui wayfarer prilliraame emodega. Klassika ei kao ju kuskile, ja asi pole selles kes kannab, vaid kuidas kannab. Jejeje. Ja kusjuures 40 aastaga pole Moonboot isegi oma logo muutnud ja nende kodukal on hulganisti valikut ja stuffi, aga samas saab alati ronida ka ebaysse ja leida sealt täiesti haigeid retro saapaid. Kuidagi mölapidamatus on täna.

uus baby-g

Oioioii.. Mida tahab iga jaapani tüdruk. Mida tahab iga mitte jaapani tüdruk kes tahab seda mida jaapani tüdruk. Iga poiss tahab kulukat tokyoflash kella, aga nuh see eiole just kõige naiselikum valik. Niivisi veidi androgüünsem poiss võib seda tahta aga siiski. Kui sul pole mune, või sul on suht lõbusad munad, peaks ila hakkama jooksma. Nüüd. I give you... (päris annangi mina) Casio : ) Casio? Kas see on see mingi nõukaaegne isa kell raadio või kalkulaator? Ma isegi ei mäleta. Aga Baby-G teemas toimib täiega. Kui raha eiole siukse lõbu jaoks, siis võib alati minna balta turule ja otsida lastekelladest endale midagi taolist. Peaasi on teada mida otsid.


Aga kogu jaapani ilajutt on selleks et tegelikult Baby-G tavaliselt lehelt neid kellasid leida pole, ja kui kunagi saabub mu kontole mingi fantoom-amount-rahasumma ja ma õpin selgeks vastava keele, siis suudan ka seda kella siit tellida http://shop.tfm.co.jp/shop/ Kusjuures nii hull polegi, kella maksumus on 12600 jeeni mis teeb siis meie kroonides 1500.- Juhu!

ps. Inimesed tänaval oma hirmsates talvemantlites on jubedad, ma ise kaasarvatud, jube.

kuusealune blingJejejee
Täna olid porilombid mitte sellised nagu eile, sest täna oli nende sõnumiks mitte "sulps" vaid "ragiraks". Ja stokmannis on juba eelmisest nädalast kuused. Ja enamus mu sõpru on omavahel kokku leppinud, et tänavu majanduslanguse tõttu me üksteisele kinke ei tee, aga aga aga. Sööge oma sõnu vaesed, sest minul oli plaanis kinkida teile te elu unistatud väga vajalikud esemed.

Hello Kitty x SWAROVSKI auth RAINBOW RING Sanrio Japan! $290.00
http://stores.ebay.com/Kawaii-Hello-Kitty-Japan-777
18K GOLD EP ROUND CUT MENS DOLLAR RING sz 13 Z3/4 BLING $19.00
http://stores.ebay.com/luckysign-watches-rings-necklaces
10K YELLOW GOLD BIG BOSS RING HOLIDAY GOOD hind lahtine
http://shop.ebay.com/merchant/caixiaxiacai
10K Yellow Gold "JESUS" Ring! The Son of God! Our King! $400.00
http://stores.ebay.com/Wendell-Gs-Global-Market-Exchange

KidViskTuus

Kui sul on klemm kes töötab mingis laserlõikuri firmas kus laserkiir tegeleb mitte inimnaha poleerimisega vaid plastmassjublakate lõikamisega, siis probably saaks te teha oma kollektsiooni ja hoida kokku sadu ja sadu kroone hyperostude pealt. Eestis ma kalamarjal olen näind samas meetodis tehtud kalu ja värke ja no H&M'is on müüdud taolisi ehteid ja kõike sellist. Aga nii nagu disainis ikka on, maksab mitte ainult materjal vaid see kuidas sa seda kasutad ja no kui ideed on ebaunikaalsed ja tavakad siis ei saagi nad maksma 600.- näruse väikse plastikjulla eksemplari eest. Kui see pole just origami tuvi või mingi muu taoline. Jutt on tegelt sellest et You are experiencing KidViskous.

Lend-toss &


Juba kuu aega on erinevad blogid ja ajakirjad laulnud Jeremy Scotti ja Adidase ühistest beebidest. Hullult kenad beebid ja värki. Ja tundus nimi ka siuke.. Jeremy Scott, et noo ma probably peaks enivei teadma kes ta on ja eiole mõtet googeldada. Päris eiolegi. Tuli välja et ta on toosama klemm kelle agynessi kleidist on mul mu tuusas folderis täiega seivitud ilus pilt ja sellesuguseid on terve kollektsioonitäis. Kusjuures Jeremy saiti läbi tuulates ei meeldinudki mulle eriti muud setid. Nagu ofkoors haiptuus ja okokoko aga see fiitseritud värk on ika nom-nom-nom.
Huvitav kas ta on ka vasakorienteeritud ja mis asju teeks nad Henry Hollandiga. Hühühü.


Täna nägin õues tohutult stiilset noort täkku. Lihtsalt tumehalli paksu lühikese natsivormiliku mantliga, erklillade teksadega, ja muu lihtsalt, kott must kingad mustad ja juuksed.. Blondid. Votnii. Fotokat ei olnud sest seda pole ma veel ostnud. Aga midagi sinnakanti.

vanim tuus

Forever eksole veel põhilised egiptuse klemmid teadsid et kõigetuusem värk on see mis läigib kollaselt nagu päikene. Kollaselt läikivatena leidsin ma ka oma jalad eelmise reede fotoshoodil. Ja ofkoors olen ma hetkeseisuga way vaene et minna poodi ja osta omale need närused kilekad kuldsed leggingsid mis arvatavasti maksavad nii 400 krooni. Vaene rikas inimene. Aga selle eest olen ma piisavalt kaval et suuta sisestada googlisse sõna gold ja toita oma silmi asjadega. Enivei kui me kõik matrixisse kolime siis saab oma virtukarakteritele selga ajada midaiganes mida suudad ära häkkida. Okei aitab. Nom-nom-nom!
Rämeägedaks avastuseks sai kuldne sulekas. Hull külmus on õues ju ja ma aina kõnnin mingis hallis tusases mantlis ja ei suuda leiutada mis oleks tuusim asi millesse investeerida. Ja forever. Forever investeeriks just sellise kosmonaudikraega kosmonaudijakki. Aga kus ta siis on?

onud sügisel

Taaskord on väga tuusi'o men.style.commis ringi tõmmelda ja vaadata uuslusi ja alguses ma tänase puhul hakkasingi vaatama et jees milline on siis kevad 2009 mees, kuid kohe esimesed kollektsioonid tundusid nii rõvedad et ma lihtsalt ei suutnud edasi vaadata ja ronisin tagasi praegusesse sügisesse. Ja praegusest sügisest oli pikkida midagi siitsealt, pikkisin kahe kaupa, et nagu ühest potist üks serv ja ka teine serv. Aga hästi imelik on kuis käib modellivalik. Või mis imelik.. huvitav või. Igastahes Paul Smith on täiega välja mängind selle peale et no päris ei tahakski välja näha nagu siuke m-m-m-mmmeees, totally tahaks iga kell. Aga Jil Sander ja Junya Watanabe nii modellivalikuga ei vaevelnud, võibolla just vaevlesid, et võimalikult koledad lõustad oma kaunitesse riietesse peita. Igastahes need 3 klemmi paistsid täna silma. Kiika-kiika kas näed meie supermoekatel tänavatel midagigi taolist: