shop nastytuus


Naiskad. Üks asi mis kunagi moest välja ei saa minna on see mis on juba ammu moest välja läinud, ainus mis ta teha saab on tagasi tulla. Kui loogiline saab olla? Hühü.
Shop nasty gal ehksiis, shoppa räpakalt vä? Haha. Idee järgi hoiab ju endas sedasama Humana mõnusat haisu rääkimata taaskasutuskeskustest jnejne. Muide see pole hais vaid üldkeemilise puhastuse lõhn, ainus oht olla räpakas on jalatsitega, sest jalaseent see värk ei tapa. Okei eaalselt oli mul ka selline kogemus et kord kopli angaarikaltsukas mingis hiigel riietevaagnas leide väljakaevamas jäid reaalselt mu käe külge kinni lägased trussikud. Mhhh-mhhh.. Kogemused.
Shop nasty's siis on väga tuusasid vintaazasju ja sektsioonid ka aksessuaaridega ja mitte aint vana kaubensiga vaid ka uuega. Hinnad on ka elatavad. Ntks totaal unistustemeelsed prilliraamid on 300.- krooni, mingi postikulu ka aga no tere talv. Alla tuhande siuksed roosad kompvekid oma molu ette saada on ikka megatuus.

Täna kui tööle jalutasin kõndis mu kõrval naine kes nägi siuke harjukeskmine välja.. Mingi tumelilla jakk ja mustad kingad ja pruunid juuksed ja must kott ja hallid veits altlaienevad teksad. Kuid mis oli täiesti öökimaajav. Teksad olid alt ära keeratud, sissepoole, sest nad olid liiga pikad talle. Siis nad olid ära triigitud sealtkohast ja samas kortsu veits läinud ja üks püksisäär oli tagant veel lahti ka läinud triikimiskohast niivisi et keerdu oli eriti odavalt näha. Ko Hu Tav! No ausõna, Ei ole raske leida faking paraja pikkusega teksad. Ja teiseks, ka käsitsi saab nad alt ära Õm mel da. Kolmas variant, need saaks ju väljapoole keerdus olla, see pole tabu. Ning lõpuks, kui sa oled oma tuhandeligi teksadele kulutanud, siis õmbleja juures pikkuse äraõmblemine 40.- eeku ei peaks ju tappev olema. Kaad kaad kaad.

Model.Live Madeline

Vaatasin ära myfashionlaifist model live viimase episoodi. See on siuke väga lühikeste osadega reality saade kolmest modellist kes üritavad täiega modellimaailmas läbi lüüa. Üks on Cato, selline klassikaline Karmen Kassi tüüpi naine ja suht külma närviga, üks on Austria siuke naine nagu robinsoni reede kui ta oleks naine, kõige noorem ja lollim kambast, kuid kõige paksemate huultega höhö. Ja üks on Madeline, kes on pmtselt USA brünett versioon Agyness Deyn'ist ja hetkeseisuga viimases osas tal nii hästi ei lähe. Ma olen seda juba täitsa mitme inimesega arutanud, et jees Agy on agy ja ta juba on olemas ja teist nagu vaja pole ja samas isegi arvan, et tõesti see tema ja Madeline sarnasus on ikka way kurb värk. Kuid samas samas samas, tahaks teha sellele mäd'ile mingi kaitsekõne ka, sest puht näojoonte poolest ja kui välja arvata mõned personality nipednäped on ta ikka väga omamoodi androgüünik ja no eesti modellidest ma ei tea mitte kedagi kes oleks nii lõpuni kena ja stiilne. Igast naiskasid on kes midagi ahvivad ja midagi ka väärt on, aga samas pole ikka see (subjektiivsus jees), tahaks mingeid punnis silmi ja imelikku lõuajoont võimidaiganes hullu. A samas võibolla ka fotograafide viga. Ei osata pildistada naisi ilusaks. Või osatakse aga liialt silutakse, ja täiesti omaette teema on mustvalged fotod eesti moemaastikul, tere talv. Aga see on hoopis teine teema. Teine kord.

mitte pelikan kuid ka äge

Tõmmeldes ringi interneti sees avastasin sellise pimmi nagu seda on Elinkan. Ma ei oska rootsi keelt absoluutselt ja mul pole õrna aimugi millest ta seal räägib, aga õnneks on olemas selline asi nagu visuaalne kommunikatsioon mis lubab mul naudiskleda ilusa blondi tüdruku huultes ja silmades ja riietuses mis on stiilne ja kõike muud. Eriti tuusad värvigammad on ka nendes piltides. Siuke veits emo-nunnu-hipster-mainstriimiks muutuv asi aga samas nunnulisust ei saa ju eirata ja lhitsalt ENESEPILDISTAMINE IS THE KEY TO RELEVATION. Also known as ma ootan täiega et ma ostaks juba endale selle fakin Leica fotoka ära.

uued märgid-värgid!

Jea-huu-woppidupiduu!
Kohale on jõudnud kauauaua oodatud tellitud masin mis on võimeline valmistama märke mis on isedisainitud muidugi. Ja kuna siinpool monitori loomingulisusest ja vaimukusest puudu ei tule, siis oli see totally asi mis oli puudu aga enam pole puudu.
Siin märgid mis me kohe hommikul tegime oma ammu unistatud piltidega mis võiks olla märkidel. Isegi tiivutu perse läheb kadedaks niukse iluduse peale.

polka dot püksarid jea!

Milallgi lugesin ma myfashionlifeist sellest kuidas Henry Holland tegi polka dot jeansid Levi's 501s'le. Ja see jäi mind kummitama.. Nagu nii faking lihtne mõte, lihtsalt megalihtne ja näeb nii hea välja ja mul pole ealeski raha et need endale saada, never nagu. Okei millalgi on aga siis on nad totally moest väljas ja midaiganes ma ei taha neid siis ma tahan neid nüüd. Ja nii pidi genereerima oma versiooni sellest, ehksiis hunnik mummu-kleepse kirjatarvete poest, need millega mingi markeeritakse märkmikutes asju, ja siis üks spreivärv ja püksid humanast. Kui saan aega teen ära mitte ainult fotoshopis.
Pildil on Henri püksid ja minu püksid, Ja okei ma tean et ma olen ahv aga jalutades kaubamaia leiab sealt vaid saia, niiet tuleb kasutada aju. Ja siis ka edasiarendus eksole.

_______________________________________________________________________________________________________________

startreklus = tuus!

Nooojah nojah nojah. Ma mingiaeg tagasi sirvisin ringi netis ja leidsin kella kus peal oli vanakooli telefoni ketas millega helistades ütles ta sulle aja. See tundus tuus. Aga midagi oli sealt pudu ja kohe ma mõtlesingi et ilgelt tuus oleks helistada kellaga for riil. Ja hiinast selliseid kellasid ka täitsa saab. 60-90 dollariga plus paarisajakroonine postikulu ehksiis mingi 1000.- kroonine mobiil-fotokaga-ja kõige muuga mis lihtsalt käib su käe otsas ja sa oled forever bond forever anime ja forever fashy & flashy! see pood kust ma leidsin on tradeprice888.
Teine haige leid on Pucca pea kujuline mobiil, okei on kohe näha et see on lihtsalt mingist mikihiire mobiilide tehasest varastatud aluse peale ümbertehtud kujundus, aga mis vahet sellel on, nunnu ja väike on ja kindlasti logisev, aga samas võibolla effekti väärt. Minu praegust ahvivaimustust kohe kindlasti väärt. A samas see pucca oma maksab juba 2000.-, ma ei sagi aru miks mingi koomikspea on kallim kui robot-kell.
Ühel klemmil mul on ka hiinast saadud marlboro paki kujuline mobiil ja veel vist sai väikeste mudelautode kujulisi mobiile. Aga noh, see on nagu wow effekt aga reaalselt viia mobiilid kellade tasandile on kuidagi Wowim ja uuem, või vanem, startrek. Ma räägin oma käega jes!

tuusad kodud


Siinkohal ma siis pean olema täiesti subjektiivne, sest et kui kodumood vahetuks kiiresti kuluks ikka way palju rahhi kodu apdeitimisele. Aga tohutult tahaks internetiavarustesse salvestada koondväljavõtteid tuusadest kodudest mida ma seivinud olen. Üldiselt minupoolest oleks võind peale 60-70ndaid sisearhitektuur üldse muutumatuna püsida, st jäädagi sinna ajastusse. Mugav funktsionaalne kodune ja kõike muud. Aga need kodud siin on nüüdsiis kaesaegsed, mul tegelt on hunnikutes pilte retrokodudest ka kust saab eriti häid snitte aga need postin mõni teine kord. Ja samuti on mul suur kogu kodudest väljaspoolt, ufomajad ja muud tuusad leiutised, aga sedagi mõni teine kord.

puuduv tuus (fibit)


Fibit totally on vallutanud Viru keskuse. Sõitsin eskalaatoriga Rahvaraamatust ja olin soetanud väga moeka raamatu Generation X by Douglas Coupland ja sealtsamast eskalaatori pealt nägin õnnelike pooledukaid emosoengutes poisse ja neile tagasihoidlikult käsi püksi ajavaid tüdrukuid. Ja kõndisid nad rõõmsalt mööda papist lava mis asetses aatriumi keskel ja mõtlesin ma sellele et seekord eitunnegi ma üldse end fäshionviikiga seotuna sest sõbrad on juba nii vanad ätid kõik et nad ei modelli ja tänavune fibiti plakatki on väga magus ja nunnu (again) kuid täiesti plain, mul ei tekiks kahtlustki selles et see "oma toode on". Äkki ongi hea samas, et when in estonia do like stonians do, fäshion is bäk in tallinn ikka. Aga miks siis on nii et kõige esimesem punane superkhuul foto-poster on siiani nagu way uuem ja tuusem kui see tegelik uus. Nõrgaks on jäänud värk, trüki peale on raisatud, pindade eest tasutud, meikar ja muud värgid aga ma lihtsalt ei taju nendes nunnudes lühikestes kätes ja blondis rulludega molus mittemidagi tuusa. Tõesti ilus on, aga mood eksole. Seletage ära mis on mood ja okei ma mingi langen eiteamillesse. Aga mul on ju totally õigus ka, keemia puudub seekord.

Aaa täiega kahju et ma päris õiget ilma kirjadeta pilti ei leidnud 2008 fibitist. Aga aimu annab.

nike-nake-nike-nake


Disainer Ann-Marie Paz on teinud rõõmsalt kõik fäänsid meesolendid kadedaks oma uue naigitossu leiutisega. See shuu on mõeldud nais-tantsijatele (naisss), aga justnimelt hiphop tantsijatele, ehksiis võimalik et tal on täitsa võime parandada väänlevate naiste tantsuoskust ka siinsetel põrandatel. Ma olen mõelnud ka et mis keiss on sellega et osadele pidudele roomavad naised reaalselt selliste kontsadega et no tere talv aga mosh on välistatud, enamasti näeb ikka way hale välja.

Aga ofkoors pole see toss veel müüki jõudnud ja täiega on kartus et kui jõuab siis oioikui liiga paljud daamid tahavad seda endale saada ja nii kaotab ta oma individuaalsuse. Aga senimaani on ta veel täiesti uus.